Sari la conținut

Comanda easyparts.nl?


Iasibiker
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
si comanda vine acasa, sau cum?

 

 

Da ! comanda vine acasa, trebuie sa-ti faci un cont la ei unde sa-ti dai adresa reala cod postal etc.(stai linistit fara CNP sau alte date personale) asta ca sa stie unde sa-ti trimita produsul respectiv. Dupa ce ti-ai facut contul si ti-ai ales unul sau mai multe produse ca sa platesti trebuie sa urmezi niste pasi prin care ei intra in contact cu banca eminta de card , "verifica" (impropriu spus pentru ca nimeni nu are acces la contul tau numai prin intermediul bancii) daca ai bani face conversia din lei in euro dupa care iti arata cat costa si te intreaba daca esti de acord, asta incluzand si transportul, iar daca mergi mai departe si cumperi iti emite o factura proforma, iti trimite si o copie in casuta de mail, dupa care in maxim 2 zile iti face pachetul si-l trimite iar din Olanda iti vine cam in 3 saptamani, spun asta ca si eu am comandat ceva de pe http://www.oemmotorparts.com/default.asp iar pe pachet scria ca tara de expeditie Olanda iar transportul m-a costat 38 euro cel mai ieftin .

Succes ! nu e greu trebuie doar sa fii atent la pasii pe care ii urmezi .

 

P.S. Fara a face reclama uneia dintre banci, mie cu card de Banca Transilvania nu mi-a mers , merge cu card de Banc post si BCR cu astea am putut cumpara.

Iar pentru a prevenii eventualele fraude mi-am facut doua carduri pe care pun bani numai in ziua cand fac cumparaturi de pe net, in rest cardul are doar cativa lei in

cont.

Editat de desertfox1943
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu fac comanda daca vreti...am si eu ceva de luat...doar sa ne strangem, ca nu am chef sa platesc 35 de euro transport. Doar sa fiti siguri ca vreti, si dupa 4 ianuarie vorbim. Depinde de voi cat de repede va hotarati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu fac comanda daca vreti...am si eu ceva de luat...doar sa ne strangem, ca nu am chef sa platesc 35 de euro transport. Doar sa fiti siguri ca vreti, si dupa 4 ianuarie vorbim. Depinde de voi cat de repede va hotarati.

cred ca ma bag si eu. mai vorbim pe mess, rolly

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Eu fac comanda daca vreti...am si eu ceva de luat...doar sa ne strangem, ca nu am chef sa platesc 35 de euro transport. Doar sa fiti siguri ca vreti, si dupa 4 ianuarie vorbim. Depinde de voi cat de repede va hotarati.

 

Ma bag si eu cand va hotarati da-ti un semn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

este o mare vrajeala ca din Olanda vine in 3 saptamani.

Eu am commandat deja acolo de multe ori is client "fidel" te usca un pic la transport dar cand soseste coletul in maxim 1 saptamana ai toate in el asa cum ai vrut.O data am avut in set de segmenti rupti cam 100 de euro si mi lea schimbat fara nici o intrebare.

 

Is cele mai de baza firme din EU.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...