Sari la conținut

Duminica 25 Cheile Gradistei


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

plecare 9:30 de la mol otopeni langa mc donalds, fosta shell. au aia un ciolan grozav acolo.

 

 

salutare merg dar sami dai timp sami iau tractorul de la sab si ciolanul cu fasole faci cinste dar renunt la ciolan si ma multumesc co cafea sa nu te pun la cheltuiala daca ma iei pe unde n-entoarcem dar tu cu ce meri tractorul tau era la revizie e gata au rezolvato si cu oprirea sau doar tiau facut revizia poate mere si alexandru dacal suni zic eu ca la 9 -30 santem plecati salutare o zi buna Pompi :rolleyes: nostalgi - a doua poza cand au vazut norvegieni camparea mea au navalit cu aparatele nu vazusera ei asa ceva

post-20188-1272104826_thumb.jpg

post-20188-1272104906_thumb.jpg

post-20188-1272105027_thumb.jpg

post-20188-1272105133_thumb.jpg

Editat de pompiliu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alex zice ca ar merge si el cu moni, la fel si vlad cls si dan costescu daca se intoarce, nu era in buc. ok te cinstesc cu un ciolan. ti-ai luat si tu din asta nou de e la salon? eu le cumparam in avans si le imprumutam apoi pt salon. plecarea cum am zis, nu plec mai tarziu ca mai am treaba de agricultor prin curte si nu am cand sa o fac. gradinar nu mai am.

p.s. revizia e gata si a sosit si setul de cale, o duc luni sau marti sa puna motorul la punct, nu e mare branza. trebuie sa monteze si intercom-ul, l-am scos de la k, la fel gps-ul.

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vin cu voi ca tocmai am trecut pe-acolo joi seara. Vreau sa va informez despre starea drumurilor:

 

Banuiesc ca va duceti pe DN1:

- intr-o curba intre Azuga si Predeal o sa dati brusc peste niste cratere de va raman rotile pe-acolo

- mai este o portiune proasta intre Bran si Rasnov, dar suportabila

 

Alternativele:

- Pitesti - Campulung este in ultimul hal; n-o luati pe acolo!

- Bucuresti - Targoviste e drum bun. Targoviste - Campulung nu stiu, ca n-am mai fost de mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ne pierdem frate ca am 1000km pe motor si pasager. in plus e plin de radare. mergem asa, de vara.

Mesaj completat

am venit pe la 5, vreme buna totul ok. s-a dovedit ca intre 200-1200cms toata lumea merge la fel, nici nu conteaza ce mobra ai. nu m-am obisnuit cu o casca noua si imi vajaie capul, am mers cu parbrizul ridicat mult timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...