Sari la conținut

Fete Scuteriste


mau
 Share

Postări Recomandate

gresit alias...nu fatali , ci fatalai :D

 

Daca tu zici :D

 

PS - Ia zi tu ai trecut ieri glont pe Stefan cel Mare pe la Circ pe-acolo cred ca era intre 14:00 si 14:30?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 651
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cum spuneam o gramada de barbati fatali pe-aici :rose: ... dar nu prea am inteles treaba cu bine ai venit printre noi in topicul Fete scuteriste :P Sa inteleg ca si pseudonimul tau e smecher sau cum :lol: No offence man :D

 

In replica asta nu ai facut decat sa imi arati cat de limitat ai fost in gandire stimate Alias...eu ma consider un scuterist, iar ea tocmai a devenit una, asadar i'am urat bun venit in randul nostru, AL SCUTERISTILOR. Nu are nici o legatura cu titlul topicului. Cat despre pseudonim incearca sa privesti mai atent, poate te prinzi intr'un final(te las in suspans). N'a fost decat o gluma nevinovata, insa matale esti prea matur pt. epoca asta sa intelegi astfel de poante. No offence :D . :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si nu ai oprit si tu la un pahar de vorba cu noi :D

Pai chiar nu mi-am dat seama cat e ceasul , eram plecat de pe la 8 de acasa ...duminca cand te trezesti foarte devreme , pierzi notiunea timpului ... :D

 

@alias , da ma duceam la un pahar de vorba dar daca stiam ca e ora 2 , opream sigur la un aperitiv de vorba :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai chiar nu mi-am dat seama cat e ceasul , eram plecat de pe la 8 de acasa ...duminca cand te trezesti foarte devreme , pierzi notiunea timpului ... :D

 

@alias , da ma duceam la un pahar de vorba dar daca stiam ca e ora 2 , opream sigur la un aperitiv de vorba :D

 

Man, paharul de vorba nu era cu alcool, nu-i asa? ... zi repede acum cat am chitantierul in mana :lol:

 

Mai dar stiu ca au fetele niste scutere ... fug si ne dau clasa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niciodata nu poti sa fi suficient de precaut pe soselele patriei noastre dragi, mai ales cand avem asemenea specimene la volanul conservelor, pe care uneori ii doare la bascalie de pielea lor, ca sa nu mai zic de viata altora.

Din pacate celor carora nu poarta casca nu prea are rost sa le spui sa o poarte sau sa le explici de ce ... o sa creada ca vrei sa faci conversatie sau ca vrei sa-i agati :D De unde nu e nu poti sa ceri mai mult :rose:

Imi pare bine sa aud ca vrei sa evoluezi, dar eu raman la parerea ca pentru oras un scuter e cel mai bun si mai util mijloc de deplasare pe 2 roti. Te strecori mult mai bine prin trafic, e mult mai manevrabil si e mult mai comod de condus decat o moto, la care iti distruzi ambreajul de atata schimbat viteze ... viteza a I-a :rose:

Acum cu setea de adrenalina nu stiu ce sa-ti zic. Eu stau bine cu autocontrolul si nu prea ma trec senzatiile tari ... iar cand ma apuca ma dau cu scuterul pe-o roata si mi se rupe cablul de acceleratie :lol: De multe ori nevoia de adrenalina te impinge sa faci lucruri riscante pe care im mod normal nu le-ai face ... si din pacate e ca un drog odata ce aiprin gustul adrenalinei vrei din ce in ce mai mult - pana cand fie o patesti si te duci, fie o patesti si scapi. Din pacate n-am vazut prea multi zmei iesiti la pensie :rose: Cum ai zis si tu trebuie sa te protejezi singur, soferii de conserva nu numai ca nu te protejeaza dar te ignora complet, chiar si in putinele cazuri in care te vad :D

 

Una peste alta cu ti s-a parut iesirea de azi?

<small>--- Mesaj completat în 09 Mar 2008 21:55 -------------</small><br/>

 

 

 

Cum spuneam o gramada de barbati fatali pe-aici :rose: ... dar nu prea am inteles treaba cu bine ai venit printre noi in topicul Fete scuteriste :rose: Sa inteleg ca si pseudonimul tau e smecher sau cum :P No offence man :D

 

de 2 zile incerc sa intru pe motociclism.merge foarte greu.mi s-a parut f ok plimbarea,alias.sunteti un exemplu pentru majoritatea scuteristilor.ordonati,precauti,ceea ce majoritatea nu sunt.sper sa vin astazi pe la arc.mai am niste treburi de rezolvat pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de 2 zile incerc sa intru pe motociclism.merge foarte greu.mi s-a parut f ok plimbarea,alias.sunteti un exemplu pentru majoritatea scuteristilor.ordonati,precauti,ceea ce majoritatea nu sunt.sper sa vin astazi pe la arc.mai am niste treburi de rezolvat pe acolo.

 

Da si mie imi merge din 2 in 2 forumul motociclism.ro. Ma bucur sa aud ca ti-a placut plimbarea. In fiecare duminica mai mergem. Fara putina organizare, incet-incet totul s-ar transforma intr-un haos. Precauti suntem pentru ca, cel putin eu, am patit-o de doua ori, s-au suit doi conservari pe mine si nu din vina mea. Niciodata nu poti fi suficient de precaut, din pacate :D !

 

Daca ti-e in drum, noi plecam spre Arc pe la 17:45, de la Circ de-acolo, daca nu ne vedem la Arc direct.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bineinteles..da un pm cu idul pls...

 

<small>--- Mesaj completat în 09 Mar 2008 21:12 -------------</small><br/>

 

mai ...ce sa spun...da..sunt cam vitezomana,dar precauta in acelasi timp.eu va astept la o liniuta baieti si fete,sau macar sa ne bagam la un amckart de proba sa vad si eu cum e pe circuit...

 

Acceptam provocarea pe amkart :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acceptam provocarea pe amkart :crack:

 

Ce sa ne bagam la o liniuta cu fetele ca ne dau fum de nu ne vedem de cat de in spate ne lasa :blbl:

 

Au niste albinute de scutere sti cum se duc, mai sunt si ele usoare :D

 

Oricum ideea este destul de interesanta si la urmatoarea cursa ma bag si eu clar pe circuit, macar asa de fun, ca oricum sunt greu pentru scuterica mea. Poate doar sa se dea Mikkron cu ea, asa ar avea ceva sanse :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mikkron tre sa il ancoram cu niste chingi de scuter,ca daca bate si vantul e grav.El se intelege bine doar cu liniile de tramvai din Ploiesti :blbl:

 

Taci ma raule :D :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alias, esti fantastic, pe toate forumurile, la topicul de fete numai peste tine dau, chiar asa, nu mai putem admira si noi o discutie intre fete, ca trebuie sa te bagi tu?

Macar fa si tu o invitatie, ceva concret, ca daca le aburesti asa pe forum....ramai cu viziera aburita!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alias, esti fantastic, pe toate forumurile, la topicul de fete numai peste tine dau, chiar asa, nu mai putem admira si noi o discutie intre fete, ca trebuie sa te bagi tu?

Macar fa si tu o invitatie, ceva concret, ca daca le aburesti asa pe forum....ramai cu viziera aburita!

:blbl: :D :D :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alias, esti fantastic, pe toate forumurile, la topicul de fete numai peste tine dau, chiar asa, nu mai putem admira si noi o discutie intre fete, ca trebuie sa te bagi tu?

Macar fa si tu o invitatie, ceva concret, ca daca le aburesti asa pe forum....ramai cu viziera aburita!

 

Ehehehe ... pai daca fetele nu mai posteaza nimic ... ce vrei sa retrogradeze topicul pe gagina a II-a iar? Daca nu mai gasesc fetele topicul si nu mai au unde posta ? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ehehehe ... pai daca fetele nu mai posteaza nimic ... ce vrei sa retrogradeze topicul pe gagina a II-a iar? Daca nu mai gasesc fetele topicul si nu mai au unde posta ? :crack:

 

Ei lasa, ca am citit si eu din urma discutiile voastre si m-am lamurit..la prima intalnire nu stiati unde sa va ascundeti, iar dupa va certati care e mai smecher in agatat....cand a propus fata gratarul, iar...probleme..pai daca stati toata ziua pe forum, cand sa le mai cunoasteti pe fete....

D'aia avea dreptate cine propunea iar gratarul fondatorilor.....ca pana la paste..mai e ceva..asta daca nu cumva tineti post...

Si ca sa vezi ca sunt serios, daca il facem duminica asta, sunt primul pe lista...!

 

P.S. Pt fetele care nu sunt salutate in trafic...de vreo trei ori am salutat niste domnisoare dragute(cred ca erau dragute ca aveau casca asortata la scuter) care mergeau pe sensul opus...dar erau prea "doamne" ca sa se salute ele cu un scuterist amarat, ce au zis...e, uite un pustiulica de 16 ani care i-a luat tasu scuter si se da dupa fetite!

poate voi nu sunteti asa...dar nici noi nu suntem toti in slapi!

Editat de o_kellu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Csr,nu mai bine luati fetele(le invitati) si iesiti la o plimbare,ceva??Nu e asa greu sa si iesiti din oras :rusinica:

 

Mai bine spune drept, vrei sa venim sa te vizitam! ....cu tot cu fete!!!(sa mai barfiti si voi un pic)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...