Sari la conținut

Enduro Touring & Adventure


dorin-moto
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ceva miscare wekul asta?

Miscarea maselor migratoare, belly dance, mai puem face una extremista de stanga...cum vrei :D

 

..................................

 

 

Facem Radule, dar pe asfalt. E beteag XT-ul...plus de asta unii mai tre' sa isi scoata si prietena/ amanta/ sotia/ concubina/ ibovnica din casa :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miscarea maselor migratoare, belly dance, mai puem face una extremista de stanga...cum vrei :D

 

..................................

 

 

Facem Radule, dar pe asfalt. E beteag XT-ul...plus de asta unii mai tre' sa isi scoata si prietena/ amanta/ sotia/ concubina/ ibovnica din casa :cheers:

[/quot

 

Nevasta mea este insarcinata!(Nu poate si nu vrea sa mearga pe moto) Din marele respect pe care i-l port, imi modific programul in acest "wheek",si vom merge la pescuit!

Mesaj completat

NOI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici pana in ziua de azi n-ai invatat sa quotezi? :10:

 

....................

 

Zarurile au fost aruncate :cheers:

 

Nevestele fac programul pe weekendu' asta. Se pare ce eu voi merge in vizita la rudele din partea nevestii si la salina Turda :D

 

Am un feeling ca maine BMW-ul va fi racit :D

Mesaj completat

Hai Radule posteaza odata, ca m-as pune si io ca tot omu' in pat langa nevasta!!!!

Editat de yzulyka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DSC09550.jpg

 

 

DSC09573.jpg

 

 

Ei ei ....neaparat o fo sa apar in balta. Ma ce facem wekul asta? ....Ploua nu ploua.... merem ori nu merem? Neaparat trebuie sa stiu pentru ca pe maine, imi fac alt program in cazul in care ploua sau nu merem.

post-46719-1277461560_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei ei ....neaparat o fo sa apar in balta. Ma ce facem wekul asta? ....Ploua nu ploua.... merem ori nu merem? Neaparat trebuie sa stiu pentru ca pe maine, imi fac alt program in cazul in care ploua sau nu merem.

Merem dara, dar nu pe munte (unii).

Nu ne-am inteles ca merem la chef la Eci? :laugh: Asta sambata.

Iar duminica merem pe asfalt la Pestera Ursilor.

......................................................................

 

N-ai mai scapat aseara de musafiri sa vi sa ne onorezi cu prezenta, chiar daca am fost la o aruncatura de bat de casa ta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merem dara, dar nu pe munte (unii).

Nu ne-am inteles ca merem la chef la Eci? :laugh: Asta sambata.

Iar duminica merem pe asfalt la Pestera Ursilor.

......................................................................

 

N-ai mai scapat aseara de musafiri sa vi sa ne onorezi cu prezenta, chiar daca am fost la o aruncatura de bat de casa ta :D

 

 

Unde se tine chefu lu'Eci?

 

Ma nicicum nu am reusit sa ajung. Care ati fost?

 

Hai sa stabilim ca: Enduristii si vacile se intrunesc joi la M ;) usca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde se tine chefu lu'Eci?

 

Ma nicicum nu am reusit sa ajung. Care ati fost?

 

Hai sa stabilim ca: Enduristii si vacile se intrunesc joi la M :D usca!

Asta e stabilit de ceva vreme, dar tu.....alchoolul asta ce face din oameni...ei, ei. :laugh:

 

Cheful se tine la Ionel la cabana, la Racatau. Dorin merge de azi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e stabilit de ceva vreme, dar tu.....alchoolul asta ce face din oameni...ei, ei. :laugh:

 

Cheful se tine la Ionel la cabana, la Racatau. Dorin merge de azi.

 

 

Retin ca Eci zicea ca locatia se va stabili........just that. Alcolu nu are legatura.

 

 

80 % intru in schema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt ca topicul cu Transilvania Bikers a fost inchis, am sa postez aici cateva imagini de la chef. Chef care de altfel, a fost demential.

Sincer regret nespus de mult ca nu am fost de vineri. Dar asta e, poate data viitoare. :laugh:

 

DSC09913.jpg

 

DSC09915.jpg

 

DSC09917.jpg

 

DSC09918.jpg

 

DSC09908.jpg

 

DSC09909.jpg

 

DSC09910.jpg

 

DSC09911.jpg

 

DSC09940.jpg

 

DSC09926.jpg

 

DSC09933.jpg

 

DSC09936.jpg

 

DSC09943.jpg

 

Cu toate ca ultima poza a fost facuta cu un aparat de maxima calitate si profesiomalism , viteza celor doi, Silviu si nea' Nelu mi-a dat obictivul si focalizarea peste cap :D

 

DSC09969.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAL. DACA VREA SA IASA CINEVA LA UN SUC NE VEDEM LA TERASA ,,ART GRIL,, PE str. BRANCUSI colt cu BRANCOVEANU. DUPA ORA 20.oo. PA ;)

Absolut si indubitabil ;)

 

Prezent!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane, am auzit ca mi l-ai dus la epuizare pe Radu. :P

Daca stalpul de temelie al enduristilor a ajuns sa-si impinga motorul la vale...inseamna ca-i bai. ;)

De oboseala ce o avea in el, doua zile n-o mancat..numa' apa o cerut ( sau bere???) ;)

 

L.E Puteai pune mai multe poze de la cabana..nu doar poze cu portocaliile.

Editat de yzulyka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane, am auzit ca mi l-ai dus la epuizare pe Radu. :P

Daca stalpul de temelie al enduristilor a ajuns sa-si impinga motorul la vale...inseamna ca-i bai. ;)

De oboseala ce o avea in el, doua zile n-o mancat..numa' apa o cerut ( sau bere???) ;)

 

L.E Puteai pune mai multe poze de la cabana..nu doar poze cu portocaliile.

Ma! Nu a fost epuizat de la efort. Sau de la traseu greu. A fost deshidratat dupa ce a baut doi litri de apa intr-o ora jumatate. Si din cauza lipsei de apa nu mai avea nici putere. Adevarul e ca merge bine Radu si daca atunci cand am ajuns la finish el era fericit restul nu mai conteaza.

 

Dan Morar Transilvania bikers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma! Nu a fost epuizat de la efort. Sau de la traseu greu. A fost deshidratat dupa ce a baut doi litri de apa intr-o ora jumatate. Si din cauza lipsei de apa nu mai avea nici putere. Adevarul e ca merge bine Radu si daca atunci cand am ajuns la finish el era fericit restul nu mai conteaza.

 

Dan Morar Transilvania bikers

 

 

Ms. Nea Morar.....

Incep sa-mi vand din flota sa imi iau 400 exc sa ma pot "hodini" in timp ce merg ;) sa nu mai fiu nevoit sa beau apa din parauri necunoscute. Apropo cine merge in zona poate sa bea cu incredere din paraul.... (Dan stie care) de la Baisoara. Apa are un gust ciudat dar nu patesti nimic daca bei ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms. Nea Morar.....

Incep sa-mi vand din flota sa imi iau 400 exc sa ma pot "hodini" in timp ce merg ;) sa nu mai fiu nevoit sa beau apa din parauri necunoscute. Apropo cine merge in zona poate sa bea cu incredere din paraul.... (Dan stie care) de la Baisoara. Apa are un gust ciudat dar nu patesti nimic daca bei ;)

Mai ales daca speli cu multa bere si mult digestiv!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva iesire maine (sambata) ?

 

Am vb cu Dorin si Ovidiu....astept telefoane pe dimineata sa merem. U nu ai fost la musca?

Mesaj completat

Mai ales daca speli cu multa bere si mult digestiv!

 

..ce bere,......ce digestiv? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...