Sari la conținut

Sfinx si Babele


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

chiar te rog si iti multumesc. am o mare problema, nu stiu unde sa ma duc in we si sa-mi faca placere. am motor de sosea, granita de vest e departe, la munte, la mare, in bulgaria, sunt satul. mi-as dori sa traiesc in austria sau germania astfel sa nu conteze inotro o apuci, sa fie vesnic ceva de vazut. am incercat sa ma mut, chiar si provizoriu, a venit criza, acum nu mai pot din . am ajuns la solutia asta de weekend, sa-mi iau o masina offroad. nu intentionez sa o rup, doar asa mai soft, pe unde se poate.

 

Ca idee. - eu mi am luat o jcuarie de panda 4x4 si pot sa spuin ca am bagat o pe niste zapezi de numai eu si atv=urile mai mergeau . bine, eu am si ramas un pic pe burta:)

 

2 idei - ranca este plina de zapanda si ai pe unde sa "urci". dar lasi X -ul jos si iei atv.

a II a - du te spre Pestera ( langa bran, moeciu ) - e o zapada pe acolo de o sa ti ajunga de catarat. si e fain ca nu e zona manelistica cel putin acum , iarna

Editat de foxbat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oare un x6 merge pe acolo sau e prea mare/jos...etc?

Eu nu ma pricep la masini de teren, deci nici la x6. Dar din ce spui tu si cum il vad in poza eu cred ca limiteaza destul de mult plaja de alegere. Cele mai accesibile trasee (zone) dintre cele pe care le-am vazut ar fi: Leaota, Calimani si Penteleu. Totusi drumurile astea arata altfel de la an la an, asa ca nu exista garantii.

Spor

Editat de ali baba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...