Sari la conținut

Cursa Bucuresti - Constanta/Sinaia


bhairava
 Share

Postări Recomandate

"MAI PUNE , MAI PUNE" spunea un mare intelept.... :lol: nkz stie cine... :D , eu nu ma bazez pe faptul ca as merge eu prea bine ci pe faptul ca merg ceilalti care sint pana acum inscrisi in cursa prea prost :P , makaz, asta e cursa ptr incepatori,matale ai trecut de pragu asta asa ca esti invitat sa te dai cu denis& co :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Asta ar fi interesant de vazut;

Daca faceti cursa in vara (cam dupa 1 iul ca sa ajung si eu in tara), ma ofer ca ghid in Brasov contra unei plimbarici cu cox, oresti(pardon, nenea Oresti ca lui n-avem voie sa-i zicem altfel, noi n00bii) sau dkz, si va pot recomanda cele mai bune restaurante/pizzer-ii si astefel de locatii. :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-Twin, acceptam si invitatia ta de scos in orash, oricum o sa fie intalnirea de la Brasov in vara...

Oare de ce vrei tu sa mergi cu mine, cox si Dl. Oresti ??? Nu vrei tu cu Bob, Bhairava sau altii mai bine ... LOL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P Pai, o sa caut sa fac un compromis intre mancare buna si bani putini ca sa nu dea invinsul prea multi, dar daca am inteles bine, intrunirea de la Brasov e pe 11 iunie si eu n-ajung pana atunci :D :lol:

Coxanele, lasa ma ca ma fac si eu mare si-ti arat atunci ce poate un cebere din 93 impotriva unui ducati mai puternic din 2001. ;) :lol:

Dkz:Ti-ai raspuns singur la intrebare;Bob nu prea are experienta pe motoreta in general iar Bhairava nu s-a prea dat pe spid in ultimul timp, deci ti-ai raspuns singur la intrebare. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai V-Tuin banuiesc ca de la cladirile alea ti se trage chiar daca nu erau in V.

Pai tu abia daca mai stii vorbi romaneste dar ce sa mai zic de faptul ca stii tu pizzeriile si restaurantele de la noi dat fiind faptul ca esti in Canada de o gramada de timp. Ca sa nu imi aduc aminte ca la varsta ta nici nu te primesc astia in restaurant.

Apropos ai inceput sa te dai cu lama sa iti creasca parul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai V-Tuin banuiesc ca de la cladirile alea ti se trage chiar daca nu erau in V.

Pai tu abia daca mai stii vorbi romaneste dar ce sa mai zic de faptul ca stii tu pizzeriile si restaurantele de la noi dat fiind faptul ca esti in Canada de o gramada de timp. Ca sa nu imi aduc aminte ca la varsta ta nici nu te primesc astia in

restaurant.

Apropos ai inceput sa te dai cu lama sa iti creasca parul?

Mi se trage ce, de la zgarie-nori?

Romaneste vorbesc foarte bine, n-am uitat nimic, si nu-s plecat de prea mult timp;8 luni juma' nu le consider "o gramada de timp" si inca imi aduc aminte unde era mancare buna in oras fara probleme(alea faine ca mai sunt si bodegi naspa sau locuri cu fite); In baruri inca n-am voie sa intru ca n-am 19 ani si n-am ID, dar nu-i bai...

So, ai cam gafat-o la faza asta :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai da' acu toti va credeti vedete pe moto. daca ai 1-2 ani pe moto deja esti pilot de curse...experienta alea alea. este un lucru care ii zice TALENT...unii il are, alti nu-l are. contraexemplu la talent e nea' dekazutu' care tre' sa invete sa mearga in serpentine :D (prietenii stiu de ce)

cu cat sari mai sus cu atat cazi mai tare. las' ca se face cald si vedem atunci pe langa experienta cine are talent si cine nu are. pana atunci...vorbe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Mai baieti io va propun sa strangeti toti undeva miercuri seara, fiecare vine cu un computer si o puneti de o retea ... ramane numai sa va alegeti un joc fain (ex: MotoGP) si faceti cate curse vreti voi :D ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai da' acu toti va credeti vedete pe moto. daca ai 1-2 ani pe moto deja esti pilot de curse...experienta alea alea. este un lucru care ii zice TALENT...unii il are, alti nu-l are. contraexemplu la talent e nea' dekazutu' care tre' sa invete sa mearga in serpentine  :D  (prietenii stiu de ce)

cu cat sari mai sus cu atat cazi mai tare. las' ca se face cald si vedem atunci pe langa experienta cine are talent si cine nu are. pana atunci...vorbe...

draga domnule, talent pe linia dreapta are si tata leana din capu satului.....daca tu numesti birjareala aia data pe turbo zone talent.....esti pierdut.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bob, talent e ala cind stii sa pui si frana in curba, fara sa dai motoru' pe jos si sa vii cu scuze penibile gen...nu ma asteptam sa franeze de tot....

tati, du-te tu pe stradute pina una alta, si vezi cum faci sa inveti sa te dai si la viteze mici, daca nu stii sa inclini la viteze mici nu o sa stii nici la viteze mari...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

treaba cu talentul e ca si aia cu bunul simtz

 

toti cred ca il au

putini stiu ce e ala

si mai putini chiar il au

 

(era defapt altfel nu imi aduc aminte cum dar cam asta era ideea)

 

voi credeti ca in cateva ture de oras descoperi cat de talentat esti?

mie mi-au trebuit vreo 3 ani sa imi dau seama ca nu sunt nici Dohan nici McCoy (pe atunci rossi era copil).

si de 5 ani incerc sa ii ajung :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-au trebuit vreo 3 ani sa imi dau seama ca nu sunt nici Dohan nici McCoy (pe atunci rossi era copil).

si de 5 ani incerc sa ii ajung :D

aha.. carnet cand iti iei? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai V-Tuin banuiesc ca de la cladirile alea ti se trage chiar daca nu erau in V.

Pai tu abia daca mai stii vorbi romaneste dar ce sa mai zic de faptul ca stii tu pizzeriile si restaurantele de la noi dat fiind faptul ca esti in Canada de o gramada de timp. Ca sa nu imi aduc aminte ca la varsta ta nici nu te primesc astia in

restaurant.

Apropos ai inceput sa te dai cu lama sa iti creasca parul?

Mi se trage ce, de la zgarie-nori?

Romaneste vorbesc foarte bine, n-am uitat nimic, si nu-s plecat de prea mult timp;8 luni juma' nu le consider "o gramada de timp" si inca imi aduc aminte unde era mancare buna in oras fara probleme(alea faine ca mai sunt si bodegi naspa sau locuri cu fite); In baruri inca n-am voie sa intru ca n-am 19 ani si n-am ID, dar nu-i bai...

So, ai cam gafat-o la faza asta :P :D

Cu ce am gafat? Poate ca te-am bagat in seama.

 

Raducioiu nu mai stia romaneste dupa stat 3 luni in Italia. Asa ca nu ma mai mira nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai gafat omule, dar ti-ai ales prost tinta. Daca Raducioiu sau chici girlz, au uitat romaneste in momentul in care au iesit din tara, e o problema, dar nu toata lumea e asa;am cunoscut aici oameni care sunt de 10 ani si tot n-au uitat.... :D

Si zi-mi te rog, ce mi se trage de la zgarie-nori, ca in afara de niste dureri de gat, de la tot ridicat capul, n-am avut nimic. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aia cu pusu pe jos e ca aia cu ori ai pus-o ori nu recunosti ca ai pus-o.

coxule ce-mi zici mie se aplica si tie. tu crezi ca cu un an in spate esti motociclist? fas...

ti-am mai zis ca-n linie dreapta nu ma pasioneaza, imi plac serpentinele si acolo o sa se vada care stie sa mearga si care n-are talent.

 

@dkz frate eu nu am CAZUT!...am pus moto jos pe loc. astea sa intampla la foarte multi incepatori, si nu mi se pare o rusine. ba poate si matale ai mai comis-o, dar mandria ta de cocoshel nu te lasa sa recunosti. eu zic ca pana una alta sa ne gandim ce-i luam lui cox ca maine e ziua lui :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai provocati-va voi mult si o sa vedem cateva dube de salvare la sinaia. nu mai plec nicaieri cu voi pilotzilor ca nu vreau sa pierd vremea prin spitale dupa voi in loc sa-mi vad de vacantza mea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...