Sari la conținut

Intrunirea De La Tg. Secuiesc 7-9 Iulie


DLI
 Share

Postări Recomandate

post-5208-1151926689_thumb.jpg

 

Iata si programul intrunirii de la Tg. Secuiesc:

 

VINERI

 

concerte:

 

20:00h E'LI

21:00h MERCEDES BAND

21:30h AIA

23:00h KNOCK OUT

 

SAMBATA

 

12:00h Parada motociclistilor (ASIGURATA DE POLITIE! :P )

13:00h TRANSILVANIAN CHAMPIONSHIP FREESTYLE [QUAD - STREETFIGHT(pe pista de carting)]

urmat de

STREETFIGHTER SHOW by PEPE

15:00h Pauza de masa (mancare GRATIS :crack: pentru motociclisti =gulas de fasole= din ceaun de 1500 litri)

16:00h Concursuri CELE MAI TARI CONCURSURI DIN TARA( printre care si *cel mai tare concurs de bricolaj din Romania*= cele mai frumoase CUSTOM MOTORCYCLE)

 

concerte:

 

20:00h CHASH

22:00h ALTAR

24:00h BOJTORJA'N

 

programul de :rolleyes: (bulina de 18 ani) tot sambata!

 

Acum intrarea s-a anuntat pana in 20RON,CU BON DE MASA INCLUS IN PRET+ UN PAHAR DE PALINCA SI O URARE DE "BUN VENIT!",la sosire. :) :crack:

Camparea si utilitatile sunt GRATUITE :crack: ,dar pentru cei care vor sa stea la rulote,pretul este undeva la 25RON/pers.

 

Persoana de contact Broasca(BEKA) :bounce: 0744/ 859.291

 

Cei care ati fost si in anii trecuti,cunoasteti calitatea intrunirii de la Tg. Secuiesc,cei care nu ati fost,VENITI DE VA CONVINGETI!!!(imagini de anul trecut aici =alegeti limba,apoi clip video si download)

 

VA MULTUMIM ANTICIPAT PENTRU PREZENTA!

VA ASTEPTAM CU DRAG!!!

Editat de DLI(prietenii stiu de ce!)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E una din cele mai adevarate intilniri de la noi, nu ezitati, distractie adevarata, lume civilizata si totul organizat super, nici nu se compară cu hotia si debandada de la Constanta ! Din pacate nu pot sa vin :bounce: asa ca distractie placuta :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca in ungureste sa fie scris corect ca in engleza nu prea. E cam naspa pe afisul unei intalniri sa vezi asa ceva.

Daca-i gulas vin :rolleyes:

 

In numele organizatorului si a celui care a redactat afisul,imi cer eu scuze.

 

Pentru cei ce nu cunosc distanta(km),de la punctul de plecare la sosire,dati-mi pm si va spun cati km sunt de la fiecare in parte oras X-via localitateY-Tg. Secuiesc.

Editat de DLI(prietenii stiu de ce!)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E una din cele mai adevarate intilniri de la noi, nu ezitati, distractie adevarata, lume civilizata si totul organizat super, nici nu se compară cu hotia si debandada de la Constanta ! Din pacate nu pot sa vin :bounce: asa ca distractie placuta :rolleyes:

perfect adevarat.din pacate sunt in aceeasi situatie.simtiti-va bine fratilor,viata-i scurta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ma incumet ... prin focsani ... mai intereseaza pe cineva si un soft enduro fosani targu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ma incumet ... prin focsani ... mai intereseaza pe cineva si un soft enduro fosani targu ?

Salutare, :rolleyes:

Traseul poate capata accente "hard" daca se merge pe Ojdula. Asta combinata cu puterea mica a "utilajului" aflat in exploatare ma indeamna sa ocolesc prin Onesti.

Ne vedem acolo! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu putin noroc ajung si eu la intrunirea asta! Ole!

 

Sa ne vedem cu bine!

 

Habemus Ninja_Skija!

 

Lucrurile se invart in asa fel incat se pare ca sansele sa ajung si eu la Tg Secuiesc.... S-a gasit cineva care sa ma ia cu motoreta! Uraaa! Traiasca cine stiu eu, nu dau nume ca nu vreau s-(l)o dau de gol pe motociclistul(a) care face fapta buna! Aleluia... :bounce: :crack:

 

Ne vedem cand ne-ntalnim! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...