Sari la conținut

Fete Scuteriste


mau
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 651
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si eu care credeam k are ceva doar cu fetele :lol: ....app fetelor nu mai postati nimic? :crack: :)

 

ma...nu am nik cu fetele :burnout: :wave: :crack: :lol: :lol: :lol: cand o sa intelegi si u si restu? chiar nu am nimic ... doar ca am spus ca nu cred ca o fata poate ajunge la performantele unui baiat pe motor ... nu am zis ca e imposibil ... dar eu sunt tipu care nu crede pana nu vede:P daca spirydusha e in stare sa ma lamureasca cu un video cv :) no com :D ca vad ca se tine tare:P (spirysudha :D nu o lua ca o ofensa:P nu asta e;) ) deci sper ca v-am lamurit cu problema asta;) Respect:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am zis ca il fak la distanta no kom :lol: ninnja rullz :lol: dar pe distanta scurta cred ca am sanse ... dc eshti asa convins de nijau asa ushor :) pana schimbi treptel etc :) primele 10-15-20 m il iau cred :D daca vine aici fac cu mare placere;) :lol: si plec cu fruntea sus indiferent de rezultat;) aa si app

o fi zipu tunat dar il ia la mare dif primele 10-15 m ... eu l-ash lua la mai putinnnn da l-ash lua:P

 

Reusesti sa ma surpinzi de fiecare data cu inteligenta ta :wave: daca reverse ar avea marsarrier te-ar face si asa ... M-am cam saturat de posturile tale imbecile n-ar fi mai bine sa pleci d'aci pur si simplu ?

 

din 100 de posturi n-ai spus nimic, doar ne-ai oripilat cu modul tau de exprimare agramat... :burnout:

 

<small>--- Mesaj completat în 01 Mar 2008 11:25 -------------</small><br/>

Mai copii, mai aveti de supt pana la 18 ani, dupa aia luati-va motoare !

 

No offence, valabil pt toti scuteristii raceri !

 

hai sa nu generalizam se poate sa fiu de aceeasi varsta cu tine :crack: poate chiar mai mare :crack: cu vreo 7 ani :lol: daca ai completat profilul correct :D

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu asta te`ai lamurit da ?? macar daca stiai cat scoate un motor in cateva secunde te punea pe gandit , ia pune un amic sa te cronometreze in cate sec faci tu 0-60 ?? :lol: :lol:

 

mai am zis ... eu m-as baga ... daca as pierde ... as pierde cu capu sus si as merge acasa, nu mi-ar fi rusine pt ca nu suntem de aceasi capacitate :D daca am fi de aceasi capacitate si m-ar face, poate mi-ar fi rusine , dar asa nu .Si nu mai sariti ca arsi :D doar am presupus :D nu am spus sigur mi-am dat cu presupusul doar

 

<small>--- Mesaj completat în 01 Mar 2008 11:43 -------------</small><br/>

Reusesti sa ma surpinzi de fiecare data cu inteligenta ta :lol: daca reverse ar avea marsarrier te-ar face si asa ... M-am cam saturat de posturile tale imbecile n-ar fi mai bine sa pleci d'aci pur si simplu ?

 

din 100 de posturi n-ai spus nimic, doar ne-ai oripilat cu modul tau de exprimare agramat... :crack:

 

<small>--- Mesaj completat în 01 Mar 2008 11:25 -------------</small><br/>

 

hai sa nu generalizam se poate sa fiu de aceeasi varsta cu tine :lol: poate chiar mai mare :) cu vreo 7 ani :) daca ai completat profilul correct :D

 

tot timpul te iei de limbajul altora ... sti ce? mai scuteste-ma da? eu scriu corect ... dar tie nimic nu iti convine doar ce faci tu :burnout: daca nu ma suporti dispari tu frumos frumusel de pe forum da ? pt ca eu nu am sa plec ... si apropo nu am zis nimic sigur ... a fost doar o presupunere ... nu mai criticati oameni atata dupa aparente ... pt ca cu tn in frunte uni nu stiu decat sa critice ( scz pentru cei cae nu o fac ... sau o fac dupa ce cunosc persoana ) nu-ti convine cv nu ai decat sa trimiti PM la admin :wave: ca nu ma suporti :crack:

Editat de GeorGEBlaCKRidER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot timpul te iei de limbajul altora ... sti ce? mai scuteste-ma da? eu scriu corect ... dar tie nimic nu iti convine doar ce faci tu :burnout: daca nu ma suporti dispari tu frumos frumusel de pe forum da ? pt ca eu nu am sa plec ... si apropo nu am zis nimic sigur ... a fost doar o presupunere ... nu mai criticati oameni atata dupa aparente ... pt ca cu tn in frunte uni nu stiu decat sa critice ( scz pentru cei cae nu o fac ... sau o fac dupa ce cunosc persoana ) nu-ti convine cv nu ai decat sa trimiti PM la admin :wave: ca nu ma suporti :crack:

 

ce aparaente mah ?! e clar :) esti prost gramada numai un dobitoc cu creieru cat o nuca da liniuta cu un motor de 600 :lol: si isi face si sperante ... si in general postezi numai tampenii, NUMAI TAMPENII ESTI UN DOBITOC, DOBITOCULE! :crack: :lol: :lol: ce imi place cand se ataca dobitocii :lol:

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci ramane pe seara? ca vad ca oricum ieseam decat noi :wave: asta ca sa nu ma mai grabesc si eu...ca necesita timp pregatirea:P....asta inseamna sa vin acasa dupa ce termin treeaba sa intru pe net si sa te intreb dak iesi? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut si eu doua fete pe un aprilia sr negru , fara numar fara casca , fara oglinzi , depasea o masina si nu-mi dau seama pe unde se uita , dar numai la drum nu :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut si eu doua fete pe un aprilia sr negru , fara numar fara casca , fara oglinzi , depasea o masina si nu-mi dau seama pe unde se uita , dar numai la drum nu :burnout:

la tine se uitau ma :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,am trait sa o vad si pasta....un copil cu un scuter obosit din targ de 700 de euro il face pe unu cu o ninja :crack: :crack:

 

Salut. Cred ca-ti dai seama ca ceva e putred la mijloc nu? Si oricum ce rost are postul tau aici? OFFTOPIC!!!

 

Ceva noutati pe-aici?. Au mai aparut scuteriste?

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :wave: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

>>>>>>a mai fost o fata duminica.......rugam sa se prezinte :burnout:

>>>>>>>mi se pare ca avea o Vespa :crack:

 

Mda. Rugam fata in cauza sa se prezinte, iar daca a facut-o deja imi cer scuze.

 

Spirydusa sti ceva legat de cea de-a doua fata?

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :crack: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Funny Magu... ultima oata cand am verificat nu eram fata dar in ziua de azi te astepti la orice :crack: si daca e sa mai iau dupa nume, Ionut, nici pers cu LX-ul nu era fata, dar fie... cum zici tu :wave:

 

si daca totusi ai vazut o fata cu vespa as vrea sa ocunosc si eu :burnout:

 

va pup dulce, dulce! =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Funny Magu... ultima oata cand am verificat nu eram fata dar in ziua de azi te astepti la orice :lol: si daca e sa mai iau dupa nume, Ionut, nici pers cu LX-ul nu era fata, dar fie... cum zici tu :crack:

 

si daca totusi ai vazut o fata cu vespa as vrea sa ocunosc si eu :crack:

 

va pup dulce, dulce! =))

 

 

:lol: Eu eram NECUNOSCUTA. iar scutarelu meu numai a vespa nu aduce. :wave: Faceti atata caz de fete scuteriste, dar cand vedeti una printre voi va intimidati si nici n-o bagati in seama . :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...