Sari la conținut

Accidente 01.05.2010 - 2 Mai si Fetesti


HellBells
 Share

Postări Recomandate

In data de 1 Mai au mai avut loc 2 accidente moto de care nu s-a pomenit nimic, dar despre care putem spune ca au fost cu final "fericit", ambii motociclisti scapand cu viata.

 

1. la iesirea din 2 Mai inspre Vama Veche accident moto - auto. Motociclistul am inteles ca a scapat cu viata si ar avea piciorul rupt. Din pacate nu stiu nimic nici despre el, nici despre motocicleta. Cand am ajuns acolo politia deja terminase treaba, si autovehiculele fusesera luate pentru reluarea traficului.

 

 

2. aproape de barierele de la Fetesti, intr-o curba un Suzuki a atins parapetul. Motociclistul este bine sanatos, cu mana stanga in ghips.

 

Multa sanatate, si cine mai are detalii poate sa posteze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu auzisem dimineata in Vama decat de cel din 2 mai, motoristii cu care eram impreuna auzisera la randul lor. Se vorbea despre desene cu creta pe asfalt - not good...si despre picioare rupte.

Mai multe nu stiu, cele de mai sus pot fi speculatii. Oricum, multa sanatate ambilor! Asteptam info!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel de la Fetesti era incepator si l-a furat mirajul vitezei in curba aia de pana in taxare si s-a pravalit.Stia cum e doar pe drum drept.A avut noroc-anul trecut au mai cazut 2 acolo,dar unul s-a dus de tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...