Sari la conținut

Enduro Touring & Adventure


dorin-moto
 Share

Postări Recomandate

Suportii aia is pe ceva motoreta prin UK, nu is la Ghiavolu' acasa, stai relax. :unsure:

Asa ca vaju pe topicul de iesiri cu chopperul sau ala ce tocmai l'o facut Zoran...aici nu e loc sa'mi poluati threadu'

:disappointed:

---------------

@ Al locului: esti asteptat maine ( duminica) la o plimbare ( :crack: ) pe deal...

Treaba ta cu ce te prezinti :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce ma, topicu tau ii sfant? Poate vrei sa imi fac si eu topic....

 

Byrons: is poze de pe net, ma dadeam si io mare la Yzu, acuma m-ati prins.... Da oricum, daca vrei sa ai un lucru calumea, iti cauti un mester, iti faci o schita cum vrei sa fie (vezi pe net cine ce o facut) si stai langa animal si ii explici babeste ce si cum sa faca. Sa nu dea domnu sa il pui pe mester sa masoare el singur ceva, ca ai pus-o. La mesterii astia le tre inginer care face operatii complicate de scadere si adunare, ei doar executa orbeste.

 

Yzu, iesi cu Al locului la plimbare? Distractie faina sa aveti si vreau poze!

Editat de ghiavolu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma, io dau semne de viata, dar voi in afara de 2-3 urcari din Hoia sau Faget nu stiti :disappointed:

La ultima iesire lejer am ars vro 70 de km, iar sincer pe mine chiar ma dispera sa crosetez acelasi deal.

Las' ca data viitoare dau un semn, promit :bigstar:

 

@ Peter: merci :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai frate ce or porcit astia topicurile , or incaput ata vreme si aumu gata is corcite

ps. cu riscul sa iau warn

 

RUSINICA DOMNILOR RUSINICA !!!!!!

era foarte bine cum era

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca din punctul de vedere a moderatorilor, asta

DSC_0967.jpg

 

si cu asta

 

Picture038.jpg

 

este cam acelasi lucru :disappointed:

 

Sau poate nu vad diferenta intre asta

 

 

si asta

 

 

 

In fine, o sa las topicul asta aventurierilor si o sa ma mut pe Enduristi din Cluj, deschis de Piti biker....daca ma lasa, evident :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma uit si vad la sectiunea "sticked" topicul "enduristi din Cluj". Ala de ce nu-i bun? Habar n-am ce ati scris pe vacile alea de le-au dus la abator, ca intram ocazional, va dau insa dreptate cind ziceti ca topicul enduristilor de asfalt nu va reprezinta. Revenind, de ce nu va simtiti "enduristi din Cluj"? :)

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Galen

Pentru ca Enduristii si vacile avea ceva personal, in plus e o diferenta: Enduristii si vacile era Enduro-Adventure , Enduristi din cluj - un fel de freaca aceeasi balta toata ziua sau hard enduro, iar topicul asta e Touring-Adventure. Prea multa seriozitate deja in haosul organizat ce era inainte :( Acuma parca vad ca o sa intru pe forum si nu o sa mai gasesc nimic de ras :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma uit si vad la sectiunea "sticked" topicul "enduristi din Cluj". Ala de ce nu-i bun? Habar n-am ce ati scris pe vacile alea de le-au dus la abator, ca intram ocazional, va dau insa dreptate cind ziceti ca topicul enduristilor de asfalt nu va reprezinta. Revenind, de ce nu va simtiti "enduristi din Cluj"? :)

Culmea e ca ala era singurul topic serios, din punctul meu de vedere. Cateva poze, info despre iesiri, si atit. Numele in schimb era de mninune :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar era un nume frumos. Dar si mai frumos ar fi " Porcii si capritele lor" , dar nu ma reprezinta, ca se stie ca io detest noroiu'. Nu de alta, da ma fac ca porcu si nu am tragere la apa si sapun . H2O io zic ca s-o inventat numa sa lubrifieze gatul si doar in combinatie cu alte substante/grade. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...