Sari la conținut

17.04.2010


vlaadi
 Share

Postări Recomandate

Ne strangem mai multi la o iesire maine?! In sud vremea va fi buna pentru o tura de o zi! Unde mergem?....propunerile sunt binevenite!

 

 

 

Unde mergem?....Buna intrebare....Permiteti-mi domnilor sa va propun o locatie care merita vizitata.

PENSIUNEA VERDE-CRUD este destinatia celor care doresc sa isi petreaca cateva zile la munte, intr-un mediu NEPOLUAT , de vis , inconjurat de VERDELE CRUD al naturii , la cele mai atractive preturi.convinge-te?...visit?.....

http://www.verde-crud.ro

Va multumim pt. atentia acordata, speram sa ne pastrati in baza Dv. de date.

Cu deosebit respect Echipa Verde-Crud.

post-55580-1271433980_thumb.jpg

Editat de verdecrud
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hotaram maine dimineata! Io zic sa ne vedem la 9-9:30 la prima benzinarie(parca-i un OMV) imediat dupa capatul tramvaiului 21 din Colentina!

Obiectii?

Editat de krong28
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hotaram maine dimineata! Io zic sa ne vedem la 9-9:30 la prima benzinarie(parca-i un OMV) imediat dupa capatul tramvaiului 21 din Colentina!

Obiectii?

 

Perfect! Ramane 9.30 la benzinarie!

 

Si mai asteptam si ati sustinatori! :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine ma bag si io la plimbare orinude se merge.

asa ca .... :love:

dar nu ar fii bine sa fie intalnirea mai devreme? gen 9.00?

 

Pana acum trei F-uri! :love: Parerea mea este ca nu suntem foarte presati de timp, distanta fiind rezonabila cu oricate opriri am face! Daca la 9.30 suntem alimentati si plecati este f bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ce directie mergeti? v-ati hotarat? care va fi viteza de croaziera?

 

 

Pai... ramane ca mai sus... Bucuresti - Buzau - Baraj Siriu si retur pe Valenii de Munte... dar detalii la plecare

 

Mesaj completat

Cred ca ajung si eu,pana la urma la ce ora e plecarea?

 

 

la 9.30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faina tura. acu depinde si cu cat mergeti.. 100 / 110 ? Sau le alergati :love:?

Io nu alerg! Care vrea sa alerge ...sa alerge daca-l mananca buzunaru'....sau mai rau...carca! Vor fi puncte de regrupare din 50 in 50 km! Marsez si io pe 9:30...cu o asteptare acolo de 10-15 min daca se anunta cineva ca intarzie(io intarzii ...am inceput sa ma cunosc! :love: )!

Editat de krong28
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sfat: nu mereti bucuresti -buzau pe dn2 ...te bate vantul tare .

ruta este frumoasa de la buzau spre bv , drumuri virajate dar si carutasi neatenti ... e sambata atentie la cheflii /nunti/botezuri. Cei cu enduro nu vor avea probleme deloc cu drumul.

 

drum bun

Editat de DDU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as fi venit si eu daca ma sculam la timp, asa am dat o tura pe dn1 pana la munte si inapoi, politie gramada, desi se circula in coloana peste viteza legala nu opreau decat pe aia care se grabeau mai mult decat restul. radare gramada si noi si vechi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...