Sari la conținut

1 decembrie - excursie la Cheia


plachibibi
 Share

Postări Recomandate

Eu voi merge la Slanic PH la Casa Rotativa, pe la Piatra Verde. Drumul este comun cu Cheia pana dupa Valeni. La 9,30 - 10,00 sunt la benzinaria Otopeni Aeroport. Cine vrea poate vizita Salina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu acum am ajuns acasa!

Am mers cu Impulse. V-am asteptat la Petrom pana la si 20min si la lukoil am fost pana la fara 20min!

Nu stiu dak ati mai venit, a fost o Cheia superba! Poze mai tarziu!

Mesaj completat

A si data viitoare nu mai schimbayi locatia pe ultima suta de metri! Nu a fost nimic blocat spre petrom! Ne nimerim poate data viitoare!

Numai bine!

Mesaj completat

Si ink ceva: unde ati vz voi Lukoil langa aeroportul Otopeni????

Este un singur Lukoil dupa aerop Baneasa!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare si multumim pentru poza.

 

da a fost tare neintelegera cu lukoilul catre otopeni - exista dar e pe sensul dinspre ploiesti. partea misto e ca ne-am prins toti separat ca a fost o confuzie si ne-am adunat 4 motorete si 5 oameni la agip. de unde am plecta la 10.15.

 

data viitoare poate ne adunam mai multi.

 

o saptamana buna si asfalt uscat cat o mai tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare si multumim pentru poza.

 

da a fost tare neintelegera cu lukoilul catre otopeni - exista dar e pe sensul dinspre ploiesti. partea misto e ca ne-am prins toti separat ca a fost o confuzie si ne-am adunat 4 motorete si 5 oameni la agip. de unde am plecta la 10.15.

 

data viitoare poate ne adunam mai multi.

 

o saptamana buna si asfalt uscat cat o mai tine

Tot nu am inteles de ce ati schimbat locul stabilit initial (Petrom), si dc a trebuit sa ne complicam cu posturi scrise inainte cu o ora si jumate de ora stabilita?!

Data viitoare fiti domnilor mai punctuali si intelepti si lasati lucrurile asa cum sunt!

Sa auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fara suparare plachibibi dar din punctul meu de vedere nu ai dreptate.

 

incepand cu surpriza neplacuta ca sugerezi - dupa parerea mea - cam prea usor ca am fi fost "ne-punctuali" si "ne-intelepti", inainte sa ne tragi de urechi pe forum ca am schimbat noi una alta, poate ca organizator sau initiator al iesirii ai fi putut sa verifici si tu topicul mai des sa observi ca propunerea cu aeroportul se facuse de luni seara nu doar cu o ora jumate inainte de plecare. inclusiv impulse cu care ai plecat poate sa-ti confirme.

 

iar noi nu stiu cum dar am reusit sa ne adunam chiar daca s-a produs schimbarea iar locatia aleasa de intalnire era gresit propusa.

 

de tinut minte pentru data viitoare sa fim mai atenti la detalii.

 

cu totii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fara suparare plachibibi dar din punctul meu de vedere nu ai dreptate.

 

incepand cu surpriza neplacuta ca sugerezi - dupa parerea mea - cam prea usor ca am fi fost "ne-punctuali" si "ne-intelepti", inainte sa ne tragi de urechi pe forum ca am schimbat noi una alta, poate ca organizator sau initiator al iesirii ai fi putut sa verifici si tu topicul mai des sa observi ca propunerea cu aeroportul se facuse de luni seara nu doar cu o ora jumate inainte de plecare. inclusiv impulse cu care ai plecat poate sa-ti confirme.

 

iar noi nu stiu cum dar am reusit sa ne adunam chiar daca s-a produs schimbarea iar locatia aleasa de intalnire era gresit propusa.

 

de tinut minte pentru data viitoare sa fim mai atenti la detalii.

 

cu totii

Nu sugerez nimic, poate nu ai inteles ce voiam sa transmit!Mi-ar fi placut sa fim cu toti in aceasta plimbare, si sa nu stau sa ma fatai dintr-un loc in altu`?Daca tot spui (cum e si corect) ca initiator al iesirii, ar fi trebuit sa ramana locul prestabilit, nu sa scrieti gresit nu stiu ce benzinarie lukoil care de fapt este agip, in care ati plecat la 10.15!

Sper numai ca data viitoare sa ne vedem cu bine!:)

Mesaj completat

Dak tot ai pomenit de Impulse, el cum a reusit sa ajunga unde trebuia?

Hai sa o lasam cum a cazut, important este k pana la urma toti am avut parte de o plimbare pana la Cheia!:finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...