Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mda.......din atatea persoane care s-au anuntat ca merg la Rombaer, au lipsit peste 50% din cei care s-au anuntat ca vin..............rusinica.............omul s-a pregatit si a cheltuit pentru 15 persoane + marja de eroare........pacat de atata carne irosita.

De azi Rombaer este membru CSR si il asteptam la intalniri :baldy:

Asteptam pozele. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda.......din atatea persoane care s-au anuntat ca merg la Rombaer, au lipsit peste 50% din cei care s-au anuntat ca vin..............rusinica.............omul s-a pregatit si a cheltuit pentru 15 persoane + marja de eroare........pacat de atata carne irosita.

De azi Rombaer este membru CSR si il asteptam la intalniri :baldy:

Asteptam pozele. :bounce:

 

Ma bucur ca ma primiti in CSR si sunt mandru. Multumesc frumos.

 

Sunteti toti baieti de treaba...

 

Vin cu mare placere si la intalniri. Aici poze de astazi >>>

post-17561-1183313220_thumb.jpg

post-17561-1183313247_thumb.jpg

post-17561-1183313357_thumb.jpg

post-17561-1183313414_thumb.jpg

post-17561-1183313433_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tre` sa ai multa rabdare si sa mergi ca un fatalau :D

 

Reverse cred ca vrei sa iti iei un pom ceva pe tine te mananca sa mor dar stii cum e cu motociclistii cu moartea intre piceoare daca ai si o pzda in spate si cu otrava in spate :D dar si adrenalina aici e loc de discutii eu as prefera un chopper in loc la scuter nu un motor sa imi rup gatu :lol: no offence reverese dadeam si eu cu parerea pe aci sper sa nu te superi u esti cu motociclistii "vechii in bransa " dar admir la tine ca ne mai bagi in seama pe forum si u si clipcea chiar daca mai facem caterinka unii de altii dar e ok merge :rock: spre deosebire de altii voi mai dati din cand in cand pe la noi la circ cand aveti timp macar sa ne salutam si sa mai schimbam vb

asta spune multe destul depre respect spre deosebire de altii CINE SE SIMTE OPARIT VA ROG ALINIEREA :bounce:

 

 

Roamber super faina ziua de azi multam mult pt invitatie si pentru poze scz de frizura

sa vezi acum valuri de posturi de caterinca legate de mine si freza care o aveam azi :lol:

pacat de baietasu ala cu sciooterul Shacs cu roata pff iii sunt dator si lu vladul la fel :ok:

 

Roamber esti de nota 10++++ :baldy:

sal all :lol:

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai pana la urma va mai duceti ma la baiat acasa ca va asteapta cu suc cu .... :lol:

vai alby, ai mai adunat un post :baldy: !

 

Multumim lui rombaer pentru gratar! A fost super :bounce: Te asteptam la intruniri :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba eu doar am pus o intrebare :bounce: :baldy: :lol:

 

 

alby frate nu vreau sa te superi pe mine insa are dreptate majoritatea posturilor tale sunt asa aruncate aiurea fara substanta fara contur si fara sens :lol: , ar fi mai bine sa postezi cand ai ceva de spus ...

 

 

bafta ...

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reverse cred ca vrei sa iti iei un pom ceva pe tine te mananca sa mor dar stii cum e cu motociclistii cu moartea intre piceoare daca ai si o pzda in spate si cu otrava in spate :D dar si adrenalina aici e loc de discutii eu as prefera un chopper in loc la scuter nu un motor sa imi rup gatu :lol: no offence reverese dadeam si eu cu parerea pe aci sper sa nu te superi u esti cu motociclistii "vechii in bransa " dar admir la tine ca ne mai bagi in seama pe forum si u si clipcea chiar daca mai facem caterinka unii de altii dar e ok merge :ok: spre deosebire de altii voi mai dati din cand in cand pe la noi la circ cand aveti timp macar sa ne salutam si sa mai schimbam vb

asta spune multe destul depre respect spre deosebire de altii CINE SE SIMTE OPARIT VA ROG ALINIEREA :baldy:

screeky stai ma linistit ca nu "scapati" de mine si stii ca nu ma supar pe tine indiferent ce zici , esti grataragiu meu preferat :lol: :lol:

cand o sa mai fiu duminca la pranz prin bucuresti mai vin pe la voi acolo sa spargem o samantza pe marginea bordurii :bounce:

 

 

Bravo Rombaer ca i-ai adunat si i-ai hranit pe pacatosii astia :rock: , multa bafta si succes in CSR .

 

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba eu doar am pus o intrebare :lol: :D :D

alby am si eu o intrebare crezi cumva ca aci("aici"... sa imi scuzi taraneasca de balta ) e 6/49 cu posturile tale cumpara niste bilete de loto poate ai nororc ca aci nu e joc online care face mai multe posturi ........... daca vrei senzatii de genu asta sa faci puncte si nu posturi incerca te rog www.triburile.ro ;) psssttt acolo e cu resurse ... hmmm cam complicat nu :lol:

 

PS 1: dap cosminake sincer arata bine dat fiind faptul ca e nou dar sa stii ca nu castigi experienta fara sa cazi macar 1 data si dupa aia o sa plangi dupa saracu TKR asa ca fai o poza minuneazate cat poti pt ca nu va tine o vesnicie :lol: preferabil e sa ai un scooter de rezerva stii de figuri cascadorii etc sa cazi 1-2 de ori si dupa aia poti sta linistit ca nu strici TKRul oricum "conduci" bine scooteru vad ca ai experienta si sper ca viitori membri care vor veni sa fie la fel de calmi si atenti in trafic sper...... :ok:

PS 2 : apropo a vazut careva scuteriste azi pana sa veniti la intrunire :rock: :bounce:

 

PS 3 : ATENTIE sfat foarrrrteee util in caz de accidet in oras ....cum se scoate casca unui motociclist/scutersit urmariti cu atentie poate salva o viata daca procedati corect cum sa scoti casca unui motociclist ranit >click aici

 

screeky stai ma linistit ca nu "scapati" de mine si stii ca nu ma supar pe tine indiferent ce zici , esti grataragiu meu preferat :eek: :lol:

cand o sa mai fiu duminca la pranz prin bucuresti mai vin pe la voi acolo sa spargem o samantza pe marginea bordurii :baldy:

Bravo Rombaer ca i-ai adunat si i-ai hranit pe pacatosii astia :lol: , multa bafta si succes in CSR .

:D

Reverse am auzit azi in momentul cand sa pus masa din cealanta parte a bucurestiului o voce sarmana care stiga disperata "pastreaza si mie un mic sau 3 ca sunt cu clipcea si asta are consum cam mare " :Pdaca nu dai pe la mandea sa vezi ce poate pielea in materie de tehnici culinate pffffffffffffffff LOL ce-am scos- pe asta :lol:

Editat de scr33ky2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sall all hai ca am aflat care e faza cu saracutzu de Alby si posturile sale are 14 ani dragalashu de :bounce: el si are si el un scooterake :baldy: si sa ii intelegem varsta (hormonii asti rezulta in posturi :lol: :lol: :D )

trebuie sa se bage si el in seama pe aci nu ca daka era de varsta noastra credeam ca e vrun maniac de jocuri on-line de incerca sa faca aci aliante resurse etc(triburile )... da nu e asa pnmea asa ca s-a il lasam in pace ca e de vina varsta mai invata si el cateceva de la noi asa

ca din partea mea are 100% suport tehnic :D

 

PS: alias sa bagi si tu filmuletul ala de la circ daca ai timp sio pozele pacat ca nu ai putut veni dar cat de curand o sa ta vedem cu ceva nou si performant abia asteptam :rock:

 

sall all asfalt uscat si racoare maxima :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg cum e faza cu posturile astea..dak ai mai multe esti mai tare sau cum?in fine..o prostie...ba alby numai zice ce pacat ca nu sunt din bucuresi ca daca ai fii de treaba te am baga la noi in gasca dar cnd vei fii de treaba...salutari!

 

 

Gasca din Craiova bineinteles!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da scr33ky2000 avem si noi o gasca speram sa o marim...vei vedea poze pe site-ul nostru...nu a fost gata pana acum ca nu a avut baiatul care facea siteul treaba...o sa vina in curand..Salutari!

 

Noi aici ne adunam si de 125cm3 si de 50cm3...Momentan un rs125 un rs50,o aprilia sr,o beta 50,italjet si un peugeot..:bounce:

 

a avut baiatu ala treaba cre facea siteu scz..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da scr33ky2000 avem si noi o gasca speram sa o marim...vei vedea poze pe site-ul nostru...nu a fost gata pana acum ca nu a avut baiatul care facea siteul treaba...o sa vina in curand..Salutari!

 

Noi aici ne adunam si de 125cm3 si de 50cm3...Momentan un rs125 un rs50,o aprilia sr,o beta 50,italjet si un peugeot..:lol:

 

a avut baiatu ala treaba cre facea siteu scz..

np e bine ca aveti un grupulet mic care va creste speram si deabia asteptam siteul pana atunci daka se poate ceva poze atasate ca murim aci de rabdare :lol: va denumim oficial CSR CRAIOVA ----===CSRCr===----

:baldy:

sall all :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi Circ-Snagov :lol: astept poze si de la restu :lol: :wave:

 

A fost SUPER frumos. Am placut mult de tot. Ai avut o propunere frumoasa cu Snagov Cosminake. :lol:

 

Eu am facut peste 80 de poze. Nu am cum sa bag aici. Dau link prin messenger. ( Rombaer )

post-17561-1183931689_thumb.jpg

post-17561-1183931711_thumb.jpg

post-17561-1183931727_thumb.jpg

post-17561-1183931747_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...