Sari la conținut

Ij-uri Noi


adrianov
 Share

Postări Recomandate

Merci!

 

Despre minsk am mai auzit, ca e 28 de milioane. Insa, din cate am inteles eu, majoritatea spun ca nu merita...Totusi, 29 de milioane sunt scuterele alea facute la noi (nu vreau sa spun care, nu fac reclama la scutere). ..alea merita?

 

Am facut scoala pe minsk, unul vechi, bineinteles. Nu pot sa imi dau seama cum merge unul nou. Oricum, nu cred ca trece de 90. Si cel mai important ar fi cat este de fiabil.

 

Despre pret, stiu ca majoritatea se gandesc ca la banii aia isi iau o motocicleta second "adevarata". Asa am intalnit si multi care se jura ca nu si-ar cumpara dacie noua: "De banii aia imi iau un BMW meserias". Cam asta ar fi ideea, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!!!

decat sa dau banii pe un scuter mai degraba dau pe un minsk si sa stii prinde si 115km/h daca e bun..si ihl poti modifica chopper sau enduro ffff usor...in plus minskul e destul de fiabil si consuma putin max 3%....magazinul e in iasi...piese sunt...

numai bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In curand potzi sa te uitzi pe site-ul meu "www.minsk-club.go.ro" si sa vezi noile minsk-uri (oricum pozele sunt luate de la fabrica si nu stiu exact cate modele se gasesc la noi (IASI am auzit, daca nu ma insel)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...