Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

chestia este ca se pleaca seara , am cazut de acord sa marim un pic pasul ca sa ajungem repede , sa ne instalam si noi lejer , poate un bar , club , ceva de petrecut

 

sa auzim numai de bine !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu cine vine la intrunirea saptamanala: aia mea, nu ma intereseaza din moment ce fiecare raspunde pt el...

La Bran a fost super distractie, peisaje ce-ti taiau rasuflarea, drum cu mici peripetii, dar cu un final reusit!

 

Vorba lui @gagalin: nu mai stati in fata PC-ului ca tristii ca faceti hemoroizi, hai la drum pe scutere :banana:

 

 

Bafta! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are dreptate vladul , e cam greu ce oameni sunt sub acoperire , dar sa mai vorbit o chestie TREBUIE SELECTATI MEMBRI SAU CEI CARE MERG CU NOI LA PLIMBARE

 

 

vorba aia '' CASCA SI BUNELE MANIERE >>>OBLIGATORI<<< ''

 

are dreptate vladul, dar sa mai vorbit o chestie TREBUIE SELECTATI MEMBRI >> SAU CEI CARE MERG CU NOI LA PLIMBARE de ex> doar membri CSR sunt asteptati la locul x in data de x la ora de x , poate asa mai extirpam gunoaiele dintre noi , deja simt ca am frigiderul plin de carne , asa ca va returnez carnea ( sa va stea in gat ) cei care va simtiti , sunt cateva specimene ciudate printre noi , dar sunt si unii care intrec orice limita

 

 

salutare si sa auzim numai de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are dreptate vladul , e cam greu ce oameni sunt sub acoperire , dar sa mai vorbit o chestie TREBUIE SELECTATI MEMBRI SAU CEI CARE MERG CU NOI LA PLIMBARE

 

 

vorba aia '' CASCA SI BUNELE MANIERE >>>OBLIGATORI<<< ''

 

are dreptate vladul, dar sa mai vorbit o chestie TREBUIE SELECTATI MEMBRI >> SAU CEI CARE MERG CU NOI LA PLIMBARE de ex> doar membri CSR sunt asteptati la locul x in data de x la ora de x , poate asa mai extirpam gunoaiele dintre noi , deja simt ca am frigiderul plin de carne , asa ca va returnez carnea ( sa va stea in gat ) cei care va simtiti , sunt cateva specimene ciudate printre noi , dar sunt si unii care intrec orice limita

 

 

salutare si sa auzim numai de bine

Da mah, ai dreptate. Sunt primiti mai ales cei care stiu sa scrie. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol .. asa super tare ..buna initiativa..da problema e urmatoarea..: cine le spune? daca nu le spune nimeni si ei citesc aici...care se simte ?..io zic k e cam eusata treaba cu sortarea asta..si in + multi care sunt de treaba si inca nu au venit nu avem cum sa-i cunoastem daca ne limitam doar la 1 grup inchis

 

 

ce ati facut data asta ? k am avut ceva probleme nu am ajuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si io care credeam ca te-a facut sa pui mana pe cartea de gramatica..... :D

 

:D se pare ca ai limbrici in fund :D

 

imi cer scuze, dar asta o sa fie ultimul meu post pe acest forum

din cauza ''put de desteapta ce sunt''

 

happy??? roxanna ( din partea mea :D multa carne in frigider )

Editat de gagalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D se pare ca ai limbrici in fund :D

 

imi cer scuze, dar asta o sa fie ultimul meu post pe acest forum

din cauza ''put de desteapta ce sunt''

 

happy??? roxanna ( din partea mea :D multa carne in frigider )

Mah dar ce dusmanos esti :blbl: Si nu, n-am limbrici si nici nu put :D

Cat despre carne....tine-o pentru ai tai ca io am congelatorul plin. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ce s-a ales de topicul asta ... :D

 

Felicit initiativa cu excursia de la Bran. La mai multe :D

 

Asfalt uscat si salutari cu farul!

 

PS - Roxana nu te mai enerva, nu merita :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine careva la circ azi? :bounce:

A venit poporul in numar mare, am fost la pizza + bere pe la obor, apoi mai tarziu la un concert prin Lipscani.

 

Faina ziua, mai putin unele glume de tot rahatul din partea cuiva anume, nu dau nume... Frig rau.

 

 

 

Bafta! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

@ vladul : mda recunosc nu a fot o zi buna ... lipsa de inspiratie ....pt mine... copil si eu cu faze din alea de graditina sun cu numar ascuns.. etc lol a vazut taranu(eu ) telefonu prima oara in viata sa hehe :)) eh las ca nu ti-am dat cu toba in capota... nu te mai acri asa de rau vladule..... ca nu iti sta bine....app ti-a facut utilaju... il ai gata la primavara ?.... sincer stii cat de mult ma doare cand te vad pe 4 roti ... uffff imi vine sa plaaanngg whaaaaaa whaaaaa :)) lol

 

@ roxanna_ghfx : nu stiu care e treaba cu tine ruxi daca cred ca ai baga in sperieti cocalarii de pe scutere ....te si vad cum ii alergi cu o matura :P) glumesc si eu .. pe bune de nu ai fi un membru de onoare ....!!! acum na nu iau parte nimanui nici tie nici lui gagalin.. dar sa stii ca te-ai cam inselat.. in privinta lui.. il cunosc personal e un om de nota 10... nevasta ,copii acasa, servici .... si tot isi face timp sa vina pe la circ duminik la 2 tot respectul... om de nota 10 ;)

 

@ gagalin : omu... mda se stie problema cu motociclism.ro... aici e adunatura mare..... eu mai intru din cand in cand asa de curiozitate.. poate mai rad un pic... poate mai imi vine sa injur pe cineva..dar cel putin e libertin forumu.. nu ca altele... ;) de o caternica merge si motociclism.ro ;

 

sal all si salutari cu faru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu astazi la intalnire , desi am spus ca doar trec sa ma uit si atat ca stau prin zona (asta pentru ca nu a numar si pe la 16.30 trebuia sa fiu inapoi) , dar vazand atatia care au venit nu am rezistat tentatiei de a ma oprii si de a merge impreuna cu ei , am fost pana la iesirea din otopeni la Bike`s , de acolo Bere si multa distractie presupun (spun asa pentru ca am stat doar 10 minute si am plecat pentru ca trebuia sa ajung la 16.30 la locul de munca pentru a semna cateva acte )

 

La intoarcere fiind singur la oprit garcea :unsure:) cum numar nu aveam ... am inceput si eu sa vorbesc frumos , respectuos si sal vrajesc putin iam aratat actele , cursu de legislatie (defapt prima pagina din dosarul scolii de soferi ca am terminato )pana la urma ma lasat in pace ma intrebat cam pana unde merg iam spus ca pana la romana si mia spus sa fiu atent , data viitoare sa port si vesta asa cum port si casca ca tot spree binele meu e si sa il incriu ca nu are rost sa iau amenzi aiurea .

Acum nu stiu pentru ce sa port vesta ca era lumina dar in fine :rock: a fost super de treaba tipu :D

Asta ca nu mia trantit o amenda ca daca o facea era mai naspa :D)

 

Oricum chiar daca nu am putut sa stau , drumul,vremea si cei care au venit au fost super :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La intoarcere fiind singur la oprit garcea :)) cum numar nu aveam ... am inceput si eu sa vorbesc frumos , respectuos si sal vrajesc putin iam aratat actele , cursu de legislatie (defapt prima pagina din dosarul scolii de soferi ca am terminato )pana la urma ma lasat in pace ma intrebat cam pana unde merg iam spus ca pana la romana si mia spus sa fiu atent , data viitoare sa port si vesta asa cum port si casca ca tot spree binele meu e si sa il incriu ca nu are rost sa iau amenzi aiurea .

Acum nu stiu pentru ce sa port vesta ca era lumina dar in fine :) a fost super de treaba tipu :)

Asta ca nu mia trantit o amenda ca daca o facea era mai naspa :D)

 

Oricum chiar daca nu am putut sa stau , drumul,vremea si cei care au venit au fost super :P

 

super frate ce bafta ai avut pe mine ma oprit odata garcea si veneam dela un chef si eram cam baut si naveam nici casca dar a fost super baiat ca mia dat amenda numai pentru ca naveam vesta cica se da amenda daca nai vesta, asa e? ca nici scoala nam terminato dar dao dracu de scoala cui i-i trebuie

 

bafta si la mai mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...