Sari la conținut

A Murit Ghost Rider?


Buggy12000
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 200
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator _Raul_

Domnilor...putina seriozitate va rog... :cheers:

M-am intilnit io cu el la bunicu-meu la tara B) (in Oltenia, langa Bals, cand, by the way, am fost la prasit si sapat de porumbi), era cu snowmobilu` si parea destul de viu...

 

:D :D

Despre ala cu gaura in git (de la cancer) vorbiti voi mah?

 

Prietene, ce legatura au Hell`s Angels cu Ghostrider ?

Hai, bafta :P !

Raul.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti spusesem mai sus de ce,pt ca nu sunt frumos ca tine,sunt urat,nu sensibil,da' n'am nevoie sa'mi reamintesc zilnic asta uitandu'ma in oglinda :cheers:

@pacasac de pe net : mii de scuze,m'a luat gura pe dinainte,trebuia sa folosesc singularul.Si,oricum,tu esti mai frumos decat el :lol:

 

 

:cheers: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc dar iete ca n-am murit...nu trebea sa deschide-ti atata topicu pt unu ca mine ...multumesc mult.. :crack: oricum apreciez gestul :lol: .....

 

 

 

 

 

on topic: GR-ul nu o sa moara niciodata......este si va fi in continuare idolul nostru.....(a unora dintre noi) :cheers: ...am specificat ca sa fie si dmw-ul fericit sa nu mai faca un post aiurea :cheers:

Editat de biker_boy_jr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc dar iete ca n-am murit...nu trebea sa deschide-ti atata topicu pt unu ca mine ...multumesc mult.. :laugh: oricum apreciez gestul :cheers: .....

on topic: GR-ul nu o sa moara niciodata......este si va fi in continuare idolul nostru.....(a unora dintre noi) :crack: ...am specificat ca sa fie si dmw-ul fericit sa nu mai faca un post aiurea :crack:

Doar nu ti-ai luat R1,pei idolul tau avea Suzuki,l-ai dezamagit :lol: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

multumesc dar iete ca n-am murit...nu trebea sa deschide-ti atata topicu pt unu ca mine ...multumesc mult.. :crack: oricum apreciez gestul :lol: .....

on topic: GR-ul nu o sa moara niciodata......este si va fi in continuare idolul nostru.....(a unora dintre noi) :cheers: ...am specificat ca sa fie si dmw-ul fericit sa nu mai faca un post aiurea :cheers:

 

 

pune dreq mana pe cartea de gramatica! really! sau... pe bune, cum vrei tu! :crack: si... tu ai idoli??? bad fuckin' move man, bad fuckin' move!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pune dreq mana pe cartea de gramatica! really! sau... pe bune, cum vrei tu! si... tu ai idoli??? bad fuckin' move man, bad fuckin' move!

 

amice..promit ca pun mana pe cartea de gramatica daca tu pui mana pe alfabet si nu numai:D ...daca cite-ai semnatura mea, observai ca te agiti degeaba .. :cheers:

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amice..promit ca pun mana pe cartea de gramatica daca tu pui mana pe alfabet si nu numai:D ...daca cite-ai semnatura mea, observai ca te agiti degeaba .. :cheers:

:lol:

 

 

 

Iar-ta-l mah,na cit-it-o,se m-ai intimpla si l-a case m-ai mari,fi-i si tu m-ai ingaduitor,d-ao naibi-i de treaba. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

amice..promit ca pun mana pe cartea de gramatica daca tu pui mana pe alfabet si nu numai:D ...daca cite-ai semnatura mea, observai ca te agiti degeaba .. :crack:

:lol:

 

saracutzul de tine! nu numai ca nu stii romana, mai ai si p*la atat de mica... cum s-o ai mah atata? _l_ ??? :cheers: si sa te mai si doara! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saracutzul de tine! nu numai ca nu stii romana, mai ai si p*la atat de mica... cum s-o ai mah atata? _l_ ??? si sa te mai si doara!

 

 

 

ce funny e tipul.....glumele astea le ai din tabara de camping al kinderilor sau...?

Hai comunitate radeti ca a facut omu o gluma...ce mai stati....

 

1st. nu vreau sa incep iar cu cearta....

2nd. nu prea imi vine sa rad la glumele astea pe care le faci tu mah pufane...mai degraba imi vine sa plang cand te vad ca te straduiesti tu sa fii ala tare si mare pe forumul asta asa de cunoscut si cum incerci tu sa faci o gluma deaia de tocilar de cafenea....care din pacate inafara de smileu-rile tale '' :cheers: '' nu rade nimeni....

3rd. daca nu poti sa porti o discutie cu un om.....stey down

4th. deja m-am sictirit de caracteru asta mizerabil pe care poti sa-l ai...am incercat sa te inteleg...esti mai "batran" si in ale motoarelor si in forum si in laci colaci etc....n-am reusit :crack:

5th. apreciez gestul tau onorabil de a-mi trimite un mesaj (asta vara se intampla) asta inseamna ca te gandesti la mine ...ceea ce ft putina lume o face...dar uite ca tu te numeri printre ei.. :lol: ....

6th. nu voi mai raspune provocarilor tale ...deci nu iti voi mai raspunde...si aici nu are rost sa mai faci un post aratandu-mi ca te doare fix (poate nici acolo) de ceea ce am zis pana aici si etc...so pls.... :cheers:

Editat de biker_boy_jr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce funny e tipul.....glumele astea le ai din tabara de camping al kinderilor sau...?

Hai comunitate radeti ca a facut omu o gluma...ce mai stati....

 

1st. nu vreau sa incep iar cu cearta....

2nd. nu prea imi vine sa rad la glumele astea pe care le faci tu mah pufane...mai degraba imi vine sa plang cand te vad ca te straduiesti tu sa fii ala tare si mare pe forumul asta asa de cunoscut si cum incerci tu sa faci o gluma deaia de tocilar de cafenea....care din pacate inafara de smileu-rile tale '' :crack: '' nu rade nimeni....

3rd. daca nu poti sa porti o discutie cu un om.....stey down

4th. deja m-am sictirit de caracteru asta mizerabil pe care poti sa-l ai...am incercat sa te inteleg...esti mai "batran" si in ale motoarelor si in forum si in laci colaci etc....n-am reusit :crack:

5th. apreciez gestul tau onorabil de a-mi trimite un mesaj (asta vara se intampla) asta inseamna ca te gandesti la mine ...ceea ce ft putina lume o face...dar uite ca tu te numeri printre ei.. :lol: ....

6th. nu voi mai raspune provocarilor tale ...deci nu iti voi mai raspunde...si aici nu are rost sa mai faci un post aratandu-mi ca te doare fix (poate nici acolo) de ceea ce am zis pana aici si etc...so pls.... :cheers:

Simpla ta prezenta provoaca cearta intr-un final.De ce mai intri pe forumul asta?E evident ca nu ai nici o legatura cu motociclismul sau limba romana :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Simpla ta prezenta provoaca cearta intr-un final.De ce mai intri pe forumul asta?E evident ca nu ai nici o legatura cu motociclismul sau limba romana

 

 

nu cred ca e ceva rau ca imi place motociclismul...refuz sa cred ca e ceva rau....inafara ca ma cert cu unu doi...nu prea am mai postat in ultimul timp da am mai aruncat cate un ochi prin topicuri si posturi si ...am mai priceput cate ceva...inafara de catericosul de ShtrEs....ma rog...voi continua sa numai postez... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca a murit, dar sunt (destul de) sigur ca ar deschide gazul la maxim si i-ar da 6-a, si s-ar baga sub primu' tir goust-raider asta daca i-ar citi posturile "juniorului".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Simpla ta prezenta provoaca cearta intr-un final.De ce mai intri pe forumul asta?E evident ca nu ai nici o legatura cu motociclismul sau limba romana :D

Bai eu nu vreau sa plece "bicher" asta de pe forum. Sunt la servici shi rad cu lacrimi ! :lol: :cheers: :cheers:

Ia...mai intaratatzi'l ca n'a dat tot ce poate... :crack: :D

"Bicher boi" :crack: :laugh: :) JeRe :moto: :) :rose: mor ! am cazut de pe scaun ! Mai scrie ba ceva arata'le tu lor!...da'o 'n masa de gramatica la ce'tzi trebe !? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi continua sa numai postez... :lol:

 

 

 

Frate esti batut in cap.

E cazul sa-ti mai explic ca trebuia sa scrii "nu mai" ????????

 

Daca Doamne fereste a murit Ghost Rider s-ar rascoli in mormant vazand ce fan are.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

nu cred ca e ceva rau ca imi place motociclismul...refuz sa cred ca e ceva rau....inafara ca ma cert cu unu doi...nu prea am mai postat in ultimul timp da am mai aruncat cate un ochi prin topicuri si posturi si ...am mai priceput cate ceva...inafara de catericosul de ShtrEs....ma rog...voi continua sa numai postez... :cheers:

 

 

bah, vezi ca au scos astia de la kawa zzr1400! e mai tare decat er1.... si decat busa! baga repede la profil un edit! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate esti batut in cap.

E cazul sa-ti mai explic ca trebuia sa scrii "nu mai" ????????

 

Daca Doamne fereste a murit Ghost Rider s-ar rascoli in mormant vazand ce fan are.

Tot suna aiurea "voi continua sa nu mai"

Oare suntem niste oameni rai?... poate "bicher" are alte calitatzi shi noi ne poticnim in gramatica lui?

Poate....e un om de o nemarginita modestie :lol: :cheers:

Hai! hai! inca un post ! Copiaza'l dintr'un ziar !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu ie mesaju de baza la tuate manelele " Io ieste barosanu' adevarat valabil, cel mai mare si mai tare, femeile pica cand ma vede la picuare, si dujmanii de ciuda muare" ?!? :lol:

Ete sursa de inspiratie pt tineret.

Apropo... puteam sa jur ca am vazut prima oara la data nasterii la profilul bebejului '89 (daca nu mai tarliu) , si nu 87.

 

 

 

 

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma intereseaza persoana din Suedia.Contacteaza'ma,te rog! :lol:

On-topic: io am auzit ca l'a luat radaru' cu 299 si luat a fost.Repet,io am auzit sau poate mi s'a parut dracu' ca in ultimul timp aud numai aiurea ...

nu am mai tzinut legatura sory

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...