Sari la conținut

Deschidere EnduroParc - 8 Mai 2010


StefanLeonte
 Share

Postări Recomandate

Sigur ca da, HOMBRE. Cel putin noi, de la organizare si, inca vreo 10-15 motociclisti vom ramane acolo si peste noapte! si daca n-ai cort si vrei sa ramai peste noapte, iti facem un loc in corturile de la organizare!!! Chiar ne-ar face mare placere sa vii. Te asteptam.

E VALABIL PT TOATA LUMEA!!!!!

Mesaj completat

Si ca sa nu existe dubii, rataciri si mai stiu eu ce, va dau urmatoarele puncte de reper pana maine seara cand speram sa avem harta:

- Aerodromul Tariceni

-Comuna Poienarii Burchii

-Statia de cale ferata Crivina

-Manastirea Pissiota

 

 

Daca ati ajuns la oricare din punctele de mai sus si nu va descurcati, am sa va rog sa va notati urmatoarele numere de telefon: 0766219739, 0744772243 - Che , numere la care gasiti la ORICE ora raspunsuri si indrumari

 

Daca se vine pe DN1( Bucuresti-Ploiesti) , dinspre Bucuresti, se face STANGA la Potigrafu (spre Gorgota), se mai merg 10 km pe drumul cu prioritate pana se ajunge la Manastire (imediat dupa trecerea la nivel cu calea ferata)

 

Daca se vine pe DN1A (Bucuresti-Buftea-Ploiesti) , dinspre Bucuresti, se face DREAPTA IMEDIAT dupa podul peste Ialomita, se mai merg aprox 6 km, si apoi, dupa ce se trece inca un pod peste raul CRICOVUL DULCE, in cam 300m se face dreapta si s-a ajuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 76
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sigur ca da, HOMBRE. Cel putin noi, de la organizare si, inca vreo 10-15 motociclisti vom ramane acolo si peste noapte! si daca n-ai cort si vrei sa ramai peste noapte, iti facem un loc in corturile de la organizare!!! Chiar ne-ar face mare placere sa vii. Te asteptam.

E VALABIL PT TOATA LUMEA!!!!!

Mesaj completat

Si ca sa nu existe dubii, rataciri si mai stiu eu ce, va dau urmatoarele puncte de reper pana maine seara cand speram sa avem harta:

- Aerodromul Tariceni

-Comuna Poienarii Burchii

-Statia de cale ferata Crivina

-Manastirea Pissiota

 

 

Daca ati ajuns la oricare din punctele de mai sus si nu va descurcati, am sa va rog sa va notati urmatoarele numere de telefon: 0766219739, 0744772243 - Che , numere la care gasiti la ORICE ora raspunsuri si indrumari

 

Daca se vine pe DN1( Bucuresti-Ploiesti) , dinspre Bucuresti, se face STANGA la Potigrafu (spre Gorgota), se mai merg 10 km pe drumul cu prioritate pana se ajunge la Manastire (imediat dupa trecerea la nivel cu calea ferata)

 

Daca se vine pe DN1A (Bucuresti-Buftea-Ploiesti) , dinspre Bucuresti, se face DREAPTA IMEDIAT dupa podul peste Ialomita, se mai merg aprox 6 km, si apoi, dupa ce se trece inca un pod peste raul CRICOVUL DULCE, in cam 300m se face dreapta si s-a ajuns.

hai ca suna bine,sambata dupa ce termin la BNR cu Davis Cup,vin sa beau o bere,daca ne lungim aia e raman acolo si plec de dimineata.ne vedem sambata :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma speriasem...credeam ca ai spus nu de tot.

S-a intors lumea cu fundu-n sus.

Am vorbit cu tipul cu barul, si a zis ca va avea un adaos de ceva gen 25-50 bani pe fiecare produs.Deci daca la magazin (nu bar) o bere e 2,2 lei , aici o veti gasi la 2,5 lei.Asta mi-a comunicat azi cand am vb cu el.Un pret mai bun nu cred ca ati gasit vreodata la o intrunire moto :cheers:

A spus ca va sta cu gratarul si cu barul toata noaptea, deci, veti putea manca mititei si fripturi cand veti vrea :huh:

 

Mesaj completat

am atasat o harta o gasiti aici: http://www.enduroparc.ro/contact.html

 

asta ca sa ajungeti mai usor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti care va mai combinati de vineri seara! Eu plec din Ploiesti la conserva, asa ca mai pot sa iau 2 carcase + bagaje de mana :cheers:

 

Fratele Che o sa fie pe metereze sa ridice tabara pana noaptea tarziu! Ar fi camaraderesc sa mergem si noi sa ne uitam la el.

 

Si cum "barul" deschide a doua zi, si nu se cuvine sa te uiti la om cum munceste cu mana goala, e bine sa luam niste beri la pachet pt vineri.

 

Deci, amatori? Ca de unu singur nu fac fata :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu da, voi fi acolo si stau cu voi.

Sa vedem care mai are curaj sa vina asa de devreme.

Ah, uitasem sa va spun, o sa avem niste concursuri surpriza blana.

Care te bagi la paintball NUMAI in pantaloni scurti si masca ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti care va mai combinati de vineri seara! Eu plec din Ploiesti la conserva, asa ca mai pot sa iau 2 carcase + bagaje de mana :cheers:

 

Fratele Che o sa fie pe metereze sa ridice tabara pana noaptea tarziu! Ar fi camaraderesc sa mergem si noi sa ne uitam la el.

 

Si cum "barul" deschide a doua zi, si nu se cuvine sa te uiti la om cum munceste cu mana goala, e bine sa luam niste beri la pachet pt vineri.

 

Deci, amatori? Ca de unu singur nu fac fata :huh:

 

 

count me in!

adica vin si eu, mah betivilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, we'll be there.

Apropo de meteo: acum vad ca nu mai ploua sambata, insa s-ar putea sa fie cateva picaturi pe duminica.asta e bine.oricum, NIMIC serios.adica n-aveti de ce va speria.si daca erau 30 de grade, iar nu era bine...ne topeam la soare ca untu`

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu reusesc sa vad pozele de pe forumul vostru ,mi am facut user si nu ma autentifica .

aveti umbra daca i soare ?

sau vreo prelata daca ploo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as veni in weekendul 15-16, chiar daca acum pare a fi marea distractie, dar asta e :) Ca doar de clienti e nevoie si pe viitor, nu?

As vrea sa stiu daca pot veni cu mobra mea si cat e taxa in cazul asta pentru folosirea traseului vostru de enduro? (1)

Apoi, cum a mai intrebat cineva parca, e loc sa stea si familie cu copii mici prin zona fara sa fie periculos? Umbra/acoperit? (2)

In weekendurile urmatoare deschiderii se va gasi acolo baruletul cu bauturi si mancarica? (3)

 

Bravo! Sa fie un succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, vom avea prelata.despre umbra....pe ici pe colo, tot sunt copacei si niste tufisuri.

cat despre autentificare trebuie sa primesti mail si apoi te autentifica

 

Mesaj completat

DA. asta e cam pentru toate intrebarile.

Dupa intrunirea asta, vom primi teren de la primarie unde ne vom putea amenaja tot.Intrunirea asta e ca sa vada si aia de la primarie ca vorbim serios si ca lumea saluta ideea noatra.

Bar vom avea mereu si la fel si locuri cu umbra and stuff.

Cat despre taxa, se preconizeaza undeva la 10 lei/zi daca veniti cu motoarele personale.Acum nu e nicio taxa.

Si da, vom avea nevoie de clienti in continuare.

Merci mult pt intrebari, hombre!!!!

Mesaj completat

Eu as veni in weekendul 15-16, chiar daca acum pare a fi marea distractie, dar asta e :) Ca doar de clienti e nevoie si pe viitor, nu?

As vrea sa stiu daca pot veni cu mobra mea si cat e taxa in cazul asta pentru folosirea traseului vostru de enduro? (1)

Apoi, cum a mai intrebat cineva parca, e loc sa stea si familie cu copii mici prin zona fara sa fie periculos? Umbra/acoperit? (2)

In weekendurile urmatoare deschiderii se va gasi acolo baruletul cu bauturi si mancarica? (3)

 

Bravo! Sa fie un succes!

DA. asta e cam pentru toate intrebarile.

Dupa intrunirea asta, vom primi teren de la primarie unde ne vom putea amenaja tot.Intrunirea asta e ca sa vada si aia de la primarie ca vorbim serios si ca lumea saluta ideea noatra.

Bar vom avea mereu si la fel si locuri cu umbra and stuff.

Cat despre taxa, se preconizeaza undeva la 10 lei/zi daca veniti cu motoarele personale.Acum nu e nicio taxa.

Si da, vom avea nevoie de clienti in continuare.

Merci mult pt intrebari, hombre!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu as putea spune chiar amenajate, dar te asigur ca ai unde sa te joci.is o gramada de saritori, avem chiar si un circuit pe care poti alerga...ideea e ca primeaza enduro, nu cross.dar daca vrei sa sari si sa faci de-astea te asigur ca ai unde.

Dupa ce ne schimbam locatia vom avea chiar mai mult de atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-i spui adminului ca nu merge nici parola ce mi-ai dat-o si nici cea pe care mi-am ales-o si nu am primit nici mail.

poate incearca mai multa lume sa va viziteze .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zidaru s-a numarat ca vine de vineri. Cinste lui! Alti amatori? Mai este? Hai sa punem de-o brigada!

 

pai si fratele LOTRU a zis ca poate ne calca de maine seara

Mesaj completat

Vreau sa va multumesc tuturor!!!

A fost genial.Acum Enduro Parc are aripi puternice cu care se va ridica in fiecare zi mai mult!!!

 

Va multumesc in numele intragului STAFF Enduro Parc!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am dat cu tiroliana si a fost super....abia astept sa amenajezi in locatia cea noua, un circuit si mai tare. Iar pentru enduro e super terenul.

Mult succes in ce va urma cu noul teren si planurile voastre!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost duperb.are Raven niste poze si a promis ca le va pune pe-aici.

Oricum, asta a fost abia deschiderea.De acum sa tot veniti.Noi va asteptam.SI, astept sa-mi sugerati voi cand sa mai facem incao intrunire, sa ne gasim mai multi sa bem o berica!!!!

 

Va multumesc mult!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a mai facut nimeni poze?

 

Eu nu pot deocamdata sa le postez, dar am vazut citiva fotografi acolo...

 

Haideti cu pozeleeeeee...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...