Sari la conținut

Kawa z750


BARTdub
 Share

Postări Recomandate

Buna ziua la toata lumea si bine vam gasit!

Ma numesc Dragos si mam hotarat sa reintru in randul motociclistilor dar de aceasta data cu acte in regula :banana:

Am inceput pr achizitionarea unei noi motociclete tot kawasaki deoarece am amintiri placute cu aceasta marca modelul fiind z750 din 2006 8800km luata de la un tovaras si este in stare exceptionala.

Mesaj completat

inca 2 poze unde se poate vedea si moaca mea in timpul exercitarii unei operatii de modificare a unui poketbike..... :cheers:

post-54158-1263835906_thumb.jpg

post-54158-1263835958_thumb.jpg

post-54158-1263836024_thumb.jpg

post-54158-1263836185_thumb.jpg

post-54158-1263836212_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut BART,George e numele meu si te cunosc partial, deoarece mi-a vorbit Ramona de tine :D si il cunosc si pe varul tau Bogdanel, eram vecini , daca ma vede stie cine sunt .....

In legatura cu motoreta, s-o stapanesti sanatos, fara incidente, am un prieten care si-a achizitionat acum 1 sapt tot un Z750 numai ca e negru, si e super incantat el venind dupa un r1,, iar comoditatea pe care i-o ofera Ztul este mgnifica,,

Bine ai venit pe forum, ai de citit o gramada daca te intereseaza de moto te sfatuiesc sa arunci o privire la unele dintre discutii ,chiar merita,( io prefer sectiunea accidente unde inveti cat de usor poti sa pierzi totul,cat ai clipii .. mai ales ca io am vazut pe pielea mea, ce inseamna un accident in care era ...... dar bine ca am scapat si pare grotesc dar intr-un fel a fost bine ca am cazut cred ca m-a ajutat sa privesc lumea asta a motoarelor altfel,)

Poate o sa avem sansa sa ne cunoastem si fata in fata, si sa schimbam cateva idei,,,dar pana atunci asfalt fara zapada :cheers: si numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4000e a fost pretul initial dar am facut schimb am dat una din masini pe ea.

va multumesc frumos si asfalt uscat sa aveti si voi parte fara incidente :cheers:

ne vedem pe starda sau la vreo intalnire de cartier ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Salutare tuturor, mi-am tras si eu un zet si sunt foarte multumit de comportamentul lui.

Sa aveti parte de motoarele voastre si sa ne vedem sanatosi pe strada.

Numai bine si asfalt uscat. :laugh:

post-47991-1277488489_thumb.jpg

post-47991-1277488539_thumb.jpg

Editat de bobu.bike.alba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari..super tare mobra...parca te stiu de undeva dar nu shtiu de unde sa te iau....Poate un prieten comun Doru Atmacov?...de la Subaru.....ce sa mai..smechera mobra...io am un er6 n super modificat...si mi-a cam trecut de ea ...dar tare ma bate gandu` de Z1000

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari..super tare mobra...parca te stiu de undeva dar nu shtiu de unde sa te iau....Poate un prieten comun Doru Atmacov?...de la Subaru.....ce sa mai..smechera mobra...io am un er6 n super modificat...si mi-a cam trecut de ea ...dar tare ma bate gandu` de Z1000

Salut si multumesc pentru primire, nu cred ca ne stim, eu sunt din alba iulia, da poate pe la vre-o intrunire ne-om si cunoaste.

Te salut, numai bine si <<asfalt uscat>>. :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...