Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Plecare la Targoviste Luni 20 August.

 

Traseul zic sa fie cam asa:

Plecam din Bucuresti pe la un 7 jumate, mers pe drumul spre Gaesti (pentru ca nu e asa de aglomerat ca spre Ploiesti + ca pe acolo era interzis cu motorache) mancam probabil in Gaesti, apoi plecam spre Targoviste.

 

Toata treaba asta ar dura cam doua ore jumatate.

 

In Targoviste mergem pe la Curtea Domneasca, vizitam Turnul Chindiei, apoi mergem sa vedem Muzeul tiparului (e ceva ceea ce vreau sa vad pentru ca se leaga de meseria mea smile.gif )

 

Am vazut toate astea, bem un suc si ne intoarcem victoriosi spre Bucuresti pe la ora 17:00

 

 

 

Se baga cineva? Doar eu sunt trecut pe lista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept poze de la intalnirea de azi. Pacat ca nu am putut sa vin si eu. :lol:

 

Salut. A fost super astazi si tin sa va multumesc tuturor celor care ati venit,pentru ca ati participat si ati facut posibila aceasta intalnire/iesire :-L

 

Din pacate nu prea mai am spatiu suficient ca sa le urc aici (144MB), dar cine le vrea i le dau pe mess. Cine nu ma are in lista, ID-ul meu este (evident): csr.alias (@yahoo.com). Am rugamintea ca fiecare care-mi da add sa se recomande cine este (daca nu este evident din ID) ... altfel va trebui sa intreb eu si daca nu-mi raspounde ... sa dau ignore. Multumesc mult si imi cer scuze pentru eventualele incomveniente :D

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :o :cheers:

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde ai fost?La circ?

Eu am ajuns la 14.40 si am prins plecarea.Poze la topicul Poze cu scuterele noastre.A fost misto.

 

dap. la fantana.

la 14 ma apucam de....dar nu mai zic de ce ca iar ma corecteaza lumea ca nu e verb reflexiv. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. A fost super astazi si tin sa va multumesc tuturor celor care ati venit,pentru ca ati participat si ati facut posibila aceasta intalnire/iesire :-L

 

Din pacate nu prea mai am spatiu suficient ca sa le urc aici (144MB), dar cine le vrea i le dau pe mess. Cine nu ma are in lista, ID-ul meu este (evident): csr.alias (@yahoo.com). Am rugamintea ca fiecare care-mi da add sa se recomande cine este (daca nu este evident din ID) ... altfel va trebui sa intreb eu si daca nu-mi raspounde ... sa dau ignore. Multumesc mult si imi cer scuze pentru eventualele incomveniente :lol:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :o :cheers:

 

 

alias eu am cumva de la tine ingnore in lista ca nu te-am mai vazut de mult pe mess ???

poti sa bagi pozle pe flikr sau un site de genul asta gen hi5 daka se poate

 

msi mult sall all :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte frumos baieti.....v am zis eu ca ne strangem.......foarte misto pozele.....duminica viitoare v as invita la o plimbare la mine la tara ......sunt 37 km pe DN1 dupa care facem vreo 11 km prin padurea Scrovistea.....serpentine prin padure...e super misto si drumul e ca in palma......mai e mult pana weekend-ul viitor dar oricum asa ca idee....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alias eu am cumva de la tine ingnore in lista ca nu te-am mai vazut de mult pe mess ???

poti sa bagi pozle pe flikr sau un site de genul asta gen hi5 daka se poate

 

msi mult sall all :lol:

 

Salut. :o ... normal ca sunt OFFLINE forever pentru tine!

 

Din pacate, tot primesc prea multe mass-uri de la tine :cheers: Totusi nu ai ignore

 

Acum serios vorbind, cred ca este mai bine asa ... cel putin este spre binele meu, n-am chef sa ma enervez si stim amandoi ce s-a intamplat si din cauza cui. Oricum acum raul este facut, dar macar am invatat sa suflu si-n iaurt.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :-L :D

 

PS - Totusi pozele ti le poate da altcineva, le au mai multi, intreaba si tu in stanga si-n dreapta ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ziceti si voi cum a fost....traseul etc etc...nu mai zic de cateva poze...obligatoriu :o ....

 

A fost cel mai frumos plimbare care am facut pana acuma. Era SUPER. Am facut peste 600 de poze. :cheers: A scris Cristi in celalt topic unde a facut si propunere. Acolo sunt si poze deja.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ok ai dreptate

dar cat timp o sa stai in situatia asta sa stiu si eu

 

--- Mesaj completat în 10 Sep 2007 00:28 -------------
dap alias msi mult esti un adevarat gentilom msi pt poze :rose:

 

--- Mesaj completat în 10 Sep 2007 00:30 -------------

Salut. :D ... normal ca sunt OFFLINE forever pentru tine!

 

Din pacate, tot primesc prea multe mass-uri de la tine :) Totusi nu ai ignore

 

Acum serios vorbind, cred ca este mai bine asa ... cel putin este spre binele meu, n-am chef sa ma enervez si stim amandoi ce s-a intamplat si din cauza cui. Oricum acum raul este facut, dar macar am invatat sa suflu si-n iaurt.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :rose: :hurt:

 

PS - Totusi pozele ti le poate da altcineva, le au mai multi, intreaba si tu in stanga si-n dreapta ...

 

offf topicc: :) ok msi mult pt poze esti un adevarat gentilom

sincer nu ma interesau pozele asa de mult cat vroiam sa te vad pe tine in ce ape te mai scalzi referitor la situatia dintre noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasam scaldatul pe anul viitor ca s-a cam lasat frigul!

 

Ce ziceti duminica asta, bagam un gratar pe aici pe langa bucuresti? Eventual chiar in buc, la locul nostru :)

 

 

Bafta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off topic mi-e dor de carnatii csr :)( :hurt:) Asfalt uscat

Omulee imi pare nespus de rau ca te-ai hotarat sa renunti la sportul asta :D si cel mai rau imi pare de ce ai patit. Te faci tu bine si poate te razgandesti... Orice vei face, iti vom respecta decizia, deoarece e vorba de viata ta la urma urmei... Multa sanatate si noroc!

 

Bafta! :)

 

 

l.e. scuzati off-topicul

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuteristi din Bucuresti, membrii CSR sau nu, nu uitati de intalnire, astazi (in fiecare duminica) la ora 14:00 in parcarea de la Circul de Stat, pentru cine nu stie unde stam noi pe alee, sa traga scuterul langa fantana muzicala dinspre Stefan cel Mare si sa dea un claxon ;)

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :lol: :)

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuteristi din Bucuresti, membrii CSR sau nu, nu uitati de intalnire, astazi (in fiecare duminica) la ora 14:00 in parcarea de la Circul de Stat, pentru cine nu stie unde stam noi pe alee, sa traga scuterul langa fantana muzicala dinspre Stefan cel Mare si sa dea un claxon :)

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! ;) :lol:

sa dea un claxon de ce? :D

e un loc ascuns pe acolo ?

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omulee imi pare nespus de rau ca te-ai hotarat sa renunti la sportul asta ;) si cel mai rau imi pare de ce ai patit. Te faci tu bine si poate te razgandesti... Orice vei face, iti vom respecta decizia, deoarece e vorba de viata ta la urma urmei... Multa sanatate si noroc!

 

Bafta! :)

l.e. scuzati off-topicul

 

da ce s-a intamplat cu Cotto?...poate imi ziceti si mie..sau mai bine vorbim pe mess.. :lol:

 

ps:scuzati offtopicul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...