Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

A: Maine e duminica. Ce facem duminica ?

B: Venim la circ.

A: Apoi ?

B: :D

 

Dam o tura pana la snagov? :D O frigaruie ceva sa nu depindem de gratar ? Mai improvizam.. o caramida ..un batz :lol: pt ca nu cred k e deschis unde s-a tinut intrunirea moto :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce ati prins mai pescarilor ? E calda apa ? :D

Veniti maine ? :D

 

Salut. Eu n-am prins nimic, n-am avut nici macar un tzac, nici la lansete, nici la undite, iar Marius a prins 2 rosioare frumoase la palma. Ambele la lanseta. A batut vantul tare si la fix nu puteai sa faci mare lucru nici daca tragea :D Am stat si am inghetat acolo ca ... de la 7 la 12 pentru 2 fatze. Mai discutam de pescut peste 1 luna cand si daca se mai incalzeste apa :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt noua pe motociclism.ro.mi-e lene sa citesc tot topicul asta....as veni de curiozitate la o intalnire de-a voastra.imi poate spune cineva pana la urma cand au loc intalnirile astea(adica unde,la ce ora si in ce zi).eu am o gillera runner sp.sincer,mi-e cam frica sa merg printre alti scuteristi pentru ca sunt cam dezordonati in trafic.nu vreau sa generalizez.oricum...astept si eu un raspuns si o sa vin si eu intr-o zi sa vad care e treaba.

 

--- Mesaj completat în 09 Mar 2008 11:35 -------------

eu zic la intrare parcului circului dinspre stefan cel mare...vin si eu cu tzr`u..ma primiti?:D

 

ce faci Reverse?incerci sa fi doar ironic sau chiar vrei sa iti demonstrezi maiestria in fata astora mai mici?poate agatzi si vreo pitipoanca... :D

 

 

--- Mesaj completat în 09 Mar 2008 11:47 -------------
mii de scuze...acum am vazut locurile de intalnire...o sa ma prezint miercuri la arc la 18...daca nu intervine nimic intre timp...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt noua pe motociclism.ro.mi-e lene sa citesc tot topicul asta....as veni de curiozitate la o intalnire de-a voastra.imi poate spune cineva pana la urma cand au loc intalnirile astea(adica unde,la ce ora si in ce zi).eu am o gillera runner sp.sincer,mi-e cam frica sa merg printre alti scuteristi pentru ca sunt cam dezordonati in trafic.nu vreau sa generalizez.oricum...astept si eu un raspuns si o sa vin si eu intr-o zi sa vad care e treaba.

Hai ca pana la urma apar si eu la intalnire, pentru a veghea la buna desfasurare, dar perpedes :D

 

@Cretzy, bun venit, te asteptam in fiecare miercuri de la ora 18:00 la arcul de triumf si duminica la ora 14:00 la fantana de langa circul de stat(adresa&harta gasesti in link la semnatura mea) cu conditia sa respecti regulile CSR!

 

 

Reguli_CSR.doc

 

 

Bafta! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt noua pe motociclism.ro.mi-e lene sa citesc tot topicul asta....as veni de curiozitate la o intalnire de-a voastra.imi poate spune cineva pana la urma cand au loc intalnirile astea(adica unde,la ce ora si in ce zi).eu am o gillera runner sp.sincer,mi-e cam frica sa merg printre alti scuteristi pentru ca sunt cam dezordonati in trafic.nu vreau sa generalizez.oricum...astept si eu un raspuns si o sa vin si eu intr-o zi sa vad care e treaba.

 

Buna si bine ai venit. Te asteptam la intalniri, cand si unde gasesti in semnatura mea.

 

Exista un topic Fete Scuteriste pe care te invit sa-l vizitez. Acolo poti cunoaste alte fete scuteriste si evident multi barbati fatali :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :lol: :D

On topic: ce ati facut dupa ce am plecat eu?

 

Ne-am dus in pepiniera la Pipera si mi s-a rupt mie cablul de acceleratie in timp ce ma dedeam pe 1 roata :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari :D

 

 

Poate ca eu sunt genul care se multumeste cu putin, dar mi-a facut placere sa va vad din nou si sa ne plimbam . Desi eu am facut pana si acum trebuie sa merg cu XOR--ul de 49 si alias a patito cu cablul de acceleratie.

Surprinzator am mers ordonati si organizati (fata de alte datii). Cozmin frate daca o ti tot asa cu ridicatul pe o roata, incurand o sa luam bani frumosi pe semnatura ta :D . Au aparut inca 3 scuteristi noi care sunt super de treaba sper sa ii mai vedem si sa apucam sa ne cunoastem intre noi. Abea astept ziua de 15 !! :D Cu respect. Si pana data viitoare multa bafta tuturor!

 

 

 

 

 

In viata exista o singura cale! Restul sunt poteci infundate(iluzii) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari :lol:

Poate ca eu sunt genul care se multumeste cu putin, dar mi-a facut placere sa va vad din nou si sa ne plimbam . Desi eu am facut pana si acum trebuie sa merg cu XOR--ul de 49 si alias a patito cu cablul de acceleratie.

Surprinzator am mers ordonati si organizati (fata de alte datii). Cozmin frate daca o ti tot asa cu ridicatul pe o roata, incurand o sa luam bani frumosi pe semnatura ta :D . Au aparut inca 3 scuteristi noi care sunt super de treaba sper sa ii mai vedem si sa apucam sa ne cunoastem intre noi. Abea astept ziua de 15 !! :P Cu respect. Si pana data viitoare multa bafta tuturor!

 

 

In viata exista o singura cale! Restul sunt poteci infundate(iluzii) :D

 

Fi atent man. Te uiti in cauciuc si vezi ce-ai in el, daca e ceva mai mic si e infipt intre crampoane, il lasi acolo, eventual il infigi mai bine. Te duci la orice benzinarie sau hypermarket si iei spray din ala pentru pene, cu cauciuc siliconic inauntru si bagi jumatate de spray in cauciuc cand e cald, eventual in umfli si apoi dai ceva ture pe curbe sa-l incalzesti. Dupa ce bagi jumatate de spray in pneu, il lasi vreo 10 minute dupa care te plimbi cu el vreo ora si daca dupa o ora mai scapa aer pe la cuiul respectiv, mai bagi putin din spray-ul respectiv si gata. Asa am mers eu cu un cui in roata spate, de la 1500 la 20000, il mai am si acum ... ma rog cea mai ramas din el pentru ca s-a tocit odata cu cauciucul :rose:

 

Multam mult pentru capul de cablu. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o vaga impresie ca intalnirea de duminica se va tine la SMAEB. :D

 

Salut. Pot sa confirm asteptarile tale si anume: sambata si duminica asta (15-16 martie 2008) ne intalnim la CIrc la 10:00 si plecam spre SMAEB in jurul orelor 10:15.

Cine mai vrea sa vina sa-mi dea add pe mess (vezi semnatura) daca nu sunt deja in lista si voi da un mass cu ultimele noutati legate de locul si ora de plecare, precum si cu informatii despre viitoarele intalniri sau evenimente :D

 

 

 

--- Mesaj completat în 12 Mar 2008 15:10 -------------
Astazi 12 martie 2008 plecare de la Circ, ora 17:45 spre Arc. Cine vine la Circ este rugat sa anunte aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare azi la SMAEB cu toate ca am stat in picioare de la 10 la 20 pe uscat a meritat 100%

 

-echipamente,alte accesorii si motoare pe saturate :blbl:

-fete frumoase (multumim cagiva si MV Agusta :crack: ) sa amintim printre ele si pe scuterista de aci.. spirydusa :D ..numai k a posat masini si nu la motoare :P

-multi dintre noi nu au pelcat cu mana goala de la accesorii & echipamente (rusine mie k am luat stikere moca)

-am dat si ceva ture/liniute/etc sa imi calmez apetitu

 

:D

 

sa pun si poze ? !

Editat de kidmeister
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare azi la SMAEB cu toate ca am stat in picioare de la 10 la 20 pe uscat a meritat 100%

 

-echipamente,alte accesorii si motoare pe saturate :D

-fete frumoase (multumim cagiva si MV Agusta :blbl: ) sa amintim printre ele si pe scuterista de aci.. spirydusa :P ..numai k a posat masini si nu la motoare :haha:

-multi dintre noi nu au pelcat cu mana goala de la accesorii & echipamente (rusine mie k am luat stikere moca)

-am dat si ceva ture/liniute/etc sa imi calmez apetitu

 

:D

 

sa pun si poze ? !

sper sa va vad la SMAEB maine :lol:

vin si eu...sper sa ne recunoastem :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine nu cred k mai vin desi as mai vrea sa ma vad cu lumea pacolo (faza cu motoarele am cam fumat-o mai ales la kymco am probat tot :D)

 

daca ma lasa paznicu sa intru cu acelasi bilet ma mai gandesc :crack:

 

si sa va clatiti pupila cu:

 

poza

1: parca era cea mai dragutza (de la moto)

post-13217-1205611995_thumb.jpg

 

2:un chinez old school

post-13217-1205612152_thumb.jpg

 

3:means of fun

post-13217-1205612346_thumb.jpg

 

4:o strutzo-camilo-thing

post-13217-1205612421_thumb.jpg

 

5: alte prospaturi :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da intradevar a fost foarte frumos, si eu am luat stikere mokka :blbl: . Si ca sa ma laud si eu :crack: am participat la o tombola, a mai participat cineva dintre noi :haha: si cand am ajuns akasa am primit un mesaj ca am castigat o casca Nolan la alegere :D luni ma duc sa ridic premiul, o sa am casca de top :P , trebuie sa o ud data viitoare :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da intradevar a fost foarte frumos, si eu am luat stikere mokka :blbl: . Si ca sa ma laud si eu :crack: am participat la o tombola, a mai participat cineva dintre noi :lol: si cand am ajuns akasa am primit un mesaj ca am castigat o casca Nolan la alegere :D luni ma duc sa ridic premiul, o sa am casca de top :haha: , trebuie sa o ud data viitoare :P

:lol: ...

care era faza cu stickerele? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine nu cred k mai vin desi as mai vrea sa ma vad cu lumea pacolo (faza cu motoarele am cam fumat-o mai ales la kymco am probat tot :D)

 

daca ma lasa paznicu sa intru cu acelasi bilet ma mai gandesc :D

 

si sa va clatiti pupila cu:

 

poza

1: parca era cea mai dragutza (de la moto)

post-13217-1205611995_thumb.jpg

 

2:un chinez old school

post-13217-1205612152_thumb.jpg

 

3:means of fun

post-13217-1205612346_thumb.jpg

 

4:o strutzo-camilo-thing

post-13217-1205612421_thumb.jpg

 

5: alte prospaturi :lol:

post-13217-1205612612_thumb.jpg

 

6: un intruder frumos de vanzare

post-13217-1205612665_thumb.jpg

 

7: euuuoo (aiurea poza da sa ma recunoasteti acoloadca vin)

post-13217-1205612870_thumb.jpg

 

8: contrastu asta e excelent blonda + red dress + V-max negru ziceti voi k nu am talent ;)

post-13217-1205613219_thumb.jpg

 

9: si bblusha la cine se uita :blbl:

post-13217-1205613494_thumb.jpg

 

astea sunt majoritate care le-am facut eu cu mobilul..alias are categoria grea

 

--- Mesaj completat în 15 Mar 2008 23:05 -------------

Da intradevar a fost foarte frumos, si eu am luat stikere mokka :D . Si ca sa ma laud si eu :crack: am participat la o tombola, a mai participat cineva dintre noi :D si cand am ajuns akasa am primit un mesaj ca am castigat o casca Nolan la alegere :P luni ma duc sa ridic premiul, o sa am casca de top :lol: , trebuie sa o ud data viitoare :haha:

 

 

ba cum maa k am completat imediat dupa tine :lol: ma oftica norocu tau :)

glumeam man sa o stapanesti sanatos si sa o alegi pe cea mai scumpa bineinteles .. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V'am vazut si eu scuterele parcate undeva dupa grupul ala de atv'uri.(erau 2 sr'uri Ditech noi acolo :D ). Imi pare rau ca nu ati fost decat 3 si ca nu ne'am intalnit. Una peste alta pot spune ca mi'au placut destul de mult ambele saloane si a meritat orice efort depus pt. explorarea lor in totalitate. :blbl:

 

P.S. @Alias ce Dumnezeu s'a intamplat cu scuterul tau?! :crack: Stiu ca ai avut accident atunci, dar totusi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati vazut la standul POLITIEI de la SMAEB fluturasii cu "Acorda 5 minute vietii tale"? F educativ si te cam trec fiorii cand vezi pozele alea. :blbl: In fine, eu mi-am lipit pe dulap decalogu' motociclistului/ scuteristului dupa ce am vazut fluturasu'. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...