Sari la conținut

30 mai 2006 - Acum 10 Min


ace20male
 Share

Postări Recomandate

Acum 10 minute in fata la bonsai s-a infipt o ninja B 89 BYE. Omu mergea incet printre masini si in fata la bonsai s-a infipt in ceva...nu stiu in ce. Parea ok, un gabor il ajuta sa ridice motoru. O sa pun later si poze. Care ati trecut pe acolo adaugati ceva detalii. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute in fata la bonsai s-a infipt o ninja B 89 BYE. Omu mergea incet printre masini si in fata la bonsai s-a infipt in ceva...nu stiu in ce. Parea ok, un gabor il ajuta sa ridice motoru. O sa pun later si poze. Care ati trecut pe acolo adaugati ceva detalii. :ok:

 

:) poi ai poze si nu stii detalii ?! nu te-ai oprit si tu sa vaza ochiu' tau mai bine ? ori sa-l ajuti pe fratiorul la ananghie ?

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: poi ai poze si nu stii detalii ?! nu te-ai oprit si tu sa vaza ochiu' tau mai bine ? ori sa-l ajuti pe fratiorul la ananghie ?

:cheers:

 

Pai daca il ajuta...mai avea timp de poze ?.......Comunitate frate...nu gluma.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca il ajuta...mai avea timp de poze ?.......Comunitate frate...nu gluma.....

 

De ce sariti ca tzatzele alea fara sa stiti despre ce e vorba? :ok: Am zis eu ca am fost acolo? M-a sunat un prieten si mi-a zis imediat ce s-a intimplat. A zis ca imi trimite pozele cind ajunge acasa si o sa le postez. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am trecut pe la 14:30 - 15 pe acolo, politistii faceau masuratori, motociclistul se pare ca a fost lovit usor in picior si a fost luat de salvare. Conservarul, sa faca spume nu alta; chemase un prieten si injura motociclisti; dar politistul care era chiar in intersectie la momentul accidentului l-a facut sa realizeze ca el a fost vinovat (a fortat galbenul..)

 

s-a infipt in ceva...nu stiu in ce.

 

S-a infipt intr-o Dacie veche, rosie; era parcata peste bulevard; avea usile amandoua pe stanga destul de sifonate (nu inteleg insa de ce erau ambele usi infundate; probabil motocicleta a lovit in unghi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce sariti ca tzatzele alea fara sa stiti despre ce e vorba? :ok: Am zis eu ca am fost acolo? M-a sunat un prieten si mi-a zis imediat ce s-a intimplat. A zis ca imi trimite pozele cind ajunge acasa si o sa le postez. :cheers:

 

Corect.Nu am citit cu atentie.Retrag ce am spus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...