Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca ne'am aduna din vreo 2-3 judete poate am fi...vedeti astora nu le e rusine sa isi cumpere chinezisme si sa vina cu ele la intalniri:P:)

 

Da ce crezi ca la intalnirea de la Circ au toti super-scule????......ex:Gopop,Daelim,Kymco ...doar cativa au JetForce,Aprilia si nu mai stiu ce.....nu conteaza asta...noi oricum in grup mergem cu aprox 50 la ora.....nu te trimite nimeni acasa ca n ai "scuter de scuter" etc etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ce crezi ca la intalnirea de la Circ au toti super-scule????......ex:Gopop,Daelim,Kymco ...doar cativa au JetForce,Aprilia si nu mai stiu ce.....nu conteaza asta...noi oricum in grup mergem cu aprox 50 la ora.....nu te trimite nimeni acasa ca n ai "scuter de scuter" etc etc

 

Vin si eu daca mai reusesc sa cumpar un scuter. Pana acuma nici un dealer de la Kymco are un interes sa vinde unu. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ce crezi ca la intalnirea de la Circ au toti super-scule????......ex:Gopop,Daelim,Kymco ...doar cativa au JetForce,Aprilia si nu mai stiu ce.....nu conteaza asta...noi oricum in grup mergem cu aprox 50 la ora.....nu te trimite nimeni acasa ca n ai "scuter de scuter" etc etc

NU mai pune Aprilia acolo ca Aprilia lu` Vlad e o cataracta de pune viata in pericol a participantilor la trafic si pe deaspura e si facuta pe bucati :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ce crezi ca la intalnirea de la Circ au toti super-scule????......ex:Gopop,Daelim,Kymco ...doar cativa au JetForce,Aprilia si nu mai stiu ce.....nu conteaza asta...noi oricum in grup mergem cu aprox 50 la ora.....nu te trimite nimeni acasa ca n ai "scuter de scuter" etc etc

...DOAR UNU ARE JETFORCE :what: :hug: ... pe bune acu` , nu conteaza ce scooter e important e sa fie in regula nu ciordit sau asa , sa fie baiatu` de gasca si sa aiba macar casca in cap ... ca in rest ne adaptam ... uite noi astia care ne-am tot intalnit , nu ne cunosteam unu cu altu si de la a2a intalnire ziceai ca suntem tovarshi din gradinita :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos! sper ca nu s'a inteles ca as fi rasist si am ceva cu cei cu scutere mai putin deocheate :what: si la noi baietii cu motoarele ne primesc alaturi de ei fara nici cea mai mica discriminare si se intampla sa mergem unde merg si ei avand rabdarea sa ne taraim pe urmele lor...unii mai mici altii mai mari da mereu uniti ca suntem cu totii motorizati! :hug:

 

 

post-13602-1176752547_thumb.jpgpost-13602-1176752613_thumb.jpg

 

2 ex. care vorbesc de la sine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles ca vlad si-a rupt mana, cred ca a incercat cam mult padurea aia de branesti =))))) :what: :what:

e vrajeala aia cu ruptu` de mana , sa-l mai pupe colegele si pe el ... doar a pus dintii pe o bordura nimic mai mult :D ... pe bune acuma , semientorsa aia pe care o are..nu-l opreste de la mersu cu scooteru lui KTM :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU mai pune Aprilia acolo ca Aprilia lu` Vlad e o cataracta de pune viata in pericol a participantilor la trafic si pe deaspura e si facuta pe bucati :what:

Ce facuta din bucati ma? Am si itp la ea! Tu vorbesti care le aruncai politistilor sub nas o fotocopie cu serii si defapt era scuterul ciordit ? :what: Pietonule :D

 

 

@gaby; nu mi-am rupt mana, am doar o semientorsa... :sick: iar nu am scapat de "cofrag" :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce facuta din bucati ma? Am si itp la ea! Tu vorbesti care le aruncai politistilor sub nas o fotocopie cu serii si defapt era scuterul ciordit ? :what: Pietonule :what:

@gaby; nu mi-am rupt mana, am doar o semientorsa... :D iar nu am scapat de "cofrag" :hug:

Iaaa si tu zici ma ca e scuteru meu furat?? Hai sa le comparam aduc actele de la scuteru meu si vedem daca scuteru tau are aceleasi serii ,tu cu gura ta ai zis ca ai dat bani la R.a.r.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iaaa si tu zici ma ca e scuteru meu furat?? Hai sa le comparam aduc actele de la scuteru meu si vedem daca scuteru tau are aceleasi serii ,tu cu gura ta ai zis ca ai dat bani la R.a.r.

Normal ca am dat :what: doar am facut omologarea! si am dat o mica atentie sa nu stau toata ziua! hai cu actele! la orice ora am dovada ca nu e furat motorul :D Apropo mai ti actele la runner din melancolie? :hug: Hai cu berea la arc sa te dau o tura ca sa nu zici ca sunt baiat rau :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca am dat :eek: doar am facut omologarea! si am dat o mica atentie sa nu stau toata ziua! hai cu actele! la orice ora am dovada ca nu e furat motorul :eek: Apropo mai ti actele la runner din melancolie? :hug: Hai cu berea la arc sa te dau o tura ca sa nu zici ca sunt baiat rau :D

Nu bre , nu mi-a dat toti banii si nu iam dat nici un act, si tu ai auzit de arc??? :what: :what: Vezi ca nu primesc cataracte furate ca a ta :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...