Sari la conținut

Petrecere de deschidere


Hekate
 Share

Postări Recomandate

:laugh: :laugh:

Mesaj completat

Maine de la 6 seara va asteptam la petrecerea de deschidere a clubului Alter Ego. Exista 4 incaperi, adaptabile fiecarui grup de petrecareti :huh: .

Si ca sa va ademenim, avem cate 15 beri moca de masa (berile sunt la 0,5 ca suntem oameni seriosi ;) ) si 10% discount pentru orice comanda.

 

Harta

.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reiau:

Intersectia Vulturilor cu Traian, nr. 35A

E chiar usor de ajuns.

Untitled-1-1.png

 

poza_aerial.jpg

Editat de Mr.Watt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si poate ne ajutati sa imbodobim si bradul...pentru ca odata intrati nu cred ca o sa mai plecati pana la primavara ;)

 

ps amr 1 ora :huh:

Breeeee, io n-am reusit sa scap din tinutu uitat de timp ca e crima cu traficu(blocaj de aici pana in Bucuresti), dar lasa ca nu scapati voi de mine :) Oricum merci de invitatie, si mult succes va urez :laugh:

 

PS: si din ce vad in poze si citesc aici detalii, frumos, felicitari!imi place ce vad :laugh:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca din cauza vremii nu ati avut cum sa ajungeti la noi, va invitam joi la Marea Imprieteneala. Majoritatea dintre voi ii cunosc pe Joitzaru& friends, numai buni de ascultat la un vin fiert. :laugh:

Discount de 10% la orice produs consumat :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum fu aseara? Hekate, te rog nu da cu bulgari, ca nu am putut ajunge aseara, da vremea asta m-a "lovit" frontal :laugh:

Promit ca joi onorez cu prezenta, si oricat ai vrea, NU o sa cant :laugh:) ( doar daca vrei sa ramanem singure pe pernele alea imense)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum fu aseara? Hekate, te rog nu da cu bulgari, ca nu am putut ajunge aseara, da vremea asta m-a "lovit" frontal :laugh:

Promit ca joi onorez cu prezenta, si oricat ai vrea, NU o sa cant :laugh:) ( doar daca vrei sa ramanem singure pe pernele alea imense)

Karaoke room?? P-asta n-ati mentionat-o, al'fel ieri va inbupoponeațăam cu prezenta mea!! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu avem zi stabilita pentru karaoke, dar facem tot posibilul ca incepand de saptamana urmatoare sa exista o seara dedicata doar pentru karaoke :laugh:. Nu o sa fie orice fel de karaoke totusi ... detalii mai tarziu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

O sa fie caraoke asistat de formatie?!? Sau ce inseamna "nu orice fel" . Ca ca m-ati facut (cum a zis si JîJî) poponeațăios. :o

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah, din poze arata bine, nu e la naiba-n praznic, deci cat de curand o sa iau sotia sa vedem si cum e cu servirea si cu produsele :o

 

Sa fie intr-un ceas bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...