Sari la conținut

Intrunirea De La Tg. Secuiesc 7-9 Iulie


DLI
 Share

Postări Recomandate

cred ca ma incumet ... prin focsani ... mai intereseaza pe cineva si un soft enduro fosani targu ?

pe mine ma intereseaza

cred ca o sa vin Galati-Focsani-Lepsa-Ojdula-Tg Secuiesc

 

poate ne intalnim pe drum...sper

nu stiu maine exact cand plec....cred ca dimineatza

 

drum bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...sunt prezent si eu, din Constanta plecam 3 motoare (cel putin atata stiu eu), nu stam mult, plecam Sambata dimineata din CT dar important este ce venim. :rolleyes:

 

...cine mai vrea sa vina din CT sa anunte :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost frumos, cu aventuri la intoarcere la firul ierbii, liniute de dragstar si hayabusa.

Am mers fara pasager, care mi-a dat teapa si am mai carat un cort in plus degeaba, iar intrunirea suuuper!

 

Broasca e f sufletist si ii multumim de primire, sambata pe seara nici nu mai avea voce de cat a tipat, s-a stat la niste rulote f curatele, a fost liniste dupa 2 noaptea ca niciodata. Stiam ca nu trebuie ratata intrunirea asta! :disappointed:

 

Nu s-a furat, cu exceptia crosei lu chelsoi, pe care i-am dus-o 200 km. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai faina de pana acum :disappointed:

 

Sorry, ca nu v-am mai asteptat sa plecam impreuna :crack: Acum ma cam oftic ca am pierdut liniutele :lol:

 

Cum draq i-au furat crosa lu Dan, ca o tinea la el peste tot :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ma incumet ... prin focsani ... mai intereseaza pe cineva si un soft enduro fosani targu ?

 

ai poze? as fi vrut si eu sa ma bag da nu stiam daca merge cu mosnterul meu.... as vrea sa stiu cum e drumul prin lepsa-focsani (evnetual lepsa-soveja-focsani)....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai faina de pana acum :disappointed:

 

Sorry, ca nu v-am mai asteptat sa plecam impreuna :crack: Acum ma cam oftic ca am pierdut liniutele :lol:

 

Cum draq i-au furat crosa lu Dan, ca o tinea la el peste tot :sick:

 

Pai asteptam si pozele cu motoru tau pe scena :lol: . Crosa lui Dan se pare ca a disparut cand a fost bagat la acea baie cu shampon, si a lasat-o cuiva sa aiba grija de ea. Se pare ca a avut.

 

Ia zii Irina.. cine a castigat la liniute ? Dragstaru sau 'busa lu Ciprica ? Si care Dragstar s-a bagat ? Ala rosu a lui Radu ? Sau Dan , cu Dragstaru lui negru ?

 

Toate ca toate.. pentru mine a fost prima intrunire moto la care particip, si a fost una super.

Editat de Poison
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca voi ati plecat cu noaptea'n cap :crack: Eu am fost trezit cu brutalitate pe la 9 si pe la 10 cred ca plecasem deja. Inainte sa plecam am intrebat de Dan, si am aflat ca inca dormea, asa ca am plecat cu gasca din bv :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce m-a uimit la intrunirea asta... ne-am trezit dimineata duminica, pe la 10 ce-i drept, eram cam ultimii idn camping.

Nu pot sa pricep cum s-a plecat in asa liniste :disappointed: Le-ati impins pana afara din capming?

 

 

Si la liniute :crack: - primul castigator Chelsoiul pe dragstarul lui :sick:

 

 

 

La a doua si a treia, a castigat Cip cu busa ca nu s-a mai emotionat, wheelieeeee.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nishte poze de la spalarea motoarelor... :sick:

post-5657-1152649855_thumb.jpg

post-5657-1152649924_thumb.jpgpost-5657-1152649981_thumb.jpg

 

 

 

mad max si-a facut numarul ca varf si indesat.. :disappointed:

post-5657-1152650101_thumb.jpg

 

mad max si-a facut numarul ca varf si indesat.. :crack:

post-5657-1152650101_thumb.jpg

au protapit si porcu

post-5657-1152650478_thumb.jpg

post-5657-1152650452_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...