Sari la conținut

Confectionare Parbriz ...unde ...?!?!?!?!?!


Postări Recomandate

super multzumit si promnt !!! este vba de Dan del de la tunari imediat langa dinamo la 300 m de la St cel Mare catre piata Galatzi la Petrom 0722557675 mie mi-a facut un far si nu numai mie si este super ca artist in ale plasticelor ... !!! sincer ...

Editat de just_him
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Militari in zona autogarii sunt 2 pravalii, una pe o parte a bd-ului la intrarea intr-un bloc si cealalta pe partea autogarii se intra pe un gang langa paine tot la intrarea in bloc (e mai dosnic, nu la strada), mi s-au parut mai meseriasi decat cei de pe Eminescu. Am facut cateva stopuri + semnale auto, iar un amic o luneta la un cabrio de colectie la nenea Soare (asta mai ascuns). Nu mai am insa nr de tel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot la asta mai ascuns mi-am facut si eu parbrizul la ZZR.

Initial m-am oprit la cel de la sosea, numa ca m-a trimis dincolo.

Editat de Bulinu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot la asta mai ascuns mi-am facut si eu parbrizul la ZZR.

Initial m-am oprit la cel de la sosea, numa ca m-a trimis dincolo.

Spune-mi si mie cat te-a costat si in cat timp ti la facut.....si eventula un nr de tel sau indicatii mai exacte cum sa ajung la el.

 

Multumesc mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

400.000 acum 2 ani. pretul se negociaza in functie de marime.

cand vii dinspre autogara (metrou pacii), e primul bloc pe dreapta, treci prin primul gang(imediat dupa chioscul cu paine), la intrarea in scara din dreapta este atelierul. Se vede. numar de telefon nu am. Daca ajungi in intervalul 9-17 si nu-s prins in vreo sedinta te-as putea duce, dar e destul de usor de gasit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...