Sari la conținut

Bungee Varna


Yellow
 Share

Postări Recomandate

www.adrenalin.bg

 

si traducerea Google:

 

bungee jumping Asparuhov de la podul

ОТКРИВАНЕ НА БЪНДЖИ СЕЗОНА ВЪВ ВАРНА DESCHIDEREA de sezoane în Varna Bungee

2, 3, 4 и 5 АПРИЛ 2010 2, 3, 4 Âşi 5 aprilie 2010

СКОЧЕТЕ НА ВЕЛИКДЕНСКИТЕ ПРАЗНИЦИ, ВТОРИЯТ СКОК Е БЕЗПЛАТЕН Salt sarbatorilor de Paste, sari al doilea este GRATUIT

тел. за информация - 0896/856 342 и 0896/856 343 informații tel - Âşi 0896/856 342 0896/856 343

 

o saritura e 20 de leva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu eu sambata la 8 o sa fiu la Petromul V de la intrarea in 1 Decembrie, pe soseaua de Giurgiu si o sa astept 15 min. Eu prefer sa merg prin Bulgaria pentru ca e mai multa autostrada.

Este exclusa cazare peste noapte pentru ca e pastele si cam trebuie sa fiu la raport duminica la masa in familie.

La Veliko eu am ajuns pe la 2 si oamenii ziceau ca mai stau 2-3 ore. Deci pe la 5 se cam termina distractia.

 

Edit: 1 leva = 0.43 lei (sau 1leu = 0.43 leva, n-am priceput niciodata asta). Inmultesti cu 2 si afli pretul in lei.

Trebuie sa ai leva cash la tine. Putem opri in Ruse pentru bani sau poti scoate de la ATM. O sa trebuiasca semnata o declaratie pe proprie raspundere. Oamenii o au si in engleza, ca sa stii ce semnezi.

Editat de Yellow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am mai multe informatii care sa ma ajute sa iau o decizie. Printre care si legate de vreme.

Ce pot spune este ca doresc sa merg.

 

Sambata ma voi trezi cu noaptea'n cap si voi arunca un oki pe geam. Daca ceea ce voi vedea va fi satisfacator voi face in asa fel ca sa fiu la 8.30 la Petromul de pe dreapta de pe Giurgiului in directia Giurgiu la intrarea in Jilava. Daca ma vreti cu voi, am numarul de tel pus la pofil. Eu vreau cu voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iata si sumarul plimbarii:

am plecat cu ravenshield, am ajuns pe la 1 la Varna, cand tocmai bine a inceput ploaia si oamenii strangeau macaralele, am incercat sa ii conving ca trece in 30 min ploaia, dar "rain not safe" si asta a fost. Pentru cine pleaca luni, va sfatuiesc calduros sa sunati la numerele pe care le dau ei pe adrenalin.bg sa ii intrebati clar intre ce ore si in ce conditii sunt acolo, sa nu va duceti si voi degeaba.

Am petrecut ploaia sub un pod, pe o bretea a podului Asparuhov, in compania unor grafitti cel putin ciudate, dar aproape estetice.

Dupa care ne-am dus la Balchik, unde am asteptat sa treaca inca o ploaie, de data asta insa, la masa.

Dupa care ne-am dus la Kaliakra, o cetate superba, unde am asteptat sa treaca o alta ploaie, stand intr-o grota (asta a fost partea cea mai cool a plimbarii, cel putin in opinia mea).

Dupa care ne-am dus la Kamen Bryag in rezervatie, pe care n-am gasit-o, dar macar stiu unde am gresit drumul.

La Kamen Bryag s-a facut noapte, asa ca ne-am pus la drum spre Vama Veche - Constanta - Bucuresti.

La Vama Veche ne-am oprit sa bem un ceai, pe care nu l-am baut pentru ca era totul inchis, dar era un cort pe plaja.

Ceaiul l-am baut sub forma de cafea la Constanta, dupa care ne-am pus la drum spre Bucuresti.

Una peste alta, a fost o plimbare superba si cred ca cel mai reusit Paste petrecut pana acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...