Sari la conținut

Locuri Bune De Endureala


Postări Recomandate

Care stii locuri bune de endureala in jurul Bucurestiului pune-le aici sa stie si fratii nostri care este unde este mai misto sa te dai.

Incep io cu ce stiu.

BRANESTI-CERNICA PADURE,NOROI CAT CUPRINDE CAND PLOUA,COLINE DE SARIT,TRUNCHURI DE COPACI TAIATI SA ITI RUPI GATU,CAPCANE ETC.

STEFANESTI DUPA CALEA FERATA STANGA,CAM SUBTIRE FARA EMOTII LA IESIRE SPRE PIPERA MULT MOLOZ SI SANTURI ADANCI.

BRANESTI 4 SPRE AUTOSTRADA SUPER TARE PACAT CA PADUREA E MICA SI TE CAM INVARTI IN CURTILE BASTINASILOR.

MAI SPUNETI SI VOI CARE MAI STITI PONTURI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stii locuri bune de endureala in jurul Bucurestiului pune-le aici sa stie si fratii nostri care este unde este mai misto sa te dai.

Incep io cu ce stiu.

BRANESTI-CERNICA PADURE,NOROI CAT CUPRINDE CAND PLOUA,COLINE DE SARIT,TRUNCHURI DE COPACI TAIATI SA ITI RUPI GATU,CAPCANE ETC.

STEFANESTI DUPA CALEA FERATA STANGA,CAM SUBTIRE FARA EMOTII LA IESIRE SPRE PIPERA MULT MOLOZ SI SANTURI ADANCI.

BRANESTI 4 SPRE AUTOSTRADA SUPER TARE PACAT CA PADUREA E MICA SI TE CAM INVARTI IN CURTILE BASTINASILOR.

MAI SPUNETI SI VOI CARE MAI STITI PONTURI.

nu am fost inca dar am auzit ca in padure la andronache se iese prin colentina pe undeva daca te hotarasti poate iesim impreuna ca nu pre am cu cine sa ies mail florin.lucas@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am fost inca dar am auzit ca in padure la andronache se iese prin colentina pe undeva daca te hotarasti poate iesim impreuna ca nu pre am cu cine sa ies mail florin.lucas@gmail.com

iesim iesim numai ca motoru trebuie sa imi vina saptamana asta de la bistrita.

prin ce zona stai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma dau de la Mogosoaia pe camp pana la Peris, zona nu e super enduro dar nici asfalt nu vezi. Se merge pe camp, prin balti, pe drumuri de tara.

 

B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sant din bucuresti stau prin pantelimon. tu?

eeeeeee la fix eu stau la faur porta 4 hai ca ne stringem brigada mare ca mai am vreo 9-10 enduristi la mine pe strada.lasa si tu un nr de tel.sa te sun cand mergem sa ne dam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaa pai nu se pune ....eu stau la ozana cateva statii mai departe de faur poarta 4 stiu si eu niste locuri misto de endureala prin spate pe la policolor :blink: si mai misto pe la cernica ....din pacate eu am motorul la tara (yamaha dt50)...dar sper sa mai imi iau unul ...mai mare B) ....poate strangem o gasca cu astia din titan....eu vin cu camera video sa filmez ( sunt maniac cu filmarile ) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaa pai nu se pune ....eu stau la ozana cateva statii mai departe de faur poarta 4 stiu si eu niste locuri misto de endureala prin spate pe la policolor :blink: si mai misto pe la cernica ....din pacate eu am motorul la tara (yamaha dt50)...dar sper sa mai imi iau unul ...mai mare B) ....poate strangem o gasca cu astia din titan....eu vin cu camera video sa filmez ( sunt maniac cu filmarile ) :lol:

gata taticu esti notat pe lista la prima iesire facem gasca mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Notati-ma si pe mine.

Tot Pantelimon dar mai spre gura oborului.

Din pacate, din motive obiective (vezi in semnatura) sezonul acesta s-a cam incheiat pentru mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zdrastvuite daraghie tavarish .....ce sa zic acuma unii o sa zica ca nu e bine dar eu am fact-o ....MI-AM LUAT MOTOR ITALIAN !!!! stiu ca nu este bine dar eu am de unde sa iau piese pt el....deci este o Gilera de 600cc si merge de rupe .....de marti am si numar b21yon ....mai am un hop de trecut pe care trebuia sa il trec acu 10 ani cand m-am apucat de motoare ....tre sa dau examen de carnet....ca din pacate nu am....dar in scurt timp vine si ala... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Vizitator minidivix

mai este o zona misto de endureala ,in spate la fabrica de medicamente (policolor)

 

cand nu am bani de benzina acolo ma duc ca este la 5 minute de mine

post-13589-1160610726_thumb.jpg

post-13589-1160610840_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai este o zona misto de endureala ,in spate la fabrica de medicamente (policolor)

 

cand nu am bani de benzina acolo ma duc ca este la 5 minute de mine

poate facem o iesire uichendu asta.

 

mai este o zona misto de endureala ,in spate la fabrica de medicamente (policolor)

 

cand nu am bani de benzina acolo ma duc ca este la 5 minute de mine

poate facem o iesire uichendu asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

BRANESTI-CERNICA PADURE,NOROI CAT CUPRINDE CAND PLOUA,COLINE DE SARIT,TRUNCHURI DE COPACI TAIATI SA ITI RUPI GATU,CAPCANE ETC.

 

Da ceva datalii, pe unde iesi din sosea....prima la stanga, a doua la dreapta.... :drink: Bafta :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...