Sari la conținut

care esti somer?


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

plecarea la 9, inceput pe a2, pe urma carmit nu stiu pe unde, cica se ajunge la adamclisi. merg eu cu rt si stefan cu gs. nu bag viteza sunt in rodaj, max 120 sustinut, 120-140 din cand in cand.

 

 

traseul pe care il stiu eu e A2 - Silistra (bac) - Adamclisi pe drumul spre Constanta... Dar bucata de drum Adamclisi Silistra e criminala, hopuri transversale din 10 in 10 m (sau asa era acu 2 ani)

 

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseul pe care il stiu eu e A2 - Silistra (bac) - Adamclisi pe drumul spre Constanta... Dar bucata de drum Adamclisi Silistra e criminala, hopuri transversale din 10 in 10 m (sau asa era acu 2 ani)

 

Asfalt uscat.

 

S-a asfaltat anul trecut, in toamna arata destul de bine. Acum nu stiu cum o fi dupa iarna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a asfaltat bucata dintre codabia si basarabi...intre ostrov si adamclisi drumul e cu piatra cubica si cu griblura dar denivelat rau...pacat de drumul virajat si peisajele locale

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseul pe care il stiu eu e A2 - Silistra (bac) - Adamclisi pe drumul spre Constanta... Dar bucata de drum Adamclisi Silistra e criminala, hopuri transversale din 10 in 10 m (sau asa era acu 2 ani)

 

Asfalt uscat.

 

 

 

Drumul ala e asa pentru ca e facut din beton. Asa cum era A1 mai demuuuuult.

Anul trecut am trecut pe acolo, prin septembrie parca, si se asfalta. Am vb cu un drumar la un stop (ca erau cateva la care am stat). Zicea ca pana in iarna termina tot drumul. Totusi portiunile cu piatra cubica nu cred ca le vor face curand. Unele sunt in localitati si se fac din banii primariei. Zona e saraca, se vede dupa case, asa ca nu cred ca in curand sa se asfalteze.

In rest e frumos, mai ales cand vii dinspe mare si prinzi soarele spre apus, Dunarea si dealurile cu vie :). Peisaje de vis

 

 

daca nu aveam bateria pe butuci m-as fi bagat si eu ...

 

 

Drum bun si vreme frumoasa

 

 

LE: sunt zone in care nu aveti semnal la telefon

Editat de duncan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e asfalt peste tot? ar fi ok pentru un chopper?

 

Este ok, asfalt bun. Si inainte sa se asfalteze am fost cu Intruderul si se putea merge destul de relaxat. Vezi ce zice si Doru maine cand se intoarce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns, am fost pana la urma la constanta ca trebua stefan sa faca poze la pesti. sunt multumit de rt-ul asta nou, impinge mai bine. i-am pus pasrbriz wunderlich (f bun) si niste sei touratech (ceva mai tari decat cele stoc). problema e ca se opreste motorul in mers si in gaz. cred ca e de la blocurile de comenzi reproiectate, sunt ca la k1300gt si aia tipa pe forumul lor ca se opreste motorul din cauza butonului start/stop. am sa anulez la prima revizie stopul de acolo si il opresc din cheie si am termnat pana fac astia recall sau rezolva cumva. vremea a fost racoroasa la mare, 11c, pe drum insa a fost bine, 14-15c. cazinoul arata in ultimul hal de darapanat. sambata bag sinaia taverna sarbului.

post-818-1271261228_thumb.jpg

post-818-1271261255_thumb.jpg

post-818-1271261280_thumb.jpg

post-818-1271261308_thumb.jpg

post-818-1271261331_thumb.jpg

post-818-1271261353_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...