Sari la conținut

Fete Scuteriste


mau
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 651
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai mare si mai greu :cheers: pana pleaca trece ora :hug: si acum o o ora prin oras la fel.erau un grup de 20/30 de motocilcisti toti cu pasager :burnout: (eram si eu tot pasager :hug: )pe o strada mai prosta..toti eram atenti sa nu luam vreo gropita si unu cu un yamaha(cred)mai mult accelera decat frana :what: :( ne a (cuvant urat) si ala :P X-(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kawasaki ninja 2007 vs o fetiscana la vreo 15 ani cu o apilia srde 50..l a facut de ras pe ala cu kawa..pana a plecat el ea era deja la al 2 lea semafor :cheers: :hug: oricum sunt foarte atente sa nu si juleasca genunchi asa ca merg incet si bine :burnout: :(

Tinand cont ca top speedu la 2 scutere adunat abia face cat top speed pe a-1a la ninja ... hai sa fim realisti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol...vad cel putin 20 de fete pe scooter/motociclete pe zi.. :burnout: alalaieri faza dura la semafor...kawasaki ninja 2007 vs o fetiscana la vreo 15 ani cu o apilia srde 50..l a facut de ras pe ala cu kawa..pana a plecat el ea era deja la al 2 lea semafor :hug: :( oricum sunt foarte atente sa nu si juleasca genunchi asa ca merg incet si bine :cheers: :P

Si cand te-ai trezit a fulgerat.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol...vad cel putin 20 de fete pe scooter/motociclete pe zi.. :burnout: alalaieri faza dura la semafor...kawasaki ninja 2007 vs o fetiscana la vreo 15 ani cu o apilia srde 50..l a facut de ras pe ala cu kawa..pana a plecat el ea era deja la al 2 lea semafor :hug: :( oricum sunt foarte atente sa nu si juleasca genunchi asa ca merg incet si bine :cheers: :hug:

 

 

probabil ai visat :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veniti ca hienele sa condamnati lumea :( :burnout: n am viat cu toate ca dimineata nu prea vad drumu :cheers: in oras scuterul face motocicleta la aproape toate capitolele

 

@coSSmin-e asa..mie mi se par lente la plecaredupa cativa metri intra calutii in actiune..e si normal cred :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veniti ca hienele sa condamnati lumea :haha: :( n am viat cu toate ca dimineata nu prea vad drumu :what: in oras scuterul face motocicleta la aproape toate capitolele

 

@coSSmin-e asa..mie mi se par lente la plecaredupa cativa metri intra calutii in actiune..e si normal cred X-(

 

 

ai dreptate la faza cu hienile si ca in oras scuterul face motocicleta.

da cu numele tau... :P "bidiutza" vine de la bidi? :hug: .... daca da, eu :burnout: :cheers: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@razvy17-toate posturile de pe pagina asta sunt off :hug: deliram...aici vb de fete :( :P mi se par atente la trafic fiindxa nu au oglinda retrovizoare sa se dea cu rimel...daca ar aveaa majoritatea fetelor s ar lasa de sportu asta..app.soramea nu vrea sa merga pe scoter fiindca iti strica freaza de la casca :burnout: :cheers: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@razvy17-toate posturile de pe pagina asta sunt off :haha: deliram...aici vb de fete :what: X-( mi se par atente la trafic fiindxa nu au oglinda retrovizoare sa se dea cu rimel...daca ar aveaa majoritatea fetelor s ar lasa de sportu asta..app.soramea nu vrea sa merga pe scoter fiindca iti strica freaza de la casca :burnout: :cheers: :hug:

 

faza cu freza e valabil si la mai multi baieti... :( :P :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca reinviu eu acest topic, sper fara suparare :cheers: Am un scuterica MBK Booster si sunt fata :hug: Haideti fetelor, care mai sunteti? :burnout:

salut! si eu am un scuter kymco! momentan am ceva probleme cu el dar abia astept sa-l fac sa mearga!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut! si eu am un scuter kymco! momentan am ceva probleme cu el dar abia astept sa-l fac sa mearga!!!

Buna, esti fata? Prezinta-te, completeaza-ti profilul sa vedem si noi cu cine stam de vorba!

 

 

Bafta! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare`..Cunosc si eu o fata de la bunica mea care ii dadea taica`su scuteru(Booster)sa se plimbe...ii placea sa mearga foarte mult in blana..

si dupa un timp am auzit ca o avut accident ...n`avea nici casca,manushi...NIMIC NU AVEA!Avea bratu rupt,picioru,mana ..nici eu nu stiu sigur ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca multe dintre ele sunt amatoare de senzatii tari si plete`n vant..urat exemplu mai ales pt o fata

 

mai cunoastem dinastea "rele" la ghidon da macar merg ok, poarta echipament

 

:angryfire:

Editat de kidmeister
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze daca o sa fiu offtopic,dar am o intrebare...legata de marsul de sambata.este un mars al motociclistilor...sau pot sa participe si scuteristii?intreb mai mult de curiozitate,eu oricum nu pot sa ies...

legat de scutere in oras....sa fim seriosi...eu ii fac de fiecare data la semafor...si tin pasul in trafic cu ei,la motociclisti ma refer...bine...ii dau blana..dar nu conteaza..tin pasul.:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze daca o sa fiu offtopic,dar am o intrebare...legata de marsul de sambata.este un mars al motociclistilor...sau pot sa participe si scuteristii?intreb mai mult de curiozitate,eu oricum nu pot sa ies...

legat de scutere in oras....sa fim seriosi...eu ii fac de fiecare data la semafor...si tin pasul in trafic cu ei,la motociclisti ma refer...bine...ii dau blana..dar nu conteaza..tin pasul.:angryfire:

/index.php?...t&p=1126253

Oricine pe 2 roti motorizate si cu toate actele in regula+ casca e invitat sa participe!

 

Si legat de lupta motoare/scutere: Voi vad ca va inchipuiti ca in oras sunt doar vitezane si cruisere... Nimic nu intrece in agilitate o enduroaica supla :angryfire:

 

 

 

Bafta! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...