Sari la conținut

Vine Careva Din Bucuresti La Artmania Fest


John Paul
 Share

Postări Recomandate

se tine in Sibiu, canta Amorphis si HIM.

 

Eu vreau sa plec de Vineri seara, sa stau acolo pana duminica dimineata cand sa ma intorc pe la Sibiu - Fagaras - Brasov - Sinaia - Campina - Buc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se tine in Sibiu, canta Amorphis si HIM.

 

Eu vreau sa plec de Vineri seara, sa stau acolo pana duminica dimineata cand sa ma intorc pe la Sibiu - Fagaras - Brasov - Sinaia - Campina - Buc.

 

Salut, cred ca vin si eu dar pe alta ruta

eu o sa plec in bv acasa ( la mama :disappointed: ) vineri seara, si o sa plec sambata dimineata spre sibiu, asa ca poate ne intalnim pe acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Piata Mare - Sibiu

12.30 Acces public

14.30 - 15.15 Carmen Gray(Fin)

15.15 - 15.30 pauza(15 min)

15.30 - 16.15 Kumm(Ro)

16.15 - 16.30 pauza(15 min)

16.30 - 17.30 Silentium(Fin)

17.30 - 17.45 pauza(15 min)

17.45 - 18.30 Altar(Ro)

18.30 - 18.45 pauza(15 min)

18.45 - 19.45 Luna Amara(Ro)

19.45 - 20.15 pauza(30 min)

20.15 - 21.30 Amorphis(Fin)

21.30 - 22.00 pauza(30 min)

22.00 - 23.30 H.I.M(Fin)

 

 

Bun: eu nu vreau sa dau 600.000 pe bilet daca vin doar sambata. In piata mare, cum taie bilete?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bate si pe mine gandul sa renunt la mare pt asta dar n-am 65 ron

daca stau langa gard cu o bere oare nu se aude bine?

am vazut ca e in piatza undeva

 

Si eu as dori asta.

Oscilez in a petrece 2 zile la cheia (o pensiune) sau ... la sibiu o zi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

piata mare v-a fi inchisa,adica se blocheaza strazile care duc in piata.

acces doar cu bilet.

eu voi asculta de la distanta.....numa sa nu ploua.

cazarile sunt limitate,sa cam ocupat ce era liber....si pret rezonabil.

mai incercati la nr de telefon de la caminele de elevi si studenti.

succes.

 

 

b.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fost, Vazut, Intors...

 

la drum incolo am facut cam 4h ajuns in timp... mers lejer.

Acolo m-am plimbat putin pe soseaua care intra in Sibiu cu o prietena si m-am trezit cu un tampit/tampita care m-a intrecut cand aveam 120 km/h atat de aproape incat m-a atins tampitu naibii :disappointed: . Numai m-am trezit cu botul lui langa piciorul meu... noroc ca era banda 1 libera si am virat usor la dreapta ( la 120 km/h ) ca altfel ma lovea suficient de tare pe lateral cat sa ma dezechilibreze .. p___ masii :crack: . Avea nr de Sibiu... si a fost SINGURA data in viata mea cand am patit asa ceva... mi-as fi dorit sa opreasca pe dreapta sa-i las cateva impresii :lol: .. dar s-a dus mai departe ca un nesimtit(a) ce era f____ in gura sa-l f___ .. sunt sigur ca si de ma tavaleam pe jos cu pasagera cu tot la fel facea ....

 

La intoarcere m-am intalnit prima data cu un tip cu un CBR 1000 care venea dinspre Sibiu spre un sat de langa Ramnicu Valcea si am mers cu el pana drumurile noastre s-au despartit. Apoi la urmatorul OMV ( deja eram pe rezerva ) m-am intalnit cu o alta trupa din Buc care se intorcea de la festival 2 pe un chopper .. parca un Virago de 1100 si alti 2 intr-un mercedes cu masinuta. Si de acolo am venit impreuna spre Buc ... si inafara de un accident f grav intre o dacie si un tir ( dacia a intrat puternic pe lateral in tir ) de pe A1 soldat cu decesul cel putin a soferului daciei totul a fost ok .. a smooth ride.. :sick:

 

Showul a fost dragut numai ca gagiul de la Him mi se parea ca era putin cam distrus :lol: si cam aducea a boschetar :lol: ( nebarbierit, haine aiurea, scuipa din 5 in 5 minute in toate directiile, fuma din 3 in 3 minute si beea bere din 10 in 10 minute :lol: ... Amorphis s-au prezentat putin mai demn ;) si mai bine as zice eu. Oricum a fost dragut, m-am intalnit cu multi prieteni peacolo... si ma bucur ca am fost.

 

Toate cele bune & asfalt uscat !

Editat de John Paul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg ce ai simtit,J ohn Paul, cand ai fost intrecut asa de aproape de ipochimenul ala.Eu am patit-o ieri,la intoarcere,pe Valea Oltului. Un conservar viteaz m-a depasit milimetric intr-o sicana destul de periculoasa.Avea cu un BMW,dracu' stie ce fel,nu ma puteam lua cu Intrudera dupa el.Scopul in viata al handicapatilor astora e sa ingroase statisticile.

In alta oridine de idei,Amorphis au fost high class,pe cand His Infernal Mu*esty, acest pepe de Helsinki,manelistul metalic, a cantat deplorabil copilelor care l-au facut ceea ce este cumparandu-i muzica.Luna Amara-ok.

Fiti mareti si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...