Sari la conținut

Gata Si De Vanzare


baluba16
 Share

Postări Recomandate

Draga prietene skywalker, EU te invit la mine acasa sa vezi despre ce-i vorba cu adevarat, SI SA NU VA MAI DATI UNI SI ALTI CU PAREREA DESPRE MINE CUM VA TAIE CAPUL FARA SA MA FI VAZUT CEL PUTIN O DATA.

Daca am 17 ani nu pot sa va dau clasa la motoare( inclusiv comuniste)??? VA INSELATI :cheers:

ORICUM SALUTARII PT. TOTI MOTOCICLISTII !!!!!!!!!!!!!!!!!

Editat de baluba16
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 115
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SI SA NU VA MAI DATI UNI SI ALTI CU PAREREA DESPRE MINE CUM VA TAIE CAPUL FARA SA MA FI VAZUT CEL PUTIN O DATA.

Daca am 17 ani nu pot sa va dau clasa la motoare( inclusiv comuniste)??? VA INSELATI :ok:

ORICUM SALUTARII PT. TOTI MOTOCICLISTII !!!!!!!!!!!!!!!!!

Se pare ca m-am inselat cand ti-am luat apararea

Sa stii ca orgoliul nu tine loc nici de stiinta si nici de bun simt :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TotuÂşi, să dăm cezarului ce-i al cezarului

Eu îl respect pe puÂştiul de 16 - 17 ani care totuÂşi a pus mâna pe scule Âşi a meÂşterit motoru', cât Âşi cum a Âştiut el

E mult mai bine decât să meargă hai - hui prin birturi ca alții de vârsta lui

Cât despre cunoÂştințe generale Âşi de mecanică, pentru vârsta lui e acceptabil

Eu zic că trebuie corectat Âşi încurajat, tocmai pentru că puțini tineri se mai deranjează să mai învețe ceva în ziua de azi

@ baluba16: pune mâna pe carte, ascultă ÂŞI sfaturile altora Âşi nu te lăsa :cheers:

Am vazut ca ai simson, si vreau si io sa ma laud la capitolul simson: EU AM AVUT PRIMUL SIMSON LA 15 ANI SI MI-L AM MODIFICAT MOTORUL (SET MOTOR DE SKODA, AM ADAPTAT ALTERNATOR DE DACIE, AM PUS CARBURATOR DE MZ 125, SI MULTE ALTE MODIFICARI).

AS VREA SA VAD CATI MOTOCICLISTI DE PE ACEST FORUM FACEAU TREBURI DEASTEA LA 15 ANI?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ca ai simson, si vreau si io sa ma laud la capitolul simson: EU AM AVUT PRIMUL SIMSON LA 15 ANI SI MI-L AM MODIFICAT MOTORUL (SET MOTOR DE SKODA, AM ADAPTAT ALTERNATOR DE DACIE, AM PUS CARBURATOR DE MZ 125, SI MULTE ALTE MODIFICARI).

AS VREA SA VAD CATI MOTOCICLISTI DE PE ACEST FORUM FACEAU TREBURI DEASTEA LA 15 ANI?

 

 

Eu sunt curios cati motociclisti de pe acest forum faulteaza gramatica in modul in care o faci tu :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok:

Eu sunt curios cati motociclisti de pe acest forum faulteaza gramatica in modul in care o faci tu :cheers:

BA PRETENI IO FAC GRESELI GRAMATICALE CA SA VA BAGATI VOI IN POVESTI SI SA VA VAD CUM VA DATI DE MARI CAT DE DESTEPTI SUNTETI LA LB. SI LIT ROM :) :crack: :crack: :crack: :crack:

PE MINE MA DOARE IN @$#% CA MA LUATI LA MISTO SI CA VA DATI SUPERIORI MIE

io dimineata ma duc la scoala, vin pe la doua acasa, ma apuc sa repar motoarele mele si a pretenilor mei, iar seara intru pe net mai exact pe motociclism .ro sa dau sfaturi si sa va vad ca falosi si mari va dati UNII (se sim :crack: :crack: :crack: t ei ), si sa ma iau cu ei in gura :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

BA PRETENI IO FAC GRESELI GRAMATICALE CA SA VA BAGATI VOI IN POVESTI SI SA VA VAD CUM VA DATI DE MARI CAT DE DESTEPTI SUNTETI LA LB. SI LIT ROM :ok: :) :crack: :crack: :crack:

PE MINE MA DOARE IN @$#% CA MA LUATI LA MISTO SI CA VA DATI SUPERIORI MIE

io dimineata ma duc la scoala, vin pe la doua acasa, ma apuc sa repar motoarele mele si a pretenilor mei, iar seara intru pe net mai exact pe motociclism .ro sa dau sfaturi si sa va vad ca falosi si mari va dati UNII (se sim :crack: :crack: :crack: t ei ), si sa ma iau cu ei in gura :crack:

 

 

Felicitari!

Mai era unu' de se ducea bou la Paris si se intorcea vaca :ok:

 

P.S.: vezi ca fetili sa-r putea sa fi-e sensibile la cum te descurci cu vorbele :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari!

Mai era unu' de se ducea bou la Paris si se intorcea vaca :crack:

 

P.S.: vezi ca fetili sa-r putea sa fi-e sensibile la cum te descurci cu vorbele :crack:

mersi de sfat!!! :crack: :crack: da vezi tu gagicile din ziua de azi daca le duci la un suc si le plimbi o tura cu motoru' isi fac treaba..... din toate punctele de vedere....... :) :cheers: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi de sfat!!! thumb.gif thumb.gif da vezi tu gagicile din ziua de azi daca le duci la un suc si le plimbi o tura cu motoru' isi fac treaba..... din toate punctele de vedere.......

 

 

Esti copil.

Astea nu sunt "gagicile din ziua de azi". Sunt ori pustoaice de scoala generala ori se numesc altfel.....

Si inca unele ieftine, baby, crede-ma.

Pe "gagicile din ziua de azi" o sa le cunosti mai tarziu si ai sa ajungi, fie sa le iubesti, fie sa le urasti.

 

Dar se pare ca noi toti suntem deja offtopic.

Eu personal nu m-am putut abtine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti copil.

Astea nu sunt "gagicile din ziua de azi". Sunt ori pustoaice de scoala generala ori se numesc altfel.....

Si inca unele ieftine, baby, crede-ma.

Pe "gagicile din ziua de azi" o sa le cunosti mai tarziu si ai sa ajungi, fie sa le iubesti, fie sa le urasti.

 

Dar se pare ca noi toti suntem deja offtopic.

Eu personal nu m-am putut abtine.

A-deea te rog eu nu-l mai baga in seama pe pushtiul asta ca i se urca la cap shi imediat ajunge de se crede Don Juan[ma indoiesc oricum ca shtie cine-i personajul]. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

AS VREA SA VAD CATI MOTOCICLISTI DE PE ACEST FORUM FACEAU TREBURI DEASTEA LA 15 ANI?

Cand eu si multi altii, care nu neaparat sunt forumisti, faceam "TREBURI DEASTEA" tu nu erai nici macar o dorință

"Treburi deastea" se faceau si acum 20 - 30 ani si nu erau considerate mare scofală

Nu vreau să te dezamăgesc, dar ce ai facut tu la Simson s-a făcut de mii de ori

Mă bucur că te preocupă motoarele Âşi ar fi păcat să se irosească un posibil mare talent

AÂşa că, dacă crezi că te țin curelele Âşi mai ales Âştiința, apucă-te de ceva mai serios, mai elaborat, de exemplu un BMW sau o japoneză

Abia atunci vei vedea adevarata tehnologie a motoarelor

Baftă!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand eu si multi altii, care nu neaparat sunt forumisti, faceam "TREBURI DEASTEA" tu nu erai nici macar o dorinţă

"Treburi deastea" se faceau si acum 20 - 30 ani si nu erau considerate mare scofală

Nu vreau să te dezamăgesc, dar ce ai facut tu la Simson s-a făcut de mii de ori

Mă bucur că te preocupă motoarele şi ar fi păcat să se irosească un posibil mare talent

Aşa că, dacă crezi că te ţin curelele şi mai ales ştiinţa, apucă-te de ceva mai serios, mai elaborat, de exemplu un BMW sau o japoneză

Abia atunci vei vedea adevarata tehnologie a motoarelor

Baftă!

Sunt deacord cu tine, dar daca imi iau BMW sau ceva japoneza nu prea as putea sa vad adevarata tehnologie pt. ca alea nu se strica asa cum se strica comunistele :) :cheers: :ok:

Editat de baluba16
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum vrei tu, nu ai decat sa te plafonezi la comuniste

Cauta pe forum si ai sa vezi ca si necomunistele se strica, si inca cum!!!

Asta pentru ca multi confrati de-ai nostri cunosc doar doua pozitii la acceleratie: minim si maxim :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti copil.

Astea nu sunt "gagicile din ziua de azi". Sunt ori pustoaice de scoala generala ori se numesc altfel.....

Si inca unele ieftine, baby, crede-ma.

Pe "gagicile din ziua de azi" o sa le cunosti mai tarziu si ai sa ajungi, fie sa le iubesti, fie sa le urasti.

 

Dar se pare ca noi toti suntem deja offtopic.

Eu personal nu m-am putut abtine.

:crack: ...la 16 ani nu aveam creier, asa ca nu-mi amintesc nimic :crack: ...da' se prea poate ca asa cumva sa fi sta lucrurile :crack: ....

 

eu stiam un banc, pe care astia mai in virsta tre ' sa-l fi auzit , dar 'pretenul' nu, ca e prea june, si in ciuda virstei un mare meserias.(de ciopăre!, adica ia motoare asortate si la face aşchii si puzdării... :cheers: =

Era cava cu Ceausescu care merge in vizita intr-o tara africana si acolo este aclamat de un numeros public(si foarte colorat :ok: :) ...) Bajetii strigau :Baluba, Baluba,Balubaaaa.....

Dupa un discurs in stilul caracteristic si o juma de ceas de baluba, unu din coloratii mai din fata, se plinge ca musai tre'a faca pipi , si numai poate astepta sfirsitul discusului, iar un coleg de suferinta ii replica: scoate baluba si fa pipi acolo dupa palmierul ala, doar n-o sa faci pe tine :crack:

Editat de drobu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauta pe forum si ai sa vezi ca si necomunistele se strica, si inca cum!!!

 

Ai sa fii surprins daca iti spun ca poti sa iei Harley nou si sa te trezesti ca scoate fum albastru si consuma ulei la 300 de mile? sau ca poti sa ramai cu ea pe drum ca uneori se reteaza niste fire care trec exact pe sub baterie? Sa nu fii.

Editat de valicaddy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai sa fii surprins daca iti spun ca poti sa iei Harley nou si sa te trezesti ca scoate fum albastru si consuma ulei la 300 de mile? sau ca poti sa ramai cu ea pe drum ca uneori se reteaza niste fire care trec exact pe sub baterie? Sa nu fii.

Asta era ideea, mulțam de ajutor

dar o fi înțeles cine trebuia să înțeleagă? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moto_comuniste

Stimata sococietate arcadiana si dragi tovarasi academicieni, va rog sa va pastrati reflexiile si mai ales reflectiile pentru topicuri dedicate! Pana una alta incercati sa va focalizati debordantele resurse intelectale asupra IZH-ului meu (una dintre cele mai celebre motorete de pe acest forum :cheers: )!

 

P.S. "VIOLENTA (inclusiv aia' verbala) ESTE ULTIMUL REFUGIU AL INCOMPETENTEI" -ASIMOV, FUNDATIA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io mi-s amu complet in ceață!

TotuÂşi, până la urmă unul dintre voi doi (tu Âşi baluba 16) este impostor, ca să nu folosesc alte cuvinte

Cine vinde de fapt această supermotocicletă?

 

P.S. offtopic: Âşi eu am citit Fundația Asimoviană Âşi sunt de acord cu citatul

Editat de Nick61
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IA UITE CE_I AICI?????? SCUZE, O mie de replay-uri in care scrie acelas lucru. A fost o eroare a serverului ... Rog un moderator sa lase doar un replay.

 

Dumnezeule , NU AM MAI VAZUT ASA CEVA>>>>

Editat de spire
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moto_comuniste

Io mi-s amu complet in ceață!

TotuÂşi, până la urmă unul dintre voi doi (tu Âşi baluba 16) este impostor, ca să nu folosesc alte cuvinte

Cine vinde de fapt această supermotocicletă?

 

P.S. offtopic: Âşi eu am citit Fundația Asimoviană Âşi sunt de acord cu citatul

 

Am scris ceva mai sus:

IZH-ul era al fratelui meu, iar el mi l-a donat! Topicul a fost facut inainte de operatiunea asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...