Sari la conținut

Intrunirea De La Brasov Anulata


bullbikers
 Share

Postări Recomandate

Daca intra pe aici vreunul din organizatori, il rog sa spuna pe cine putem contacta pt rezervari la casute.

Mersi!

 

Vorbeste cu Dobrescu :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca intra pe aici vreunul din organizatori, il rog sa spuna pe cine putem contacta pt rezervari la casute.

Mersi!

 

 

am vb la bullbikers si tocmai ce mi-am rezervat casuta in camping ... D-ra Carmina 0788.468.159 ... casutele au cate 2 locuri si sunt confort 3 / 2 / 1 la preturi de 65 / 70 / 75 lei pe durata evenimentului [2 nopti adika]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am fost la intalnire la Brasov si despre locatia actuala nu stiu nimic.Pretul este de 75 RON ptr 1 casuta pe noapte ? E cam ambigua exprimarea ' pe durata evenimentului ' ..evenimentul dureaza 2 zile.. lamuriti-ma si pe mine, va rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos ;) .

 

Sa fii sanatos

 

Nu am fost la intalnire la Brasov si despre locatia actuala nu stiu nimic.Pretul este de 75 RON ptr 1 casuta pe noapte ? E cam ambigua exprimarea ' pe durata evenimentului ' ..evenimentul dureaza 2 zile.. lamuriti-ma si pe mine, va rog.

 

intrunirea se intinde pe 3 zile:

vineri 23 iunie

sambata 24 iunie

duminica 25 iunie

 

Cazarea se refera la noaptea de vineri spre sambata si sambata spre duminica... deci intre 65 si 75 ron pt 2 nopti ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este!!!! deja ma speriasem mai ales ca-s din bv si INCEPATOR si chiar vraiam sa vin. Bafta si ne vedem acolo ;) :cheers: :bigstar: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vreau sa fac rezervare pt. o casuta unde o fac??

aici pot sa fac rezervarea??

deci pana la urma se tine>?

 

cand e exact, in ce wknd?

 

;)

 

deci pana la urma se tine>?

 

cand e exact, in ce wknd?

 

:bigstar:

 

 

deci pana la urma se tine>?

 

cand e exact, in ce wknd?

 

:cheers:

gata am vazut

 

m-am, zaoppacit de cap

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asi vrea sa stiu si eu exat daca este oirganizat sa nu ,intrunirea la Brasov.Ca nu mai stiu pentru cine sa cerd.Incaodata va rog sa spuna cineva ,daca este sigur ,ca o sa fie intrunire sau nu.Si la ce data.

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PACASAC zi shi mie unde se intalnesc motoristii din BV ca io-s mai nou si nu-mi place sa ma plimb singur.PLIIIZ ;) :bigstar: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...