Sari la conținut

accident constanta 1.05.2010


Taurasu
 Share

Postări Recomandate

citat de pe alt forum

offff mah fetelor, v-am zis ca baiatul meu a plecat la vama cu motorul. nu i-a dat unul prioritate in Constanta si a intrat in el. M-a sunat ca e bine, merge la spital sa ii faca analizele de rutina, motorul praf si el cu moralu' la pamant. Cica a cazut pe parbrizul aluia si il cam doare mana... nu pot sa imi revin, neam somn in noaptea asta...m-a trezit instant...va tin la curent.

daca mai aflu detalii va tin la curent!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e accidentul de la far, motorul era intr-adevar varza. Slava Domnului daca motociclistul nu e ranit grav. N-am putut sa ma apropii sa vad despre ce motor e vorba ca veneam de pe Bd. 1 mai si un politzai dirija circulatia. Ii doresc sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la alcoolemie 9,93 esti mort demult....poate 0, 93. e foarte mult si asa.

si mopedul nu e motocicleta.

oricum, nasol.

sanatate celor accidentati.

Editat de Louis Cyphre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E vorba de o Hayabusa, ultimul model, cu nr B xx HAY. Conducatorul SEAT-ului spunea ca a plecat pe verde, iar motociclistul a fortat semaforul. Cica baiatul cu SEAT era al doilea la semafor, prima masina a efectuat virajul la stanga, iar el nu a mai apucat ca s-a trezit cu busa in el :laugh: Repet, astea sunt declaratiile conducatorului autoturismului.

 

+1 Acum vreo 30-40 minute, un alt accident in Eforie: impact la 20 km/h, break nu a acordat prioritate, motociclistul putin julit in genunchi, motocicleta la fel, doar zgarieturi pe o parte (din ce am vazut eu). Motocicleta avea nr de DB si baiatul facea parte dintr-un grup mai mare.

 

Aveti grija...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai am plecat eu din constanta si ati inceput sa va izbiti de toate cele. cat am stat o luna nu s-a lovit nimeni de nimic. nici masinile intre ele :laugh:

bagati motoarele in parcare pana ma intorc ca mai am de calatorit un dram si vin sa ne imprietenim la o bere in vama.

 

cat despre alcolemia de 9 in aerul expirat , ce sa zic ? cred ca nici frumoasa din padurea adormita nu avea alcolemia aia. eu zic ca redactorul articolului a baut gaz lampant inainte sa-l scrie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moshnegutzu

bai am plecat eu din constanta si ati inceput sa va izbiti de toate cele. cat am stat o luna nu s-a lovit nimeni de nimic. nici masinile intre ele :cheers:

bagati motoarele in parcare pana ma intorc ca mai am de calatorit un dram si vin sa ne imprietenim la o bere in vama.

 

cat despre alcolemia de 9 in aerul expirat , ce sa zic ? cred ca nici frumoasa din padurea adormita nu avea alcolemia aia. eu zic ca redactorul articolului a baut gaz lampant inainte sa-l scrie :huh:

ia sa te intorci tu imediat inapoi.

 

la alcolemie astia nu au nici cea mai mica ideie ce e aia. dale pace. stirea merge, omu cumpara ziaru, ei se mentin si a doua zi cu prostia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...