Sari la conținut

Poze Cu Motoare Sams 2006...


Postări Recomandate

Salut a fost careva pe la SAMS 2006, s-a deschis azi in Piata Constitutiei (17-21 mai). Daca are cineva poze cu motoare de la SAMS 2006 este invitat sa le posteze aici. Poate ne vedem sambata daca mai mergeti careva.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :blink: B)

 

http://www.sams-romania.ro/

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost eu. Din pacate nu am facut poze. Nu e prea mult de vazut insa. Cel mai interesant mi s-a parut (este) standul Honda. Au adus o Shadow VT750 portocalie. Foarte frumoasa. Am stat pe ea vreo 5 min. si nu mai imi venea sa plec. In rest niste Martin Motors :ok: , ATV-uri, vreo doua barcute parca, un avion de "agrement" ;) , cateva masini. Aaa, si o Honda Shadow VT750, desigur :lol: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost eu. Din pacate nu am facut poze. Nu e prea mult de vazut insa. Cel mai interesant mi s-a parut (este) standul Honda. Au adus o Shadow VT750 portocalie. Foarte frumoasa. Am stat pe ea vreo 5 min. si nu mai imi venea sa plec. In rest niste Martin Motors :ok: , ATV-uri, vreo doua barcute parca, un avion de "agrement" ;) , cateva masini. Aaa, si o Honda Shadow VT750, desigur :lol: .

 

 

Aha, nu-i nimic fac eu azi, te-a cautat cineva de invitatie? :rose:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :P :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu pe site-ul lor ca intrarea s-ar face pe baza de invitatie. Pe mine nu m-a intrebat nimeni nimic insa, am intrat pur si simplu. Cred ca au zis de invitatie doar asa ca sa sune mai bine evenimentul ;) ...

 

Oricum, spor la facut poze. :ok:

 

Toate bune. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deceptie totala! Cred ca a fost unul din acele evenimente organizate aiurea, din lipsa de altceva ;) Sunt curios daca au vandut ceva..

 

"Expo isi propune sa organizeze si de aceasta data un eveniment de exceptie, un eveniment dedicat celor pasionati de sport si aventura.

 

Dincolo de noutatea si pitorescul sau, SAMS se remarca printr-o serie de beneficii, printre care cresterea notorietatii marcilor prezente precum si simplificarea deciziei de achizitie, datorata gamei variate de exponate si a ofertelor speciale existente in cadrul salonului. "

 

Sunt convins ca notorietatea marcii HONDA a crescut considerabil dupa expozitia asta :lol:)

Editat de duracell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deceptie totala! Cred ca a fost unul din acele evenimente organizate aiurea, din lipsa de altceva ;) Sunt curios daca au vandut ceva..

 

"Expo isi propune sa organizeze si de aceasta data un eveniment de exceptie, un eveniment dedicat celor pasionati de sport si aventura.

 

Dincolo de noutatea si pitorescul sau, SAMS se remarca printr-o serie de beneficii, printre care cresterea notorietatii marcilor prezente precum si simplificarea deciziei de achizitie, datorata gamei variate de exponate si a ofertelor speciale existente in cadrul salonului. "

 

Sunt convins ca notorietatea marcii HONDA a crescut considerabil dupa expozitia asta :lol:)

 

Intr-adevar, suna aiurea rau textul ala de prezentare daca te gandesti la ce a fost. Insa daca treceai doar din intamplare pe acolo, fara sa ai asteptari de nici un fel era o surpriza placuta sa vezi cateva motoare. Plecai mai vesel acasa. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...