Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

Salut. Inca nu stiu sigur daca pot sa merg sambata la un pescuit, dar pentru ca ma mananca rau de tot ma apuc acum, preventiv asa, sa-mi fac revizia la undite si lansete ... sa vad care a trecut cu bine peste iarna :wave:

 

Marius dar o fi apa suficient de calda? Carasii, crapul si tenii mananca bine in acvariu :cheers: Asa ca eu mai pot rezista la nevoie :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

te rog frumos din toata inimioara mea aceea mica si inocenta pot sa vin si eu la intalnire?? :cheers:

:cheers:

Auzi.......tu nu erai cel cu Free-ul care se dadea pe digul lacului, apoi incercai sa-l tii ridicat la 90 grade? :wave:

Editat de marius45jml
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah de ce vorbesti asa?? :cheers:

eu eram cu baotianul albastru pe care scria peugeot pe fata :wave:

 

aa deci nu erai tu acrobatul, da la tine urla muzica... :D Se auzea bine nu comentez nimic shh!

 

asa cum au lipsit data trecuta alias si vladul si a fost cea mai penibila intalnire presimt ca nici duminica asta nu facem progrese.. mai ales k si marius oscileaza intre caras si scuter :cheers:

Si daca mai si bate vantu atunci sa imi bag si io undita in ea de treaba :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aa deci nu erai tu acrobatul, da la tine urla muzica... :cheers: Se auzea bine nu comentez nimic shh!

 

asa cum au lipsit data trecuta alias si vladul si a fost cea mai penibila intalnire presimt ca nici duminica asta nu facem progrese.. mai ales k si marius oscileaza intre caras si scuter :cheers:

Si daca mai si bate vantu atunci sa imi bag si io undita in ea de treaba :wave:

 

Dragule poate nu m-ai inteles, maine mergem la pescuit ( a-propos Marius ... it's a GO!) dar asta nu inseamna ca duminica nu venim la intalnire :D Duminica sunt prezent orice ar fi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aa deci nu erai tu acrobatul, da la tine urla muzica... :D Se auzea bine nu comentez nimic shh!

 

asa cum au lipsit data trecuta alias si vladul si a fost cea mai penibila intalnire presimt ca nici duminica asta nu facem progrese.. mai ales k si marius oscileaza intre caras si scuter :cheers:

Si daca mai si bate vantu atunci sa imi bag si io undita in ea de treaba :D

sper ca nu te-a deranjat prea tare :cheers: nu scrie nicaieri(deocamdata :wave: )ca nu ai voie cu muzica pe scuter si era in limita bunului simt adica nu tare si fara manele deci nu te mai lua de muzichiu meu plss :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nici nu am vrut sa creez impresia ca ma iau de tine ca si eu am o boxa cu statie pe-al meu :cheers: .... Dar am aratat ca nu esti nici asa de inocent cum te-ai rugat de strumfitza sa vii duminica asta :wave:

 

 

@ alias ai facut-o pe daelima ? Sau mergeti in calitate de conservari ?

cu marius am vorbit miercuri si a zis k se mai gandeste daca sa vina sau nu .. dar cine stie si-o fi schimbat omu parerea .. si e bine :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nici nu am vrut sa creez impresia ca ma iau de tine ca si eu am o boxa cu statie pe-al meu :cheers: .... Dar am aratat ca nu esti nici asa de inocent cum te-ai rugat de strumfitza sa vii duminica asta :D

@ alias ai facut-o pe daelima ? Sau mergeti in calitate de conservari ?

cu marius am vorbit miercuri si a zis k se mai gandeste daca sa vina sau nu .. dar cine stie si-o fi schimbat omu parerea .. si e bine :D

daca am muzika pe scuter asta inseamna ca mi-am pierdut inocenta sau ce??

:wave: :cheers: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In 30 de minute plecam la pescuit eu si cu Marius. Chiar daca mergem cu masina, tot scuteristi suntem. :cheers:

 

Duminica ne vedem la CIrc la ora 14:00, ca de obicei :wave: Sunteti toti bineveniti atata timp cat respectati reulile CSR. Sa ne vedem cu bine, bafta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A: Maine e duminica. Ce facem duminica ?

B: Venim la circ.

A: Apoi ?

B: :D

 

Dam o tura pana la snagov? :D O frigaruie ceva sa nu depindem de gratar ? Mai improvizam.. o caramida ..un batz :lol: pt ca nu cred k e deschis unde s-a tinut intrunirea moto :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ati prins mai pescarilor ? E calda apa ? :D

Veniti maine ? :D

 

Salut. Eu n-am prins nimic, n-am avut nici macar un tzac, nici la lansete, nici la undite, iar Marius a prins 2 rosioare frumoase la palma. Ambele la lanseta. A batut vantul tare si la fix nu puteai sa faci mare lucru nici daca tragea :D Am stat si am inghetat acolo ca ... de la 7 la 12 pentru 2 fatze. Mai discutam de pescut peste 1 luna cand si daca se mai incalzeste apa :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt noua pe motociclism.ro.mi-e lene sa citesc tot topicul asta....as veni de curiozitate la o intalnire de-a voastra.imi poate spune cineva pana la urma cand au loc intalnirile astea(adica unde,la ce ora si in ce zi).eu am o gillera runner sp.sincer,mi-e cam frica sa merg printre alti scuteristi pentru ca sunt cam dezordonati in trafic.nu vreau sa generalizez.oricum...astept si eu un raspuns si o sa vin si eu intr-o zi sa vad care e treaba.

 

--- Mesaj completat în 09 Mar 2008 11:35 -------------

eu zic la intrare parcului circului dinspre stefan cel mare...vin si eu cu tzr`u..ma primiti?:D

 

ce faci Reverse?incerci sa fi doar ironic sau chiar vrei sa iti demonstrezi maiestria in fata astora mai mici?poate agatzi si vreo pitipoanca... :D

 

 

--- Mesaj completat în 09 Mar 2008 11:47 -------------
mii de scuze...acum am vazut locurile de intalnire...o sa ma prezint miercuri la arc la 18...daca nu intervine nimic intre timp...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt noua pe motociclism.ro.mi-e lene sa citesc tot topicul asta....as veni de curiozitate la o intalnire de-a voastra.imi poate spune cineva pana la urma cand au loc intalnirile astea(adica unde,la ce ora si in ce zi).eu am o gillera runner sp.sincer,mi-e cam frica sa merg printre alti scuteristi pentru ca sunt cam dezordonati in trafic.nu vreau sa generalizez.oricum...astept si eu un raspuns si o sa vin si eu intr-o zi sa vad care e treaba.

Hai ca pana la urma apar si eu la intalnire, pentru a veghea la buna desfasurare, dar perpedes :D

 

@Cretzy, bun venit, te asteptam in fiecare miercuri de la ora 18:00 la arcul de triumf si duminica la ora 14:00 la fantana de langa circul de stat(adresa&harta gasesti in link la semnatura mea) cu conditia sa respecti regulile CSR!

 

 

Reguli_CSR.doc

 

 

Bafta! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt noua pe motociclism.ro.mi-e lene sa citesc tot topicul asta....as veni de curiozitate la o intalnire de-a voastra.imi poate spune cineva pana la urma cand au loc intalnirile astea(adica unde,la ce ora si in ce zi).eu am o gillera runner sp.sincer,mi-e cam frica sa merg printre alti scuteristi pentru ca sunt cam dezordonati in trafic.nu vreau sa generalizez.oricum...astept si eu un raspuns si o sa vin si eu intr-o zi sa vad care e treaba.

 

Buna si bine ai venit. Te asteptam la intalniri, cand si unde gasesti in semnatura mea.

 

Exista un topic Fete Scuteriste pe care te invit sa-l vizitez. Acolo poti cunoaste alte fete scuteriste si evident multi barbati fatali :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :lol: :D

On topic: ce ati facut dupa ce am plecat eu?

 

Ne-am dus in pepiniera la Pipera si mi s-a rupt mie cablul de acceleratie in timp ce ma dedeam pe 1 roata :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...