Sari la conținut

Un weekend prelungit


Postări Recomandate

In sfarsit mi-am luat si eu liber vreo 4 zile. Cum trebuia sa ajung pana la Tulcea, mi-am zis ca trebuie sa profit si sa vad cat mai mult posibil. Asa ca mi-am incarcat catrafusele pe motocicleta si am luat-o la drum. Cam greu sa te concentrezi la condus cand peisajele sunt atat de frumoase. Clar primavara este anotimpul meu preferat. Intreaga poveste o gasiti aici

 

ZIUA 1

 

0%20harta.jpg

 

1%20oltenita.jpg

 

5%20ostrov.jpg

 

7%20baneasa.jpg

 

10%20adamclisi.jpg

 

12%20adamclisi.jpg

 

13%20pantelimon.jpg

 

16%20ciucurova.jpg

 

Mesaj completat

ZIUA 2

 

0%20harta.jpg

 

1%20mahmudia.jpg

 

3%20agighiol.jpg

 

ZIUA 3

 

0%20harta.jpg

 

1%20satu%20nou.jpg

 

6%20valea%20teilor.jpg

 

9%20valea%20teilor.jpg

 

12%20isaccea.jpg

 

15%20valea%20fagilor.jpg

 

16%20valea%20fagilor.jpg

Mesaj completat

Ar mai fi si ziua a patra dar nu ma mai lasa sa pun poze... :P))

Editat de Duz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru calatorie si fotografii!

Frumoasa mai e Dobrogea asta domne:)!

Am observat intr-una dintre fotografii un detaliu la casca ta.Am si eu una similara si inca inainte sa ma decid sa o cumpar am citit niste review-uri despre o oarecare "problema" de proiectare.Este vorba de situatia in care ai cozorocum reglat spre in fata si atinge de viziera in momentul in care o ridici la maxim.Am obsevat detaliul si dupa ce mi-am cumparat-o (chiar daca am stiut de acest "defect", nu m-a facut sa renunt la ea si nu regret o clipa; dupa un an de "concubinaj" ma declar foarte multumit de ea). Ce am observat in fotografia ta este exact situatia asta, in care ai cozorocum spre in fata si viziera ridicata la maxim si ma intrebam daca ai sesizat ca se atinge viziera de cozoroc. Ma gandesc ca e mai bine sa stii asta din timp si sa nu ajungi sa se zgarie ori matuiasca viziera.

 

Toate bune,

 

Teo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru calatorie si fotografii!

Frumoasa mai e Dobrogea asta domne:)!

Am observat intr-una dintre fotografii un detaliu la casca ta.Am si eu una similara si inca inainte sa ma decid sa o cumpar am citit niste review-uri despre o oarecare "problema" de proiectare.Este vorba de situatia in care ai cozorocum reglat spre in fata si atinge de viziera in momentul in care o ridici la maxim.Am obsevat detaliul si dupa ce mi-am cumparat-o (chiar daca am stiut de acest "defect", nu m-a facut sa renunt la ea si nu regret o clipa; dupa un an de "concubinaj" ma declar foarte multumit de ea). Ce am observat in fotografia ta este exact situatia asta, in care ai cozorocum spre in fata si viziera ridicata la maxim si ma intrebam daca ai sesizat ca se atinge viziera de cozoroc. Ma gandesc ca e mai bine sa stii asta din timp si sa nu ajungi sa se zgarie ori matuiasca viziera.

 

Toate bune,

 

Teo

 

Multumesc de aprecieri!!! Dobrogea imi place maxim! Mai ales in perioada asta a anului...

Nu am bagat de seama treaba cu viziera. M-am uitat acu si din cate mi-am dat seama nu atinge decat cu cantul de sus cozorocul. Dar totusi am sa incerc sa nu o mai deschid la maxim. Multumesc de sfat!!! Si mie imi place foarte tare casca asta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yep, superb! Ce aparat foto folosesti, pozele sunt superbe, bravo!

Parca mi-ai facut pofta de o plimbarica singura in a descoperi locuri noi (pentru mine) frumoase.

 

Pai este un Pentax K200D. E un aparat bun... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de aprecieri!!! Dobrogea imi place maxim! Mai ales in perioada asta a anului...

Nu am bagat de seama treaba cu viziera. M-am uitat acu si din cate mi-am dat seama nu atinge decat cu cantul de sus cozorocul. Dar totusi am sa incerc sa nu o mai deschid la maxim. Multumesc de sfat!!! Si mie imi place foarte tare casca asta!!!

 

 

marfa drumetia. poza cu campul verde este extraordiana.

 

PS despre ce casca este vorba?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

marfa drumetia. poza cu campul verde este extraordiana.

 

PS despre ce casca este vorba?

 

Multam mult!!! E o casca de la BMW... Nu mai stiu cum ii spune... Ceva cu Tour X ceva...

Editat de Duz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...