Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut baieti. Imi cer scuze pentru anularea intalnirii din seara asta dar, datorita unor evenimente neplacute si neprevazute, o mare parte din membrii nu au mai putut ajunge in seara asta.

 

Din cate se pare si intalnirea de maine cade, la fel si mersul la SMAEB :lol: Daca ceva se schimba, voi posta aici. Imi cer scuze pentru orice probleme sau incomveniente si promit sa ma revansez.

 

Daca totul decurge bine ne vedem duminica si mergem la SMAEB :smoke: Oricum mai discutam aici.

 

Asfalt usca si salutari cu farul! ;) :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am talonu de italia ca inca nu l-am inmatriculat in RO :duel:

ce ai tu nu e talon, e cartea de identitate pentru italia :rock: Si da reverse, nu scrie culoarea scuterului in civ-ul ala :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ai tu nu e talon, e cartea de identitate pentru italia :rock: Si da reverse, nu scrie culoarea scuterului in civ-ul ala :duel:

marog...:wave: astept sami vina factura ca nu o am trebuie sa o primesc din italia ca au uitat sa mi-o trimita sa-l inmatriculez!

Asfalt uscat si salut cu faru! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti. Imi cer scuze pentru anularea intalnirii din seara asta dar, datorita unor evenimente neplacute si neprevazute, o mare parte din membrii nu au mai putut ajunge in seara asta.

 

Din cate se pare si intalnirea de maine cade, la fel si mersul la SMAEB :wave: Daca ceva se schimba, voi posta aici. Imi cer scuze pentru orice probleme sau incomveniente si promit sa ma revansez.

 

Daca totul decurge bine ne vedem duminica si mergem la SMAEB :rock: Oricum mai discutam aici.

 

Asfalt usca si salutari cu farul! :ok: :duel:

 

 

 

salut ! is nou pe aici .. am citit primele pagini oricum sunt din 2006 ...

 

Pana la urma unde va intalniti sa vin si eu am o aprilia rs 50 !

 

Astept un raspuns !]

 

YM : nicoaraandrei88

 

- va rog sa anuntati cine de unde e ... ca sa stiu unde il bag in lista :blbl: -

 

Salut numa bine

 

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai in weekend e oricum stabilit ptr 14:30 duminica , VladuL poate iti da tactu` cheia si ne plimbam in seara asta tristule :duel:

Da ma hai k am facut rost de ea :rock: iesim pe la o shaorma :ok:

Intalnirea e Duminica la 14:00(fix adica!)

 

 

e ok..da tine vremea cu noi..ajung si eu

Poa' sa ninga, poa' sa ploo ne vedem cam pe la 9 :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iese cineva sambata seara ..pe la 8 pe afara ? sa ne plimbam mai multi ? eu singur ma c`am plictisesc..

Vorbeste cu sunnyboy ca iese el! Trebuie sa-si faca rodajul ca s-o-nregistreze :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator iuiu

Sper ca bine am postat aici :duel: ! Cine e din sighetu-marmatiei? ca sa ne gasim si noi un loc de intalnire pt scuteristi/motociclisti :ok: Sper sa ne adunam cat mai multi....ca doar suntem maramureseni:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...