Sari la conținut

Fete Scuteriste


mau
 Share

Postări Recomandate

nu va mai dati atata cocosi ca am venit la intrunire si nu ma baga nimeni in seama...oi fi eu urata dar nu-mi ziceti ca tb sa fiu si frumoasa sa intru-n grupu vostru :cheers:

 

tipam acolo dupa voi si nu ma baga nimeni in seama...RUSINE!

 

numai gura-i de voi

 

data viitoare iti aduc toti flori si puf :cheers: sa-ti tapeteze saua :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 651
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hai lasa spiriduso ca o sa vin si eu la intalniri :D

 

Hai zii, itzi plac juniorii? :D

Hai k mi-a luat tata pejo :wave:

 

I Run tha streetz :D

 

E nu ca nu se poate :cheers:

 

Asta-i ca faza aia "hai papuso zi iti place de baiatu lu' tata, ia zi te da baiatu o tura cu bemvanu lu tata, hai ca prima-i free" ... incredibil :angryfire: :cheers:

 

Cred ca cel mai bine ar fi sa te duci in Little Manhattan si sa mai GROW UP a little, asta asa ca sa vorbesc mai pe limba ta. Nici n-ai 16 ani si te dai cu "Pejo-ul" la fete :angryfire:

 

PS - Cred ca dupa postul asta ai fugit la parinti in camera si te-ai ascuns sub pat sa nu te vada nimeni ce curajos ai fost tu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va mai dati atata cocosi ca am venit la intrunire si nu ma baga nimeni in seama...oi fi eu urata dar nu-mi ziceti ca tb sa fiu si frumoasa sa intru-n grupu vostru :cheers:

 

tipam acolo dupa voi si nu ma baga nimeni in seama...RUSINE!

 

numai gura-i de voi

 

 

Corect. :wave: eu zic sa facem o tabara a scuteristelor revoltate care isi cer drepturile de a fi bagate in seama. :cheers: Scuteriste in sus, scuteriste in jos. Dar daca vedeti una, intrati in vorba cu ea???? Nu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect. :wave: eu zic sa facem o tabara a scuteristelor revoltate care isi cer drepturile de a fi bagate in seama. :cheers: Scuteriste in sus, scuteriste in jos. Dar daca vedeti una, intrati in vorba cu ea???? Nu!

 

Acum hai sa nu fim carcotasi. Incetul cu incetul se invata alfabetul. Azi o privire aruncata pe furis, maine o scrisoare anonima, poimaine un zambet si poate pana la pensie o sa-si faca curaj sa va spuna buna :cheers:

 

Mai bine tac si imi fac scoot ca sa vin si eu la intalniri, pentru ca altfel e dezastru. Oricum duminica asta vin, chiar daca ar fi sa vin cu conserva :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect. :D eu zic sa facem o tabara a scuteristelor revoltate care isi cer drepturile de a fi bagate in seama. :cheers: Scuteriste in sus, scuteriste in jos. Dar daca vedeti una, intrati in vorba cu ea???? Nu!

Eu nu am voie sa ma bag in seama aiurea.........ca apoi nevasta-mea nu mai imi da de mancare 2 ani de zile. :cheers:

Dar la intalnire........am voie :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am voie sa ma bag in seama aiurea.........ca apoi nevasta-mea nu mai imi da de mancare 2 ani de zile. :wave:

Dar la intalnire........am voie :D

 

Lasa nu te mai vaita ca ai inceput sa faci burta :cheers: semanam :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum vre-o jumate de ora a trecut pe langa mine (stateam la semafor pieton prin zona Baba Novac, parcul IOR) o fata scuterista, avea si casca, da nam apucat sa o intreb una alta ca era in mers :cheers: las ca o mai vad eu prin zona ca doar acolo stau :cheers: Ma mirat faptul ca a iesit pe vremea asta cu scooterul ca e un vant de te ia cu totu pe sus.

Editat de sebastyan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect. :D eu zic sa facem o tabara a scuteristelor revoltate care isi cer drepturile de a fi bagate in seama. :cheers: Scuteriste in sus, scuteriste in jos. Dar daca vedeti una, intrati in vorba cu ea???? Nu!

baietii astia ori sunt insurati ori sunt ...timizi ...

lasa ca vin eu si va bag in seama pe toate...indiferent cat de multe sunteti :cheers:

 

alias vrem gratar "fondatorii" !!! pe cand? :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E cam greu de reunit gasca veche.......dar nu imposibil. :cheers:

pai ar fi 2 probleme ... cearta lui alias cu screeky si faptul ca nu mai avem contactele lui baby boy gabi ...nici macar pe messenger nu-l mai vad....restu,suntem ok si online.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ar fi 2 probleme ... cearta lui alias cu screeky si faptul ca nu mai avem contactele lui baby boy gabi ...nici macar pe messenger nu-l mai vad....restu,suntem ok si online.

 

Salut. Pot sa trec peste faza cu scrici temporar, ma rog, cel putin sunt dispus sa incerc, dar se pare ca nu mai are cu ce sa mai vina, am si contactul lui Gabi pe mess, adica la nevoie pot da de el :cheers:

 

Deci, o comitem sau nu? Problema e cand ... sapt asta e prea din scurt, sapt viitoare e SMAEB-ul, apoi vine pastele ... apoi pastele cailor si tot asa :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Pot sa trec peste faza cu scrici temporar, ma rog, cel putin sunt dispus sa incerc, dar se pare ca nu mai are cu ce sa mai vina, am si contactul lui Gabi pe mess, adica la nevoie pot da de el :wave:

 

Deci, o comitem sau nu? Problema e cand ... sapt asta e prea din scurt, sapt viitoare e SMAEB-ul, apoi vine pastele ... apoi pastele cailor si tot asa :cheers:

pai dupa SMAEB , mai este un weekend pana la paste...din cate stiu eu .

 

Eu sunt pentru "comitere" :cheers:

 

@marius ...pai daca fete nu "e" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dc nu-l faceti weekendul asta? va strangeti dak nu sunteti foarte multi

 

E cam din scurt si nu o sa iasa ca la carte, poate multi si-au facut deja planurile pentru weekend-ul asta. Dar de ce atata graba? Noi sa fim sanatosi ca avem timp si de un remembering la gratar :cheers: :cheers:

 

Una peste alta mutam discutia despre gratar (cu tot cu fete) in topicul Loc de intalnire ... Multumesc :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-am vazut spiryduso :wave: erai azi pe la baba novac, ai oprit sa iei un pasager/a.

La mine tocmai s-a pus verde si nu am putut sa trec la un pahar de vorba.

Toata lumea o vede pe spiridusa prin Bucuresti :cheers: .

Ai clone ? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia nu va mai dati atat cu scoot prin Buc. ... poate altii stau pe bara si fac spume :cheers: :cheers:

 

Lasa ca ma fac eu mare si ma duc in targ in Vitan si-mi iau arculete pentru ambreaj :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia nu va mai dati atat cu scoot prin Buc. ... poate altii stau pe bara si fac spume :cheers: :cheers:

 

Lasa ca ma fac eu mare si ma duc in targ in Vitan si-mi iau arculete pentru ambreaj :wave:

Cum sa nu ma dau cu scuterul pe vremea asta? Mai ales ca este cel mai placut lucru dupa o zi de frecare de menta la servici.

@Alias Cel mai bine il faci, il vinzi si apoi iti cumperi altul. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-am vazut spiryduso :D erai azi pe la baba novac, ai oprit sa iei un pasager/a.

La mine tocmai s-a pus verde si nu am putut sa trec la un pahar de vorba.

Ati trecut prin Baba Novac si mie nu mi-ati zis :wave: Spyriduso, acum cateva zile pe la un 11.30 - 12.00 asa nu tot tu ai trecut prin intersectia de la Baba Novac, si ai facut dreapta inspre Gloria ? cred ca te-am vazut, eu eram ala de la semafor mai dolofanel asa :cheers: :D. Ia bagati si voi in lista id meu sa mai stam la o vorba :D rebegea_Sebastian2001 :cheers:

Editat de sebastyan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...