Sari la conținut

de unde cumpar si eu suruburi cu prindere rapida R1 04 +


Postări Recomandate

11 EURO buc fara TVA , tu te-ai duce la dealer ?

Mda, coret. E-bay atunci.

 

Cred ca de pe eGay obtii doar un f*tai in c*r pentru 6 euro

Ai fi surprins sa aflii ca am cumparat chestii de 2-3 euro si am fost foarte multumit de servicii (e vorba de piese de chitara si chiar suruburi de prindere). Doar ca dureaza 1-2 saptamani livrarea. E foarte simplu sa iti dai seama cine e tzepar si cine e om serios.

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Switch, remarca de sus era la misto, vis-a-vis de faptul ca cel dinainte a scris gresit egay in loc de ebay ;)

Revenind, suruburile respective sunt destepte intr-adevar, dar extrem de scumpe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, coret. E-bay atunci.

 

 

Ai fi surprins sa aflii ca am cumparat chestii de 2-3 euro si am fost foarte multumit de servicii (e vorba de piese de chitara si chiar suruburi de prindere). Doar ca dureaza 1-2 saptamani livrarea. E foarte simplu sa iti dai seama cine e tzepar si cine e om serios.

 

 

Pai de ce sa fiu surprins? De pe ebay.com mi am luat si eu straplock-uri pentru chitara, piese pt motor, jeansi, tenisi etc...

Da de pe eBay, nu de pe eGay. ;)) lool am dat cautare si chiar exista egay.com :agree:))

 

 

 

 

PS> ce chitara ai?

Editat de livius_ereticus007
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...