Sari la conținut

Mos Craciun se da pe judetene


Xomin
 Share

Postări Recomandate

am citit tot ce s-a scris si sincer am ramas profund remarcat de bunatatea voastra :)

eu unul am permis de 2 saptamanii si moto de aproape o saptamana..am fost la marsul moto dar inca nu ma simt in stare sa particip la o iesire asa,ca incepator imi e cam frica de curbe si pana ma invat cu ele nu vreau sa ies sa va creez probleme,stric atmosfera...

Sa va ajute Dumnezeu de vreme buna si va citesc cu drag :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 74
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce ma opreste sa vin este fie ninsoarea fie un traseu deosebit de lung pentru care nu pot sa ma echipez corespunzator.veniti cu idei.spre giurgiu e zona mai defavorizata.spre pitesti si ploiesti e zona extraurbana de vile a capitalei. spre constanta pe la iesirea Pantelimon sau pe la iesirea spre Slobozia la fel.

Eu zic zona spre Comana/Gradistea sau ce o mai fi pe acolo.. Daca avem oameni cu topcaseuri e perfect. daca nu , am si eu ghizdanu de la scoala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Genial!

 

De acord pentru 19-20, daca permite vremea si voi acceptati incepatori.

 

PS: Incepatori nu ... melci :)

 

As recomanda tot sud : Teleorman, Giurgiu sau Calarasi.

Editat de Caron
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi vin in minte cateva locatii ... fara vitrine :)

 

 

In rest, cu siguranta e plin prin Cora, Carrefour etc...

 

 

 

aham....

 

eu vreau ceva...mai...grosutz asa...nu stiu..:kali: adik nu fustitza....

 

sa vad daca gasesc ceva :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu unde ati gasit voi costume mari ca eu am probat aseara la cora un costum, desi eram in tricou eara aproape stramt pe mine (mai ales la maini) - cu costumul moto nu am nici o sansa sa il iau

 

daca nu nu a fost nimeni in dragonul rosu o sa dau eu o fuga duminica sa pierd ceva timp pe acolo poate gasesc ceva, amatori ?

 

PS. referitor la incepatori, nu este nici o problema daca vin mai ales ca se va merge incet, insa trebuie sa realizeze foarte bine faptul ca vom merge pe anotimp de IARNA respect-048.gif

PPS. referitor la pasageri, din cati o sa ne strngem acolo se vor gasi cativa care sa mearga singuri si sa poata lua si pasageri tongue-wink.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Genial!

 

De acord pentru 19-20, daca permite vremea si voi acceptati incepatori.

 

PS: Incepatori nu ... melci :(

 

As recomanda tot sud : Teleorman, Giurgiu sau Calarasi.

daca nu mergi cu 150 sau 100 si mergi normal..nu cred ca esti un melc :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vremea se anunta cat de cat buna pentru sambata, insa eu nu am gasit inca un costum decent, cred ca pana la urma o sa apelez la cel din cora care va sta pe mine ca o pereche de egari :laugh:

 

Daca vremea se mentine oarecum la fel pana sambata adica sa avem asfalt uscat ii dam drumul penguin-015.gif

 

Daca se strica vremea ne mai auzim pe forum :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe accuweather, zice ca se indreapta vremea un pic, poate dupa craciun....

costum nu am gasit nici eu, dar am un tricou rosu maaare si poate gasesc si pantaloni :D

eu incepand cu 28 am permisul suspendat, asa ca as cam iesi la o tura daca e vreme :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe accuweather, zice ca se indreapta vremea un pic, poate dupa craciun....

costum nu am gasit nici eu, dar am un tricou rosu maaare si poate gasesc si pantaloni :laugh:

eu incepand cu 28 am permisul suspendat, asa ca as cam iesi la o tura daca e vreme :D

 

eu si azi o sa ies un pic, soseaua este uscata si nu sunt sanse sa ninga :P

 

de saptamana viitoare vremea va fi pe plus, asa ca poate ne strangem cativa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde anume e soseaua uscata ca io am iesit sa iau niste lapte acu 10 min. si am facut patinaj artistic pe un picior , apoi pe altul ca sa finalizez cu un triplu loop in poponeata :D

referitor la un mesaj de mai sus , pai ce sens are sa te imbraci in mos craciun in ianuarie? ori e acu inainte de sarbatori ori lasam dracu toata ideea cu cadoul de sarbatori si ne strangem sa facem o fapta buna indiferent de vreun traditionalism vetust.

si vorbisem si de chec si de prajituri 'tui vremea drac'.

Editat de deadcow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca am fi mai multi cu asa ceva utilaje, am putea, dar sintem putini cu in oras cu "rastine " functionabile.

post-39145-1261249950_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi in Galati am facut o actiune asemanatoare. Am strans bani , am cumparat cadouri la copilasii de la un orfelinat si le'am dus, evident, pana acolo am facut o parada prin oras, imbracati in mosi craciuni pe motocicleta. In centrul orasului ne'am oprit si am oprit masini, autobuze, maxi taxi, oferind calatorilor bomboane si urari de bine pentru noul an care vine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...