Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

Salut. Daca va inregistrati pe http://www.DarKomet.com puteti sa coborati pozele si filmele facute ieri la Pusnicu - Alias

 

Dupa ce v-ati inregistrat puteti descarca fisierul .torrent de aici -> http://darkomet.com/details.php?id=1480

 

Dupa ce downloadati torrentul va rog mult sa stati la seed ca sa le poata lua si ceilalti. Multumesc mult

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :lol: :D

 

PS - Pentru orice nelamurire PM me :D

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Alias...fi serios.....tu i-ai tinut in loc...? Pe cine injurau ei cel mai tare...pe ala cu scuteru limitat...nu-i nimic....macar al meu a putut sa urce panta aia....

In rest...sa tot mancam mici si carnati la lumina farurilor....inca o data zece pentru toti baietii de ieri....

P.S. putem incerca si varianta cu insotitoare ..... numai daca fac ele treaba si noi stam si ne distram....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alias...fi serios.....tu i-ai tinut in loc...? Pe cine injurau ei cel mai tare...pe ala cu scuteru limitat...nu-i nimic....macar al meu a putut sa urce panta aia....

In rest...sa tot mancam mici si carnati la lumina farurilor....inca o data zece pentru toti baietii de ieri....

P.S. putem incerca si varianta cu insotitoare ..... numai daca fac ele treaba si noi stam si ne distram....

iti dai seama ca nu v-a injurat nimeni :D , eu pe BB Gaby asta il injur ca merge mai tare ludixu lui ca jetu meu :D ..lasa ca ii rezolv eu limitarea din toba si ne dam atuncia nebunule :D

 

vezi ca ai un pachet in geanta de carnati,fa-l acasa si vezi cum au iesit :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alias multumim pentru poze si clipuri, au iesit fain! Iar iesirea a fost de un real succes :lol:

 

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bhey ce ma ofticati :D...nu e prea frumos ce faceti :D..Poate dupa ce il delimitez vin si eu :)

App:am term rodajul :D

 

Salut. De ce dupa ce-l delimitezi? N-ai vazut ca pe mine si o_kellu nu ne-a injurat nimeni!? Hai asa :D

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca plecam in grup la drum, mergem incet ca sa savuram drumul, nu ca sa ne intrecem la "care-si rupe primul scuterul" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dau drumu la gratar?in mijloc la fantana la circ,in 20 de minute toata lumea la carnati si pui :ok:

 

Aseara la 12:20 am fost la Circ si n-a venit nimeni si nici pe Rev nu l-am gasit cu gratarul :D :D :lol: :D -> Just joking around! :D

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara la 12:20 am fost la Circ si n-a venit nimeni si nici pe Rev nu l-am gasit cu gratarul :D :D :lol: :D -> Just joking around! :D

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :D :)

 

Si eu m-am uitat pe geam, dar nu l-am vazut si nici miros de carnati n-am simtit :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Carbunii sunt pregatiti......cine are niste gene, sprancene de parlit ...sa dam gust la carnati....

 

P.S. Puii...unde sunt aripioarele....urla foamea in mine si voi stati cu puii in frigider...unde sunt puii...?

Editat de o_kellu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Carbunii sunt pregatiti......cine are niste gene, sprancene de parlit ...sa dam gust la carnati....

 

P.S. Puii...unde sunt aripioarele....urla foamea in mine si voi stati cu puii in frigider...unde sunt puii...?

 

Probabil ca au invatat sa zboare intre timp, ceea ce nu este un lucru rau de loc avand in vedere ca maine expirau :D

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca au invatat sa zboare intre timp, ceea ce nu este un lucru rau de loc avand in vedere ca maine expirau :baldy:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :baldy: :baldy:

 

 

alias, expirau dak erau tinuti la temperatura care e in frigiderele alea ale lor la 2, 3 grade kt au acolo dar dak erau bagati la congelator NO PROBLEM :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am inteles duminica o sa fie cam urat... ma gandesc k ar trebui sa ne limitam doar la intalnire la circ.... sa vedem ce se decide....

 

Imi pare rau k am facut dublu post dar nu am mai putut sa-l modific pe celalalt. va multumesc pentru intelegere -> cotto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alias, expirau dak erau tinuti la temperatura care e in frigiderele alea ale lor la 2, 3 grade kt au acolo dar dak erau bagati la congelator NO PROBLEM :baldy:

 

Total gresit - Carnea tinuta in congelator peste termenul de valabilitate, nu se mai poate consuma (decat daca esti roman si zici las' ca merge), este fada, nu mai are nici un gust! Pana la -12 grade bacteriile care altereaza carnea si alimentele, tot isi fac treaba, ce-i drept cu atat mai greu/lent cu cat temp este mai mica :baldy:

 

Chiar daca ploua duminica, eu zic sa ne vedem la Circ. Iese din discutie iesitul din Buc, dar macar mai vorbim si mai stabilim cate ceva :wave:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :baldy: :baldy:

 

PS - cand aveam vreo 15 ani (prin '95) eram si eu in clasa a IX-a si tot asa am zis lasa ca-i OK, am plecat intr-o excursie cu trenul si cand am ajuns la munte evident ca prima mea grija nu a fost sa scot ce se putea altera si sa bag la frigider, nicidecum, distractia conta cel mai mult. A doua zi toata mancarea alterata, ca romanul am zis ca mai merge si m-am ales cu o toxi-infectie alimentara de n-am fost om o saptamana intreaga. Sfatul meu, ca un om trecut prin asta-> Consumati toate alimentele in termenul de valabilitate!

 

PPS - Lasa ca merge si double posting, ce acum daca nu mai puteai sa editezi, trebuia sa nu iti mai exprimi parerea !? :nono:

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor propun sa ne intalnim la circ si sa mergem spre everest sau Mcdonalds(romana ) la un suc , bere , o maslina sa mai discutam de una de alta doar nu o sa stam in ploaie ce draq

PS: marius_JML sa imi dai si mie pls idul tau de mess pe PM

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...