Sari la conținut

Miercuri 3 Martie


dkz
 Share

Postări Recomandate

daca se merge in fever apar, pe la too fast nu mai dau cu prezenta....sint interese meschine la mijloc...nu ca la fever nu ar fi, da macar avem unde sa stam :(

Tu comentezi la fiecare anunt.Cred ca din lipsa de ocupatie.Ceva interesant ai?Asteptam o propunere din partea ta.NEMULTUMITULE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu votez pentru arc...sunt curios cati ne-om strange pe ploaie ??? :) Dar pe viscol?

... cred ca azi o sa fiu nevoit sa ma intorc acasa pe lapovita...mijto rau :) Bine ca nu-mi ia mai mult de 10 min :( Oricum ma uda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ulise

Sunt curios cam cati motociclisti va strangeti de obicei la Arc? Se supara cineva daca vin cu masina si nu cu motocicleta(mai am de rezolvat inca ceva probleme la ea)??? Sper sa nu fiu tratat de tradator :()

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curios cam cati motociclisti va strangeti de obicei la Arc? Se supara cineva daca vin cu masina si nu cu motocicleta(mai am de rezolvat inca ceva probleme la ea)??? Sper sa nu fiu tratat de tradator :))

Daca o aduci si pe gagica pe care o ai in avatar, te iertam de tradare :) :( :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curios cam cati motociclisti va strangeti de obicei la Arc? Se supara cineva daca vin cu masina si nu cu motocicleta(mai am de rezolvat inca ceva probleme la ea)??? Sper sa nu fiu tratat de tradator :()

Anul trcut am batut recordul.Am numarat cam 50 de motociclete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu comentezi la fiecare anunt.Cred ca din lipsa de ocupatie.Ceva interesant ai?Asteptam o propunere din partea ta.NEMULTUMITULE!

normal cacomentez....de aia se exista forumu asta, nu? :) , si normal ca nu o sa mai vin la too fast....du-te matale si stai cu inca 3 insi la discutii in picioare....nu-s vreun snob, nu am crescut in puf (nu puff :) ) dar nici sa ma duc sa stau intr-un magazin nu imi place.....dar te voi mai baga in seama cand o sa incetezi sa pacalesti lumea ca o sa iti iei motor.... :) sau ti-ai dat seama in sfarsit ca ti-ai gresit chemarea si ramai cu duba? :) :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia mai taci bai carcotasule. mie-mi place in picioare, am o scuza sa ma misc de colo colo. d-aia ti-a crescut burta ca stai numai pe bucile kurului :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia mai taci bai carcotasule. mie-mi place in picioare, am o scuza sa ma misc de colo colo. d-aia ti-a crescut burta ca stai numai pe bucile kurului  :)

domnu marinar....navighezi de la subiect....eu mi-am spus parerea si tu sari cu furca la mine... :) kiar vrei sa incep sa ma iau de aspectul tau exterior care lasa xtrem de mult de dorit?? :( im the beauty and ure not even a beast....lol...mai bine hai sa gasim noi un bar sa ne luam ( si noi) comisioane :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca sunt urat dar o am luuuuunga si groasa. si sa stii ca putem aranja chiar cu greta pentru un comision la jumatate fata de dobrescu! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu care din voi ati fost in barul "The Jack" din Calea Grivitei(MIB stie!!), dar mie mi s-a parut f. primitor mai ales pt. bikeri, iar pt. o zi de miercuri ar fi potrivit ca nu cred ca au clienti prea multi in cursul saptamanii.S-ar putea discuta si de reduceri.

In fine, nu se compara cu Fever (fara carcoteli :) )dar puteti sa dati un ochi pe-acolo (in weekend)mai ales cei carora le place rock-ul :( .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca sunt urat dar o am luuuuunga si groasa. si sa stii ca putem aranja chiar cu greta pentru un comision la jumatate fata de dobrescu!  :)

off topic...normal ca pare asa la 50 kg care le duci dupa tine si la circumferinta piciorului tau de spider.... :) .....on topic....astazi voi fi brelocu lu oresti...dau avansu la waka si diseara o sa il turbez cu intrebarile....sau poate vin acasa si ma uit la un rocco...nu stiu... :) see ya la ktm...

 

ps: zaheiule, la anu noi strangem banii ptr actiunile caritabile.... :( :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....on topic....astazi voi fi brelocu lu oresti...dau avansu la waka si diseara o sa il turbez cu intrebarile....sau poate vin acasa si ma uit la un rocco...nu stiu... :) see ya la ktm...

 

ps: zaheiule, la anu noi strangem banii ptr actiunile caritabile.... :(  :)

Si pana la urma la ce te-ai hotarat si mai ales cand vine??Nu de alta ,dar se anunta "calduri" mari in tara de pana la -14C :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CU MOTOR DE ZX6R???????...O sa zboare toate tablele de pe Oltcit :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zx6 2003 0 km, vine pe 15....iar in casa e cald si calculatoru e primitor :)

AHA... am inteles ...pana pe 15 stai in casa la caldurica si te "dai" cu calculatorul.

Pe DRACU iesi omule afara ca-ti creste tensiunea, inbatranesti prematur!!! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...