Sari la conținut

CHOPPER ACADEMY - OST MOUNTAIN FEST


Lope
 Share

Postări Recomandate

Ce line-up? :ok:

 

Se refera la trupele alea de daca ai noroc afli despre ele pe Gugle :) Satan si fratii lui, Harcoristii slinosi in duet cu tzatzele innodate si mai sunt cateva trupe de hipo-metal B)

 

Cu 180 de lei ma duc sa vad-ascult Metallica si o sumedenie de alte trupe reale :P

Mesaj completat

Dushuri contra cost ?! :blbl:

 

In acest fel se incearca impiedicarea extinderii capuselor. Cica prin jeg nu trag asa de tare la piele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 179
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am inteles ca in ultima vreme unele intruniri nu mai sunt ce au fost o data si au devenit o afacere si nu dau nume pentru ca nu este frumos ,acesta am inteles ca este un festival rock si sincer nu mi se pare extaraordinar de mult 50 de lei pe zi pt un festival dar am rugamintea nu incercatzi sa facetzi o afacere din acest festival sa scoatetzi bani si din piatra seaca ,nu mi se pare normal sa puneti "apometre" si la dushuri si pe toate conditiile ingenice .... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca in ultima vreme unele intruniri nu mai sunt ce au fost o data si au devenit o afacere si nu dau nume pentru ca nu este frumos ,acesta am inteles ca este un festival rock si sincer nu mi se pare extaraordinar de mult 50 de lei pe zi pt un festival dar am rugamintea nu incercatzi sa facetzi o afacere din acest festival sa scoatetzi bani si din piatra seaca ,nu mi se pare normal sa puneti "apometre" si la dushuri si pe toate conditiile ingenice .... :ok:

 

Daca acesta este un festival rock, atunci Artmania, Rock in Transilvania sau Sonisphere ce sunt? :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@smok3 dusul contra cost ar trebui sa te sensibilizeze dpdv ecologic :blbl: Daca folosesti multa apa platesti :)

 

Ideea nu este rea. Multa bafta. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La aprox 200 de lei, aveti acces 3 zile la Kaliakra Rock Fest - http://www.kaliakrarockfest.com/ - iar trupele chiar sunt nume mari si foarte cunoscute ale rock-ului. Asta ca o comparatie intre cele 2 Rock Fest-uri

Editat de kosminmuja
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La aprox 200 de lei, aveti acces 3 zile la Kaliakra Rock Fest - http://www.kaliakrarockfest.com/ - iar trupele chiar sunt nume mari si foarte cunoscute ale rock-ului. Asta ca o comparatie intre cele 2 Rock Fest-uri

 

 

ai tu ceva dreptate, da doar pe jumatate. Nu a zis nimeni ca 150 lei ei putin, sau ca e cel mai tare lineup ever. Ideea e ca exceptand Sonispheru'..... care oricum nu e facut de romani, acest fest este primul de asa amploare in Romania din punct de vedere al organizarii, totodata conceptul evenimentului fiind diferit de al altor manifestari de gen. Nici Artmania sau alte festuri rock nu au atins amploarea logistica a acestuia (23 formatii dintre care 11 din afata tarii nu este chiar o joaca). Pe scena OST Mountain Fest vor urca 148 artisti despre care puteti afla mai multe accesand site-ul www.ostmountainfest.com

 

Numai incurajand astfel de evenimente nu vom mai tanji dupa ce fac bulgarii sau ungurii, sau sarbii sau cehii sau slovenii de ani de zile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca in ultima vreme unele intruniri nu mai sunt ce au fost o data si au devenit o afacere si nu dau nume pentru ca nu este frumos ,acesta am inteles ca este un festival rock si sincer nu mi se pare extaraordinar de mult 50 de lei pe zi pt un festival dar am rugamintea nu incercatzi sa facetzi o afacere din acest festival sa scoatetzi bani si din piatra seaca ,nu mi se pare normal sa puneti "apometre" si la dushuri si pe toate conditiile ingenice .... :cheers:

nu cred ca baietii astia muncesc sa pregateasca un festival doar pentru "piatra seaca"

din cate stiu eu "piatra seaca" nu asculta muzica, nu face dus, nu foloseste wc-uri etc

dar chestiile astea se invata probabil la academie, oferte moca gasiti cu siguranta doar la mineriade. :D

 

bafta organizatorilor :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu 180 de lei ma duc sa vad-ascult Metallica si o sumedenie de alte trupe reale :cheers:

Mesaj completat

 

Metallica si restul no-name-uri (poate Slayer este putin mai mult cunoscut) mane ca asa se procedeaza la ce spui tu acolo, cine crezi ca iti da concert de 3 - 4 trupe adevarate in aceeasi zi la aceeasi bani? :D)))))))))

 

rock si pasarika

Editat de d_paulo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai tu ceva dreptate, da doar pe jumatate. Nu a zis nimeni ca 150 lei ei putin, sau ca e cel mai tare lineup ever. Ideea e ca exceptand Sonispheru'..... care oricum nu e facut de romani, acest fest este primul de asa amploare in Romania din punct de vedere al organizarii, totodata conceptul evenimentului fiind diferit de al altor manifestari de gen. Nici Artmania sau alte festuri rock nu au atins amploarea logistica a acestuia (23 formatii dintre care 11 din afata tarii nu este chiar o joaca). Pe scena OST Mountain Fest vor urca 148 artisti despre care puteti afla mai multe accesand site-ul www.ostmountainfest.com

 

Numai incurajand astfel de evenimente nu vom mai tanji dupa ce fac bulgarii sau ungurii, sau sarbii sau cehii sau slovenii de ani de zile...

 

 

Si la ce foloseste daca trupele astea atat de laudate sunt formatii de garaj care in afara ca stiu doar trei acorduri nici macar bine nu le stiu? :cheers: Dar nah preferam cantitatea, cui ii trebuie calitate? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si la ce foloseste daca trupele astea atat de laudate sunt formatii de garaj care in afara ca stiu doar trei acorduri nici macar bine nu le stiu? :cheers: Dar nah preferam cantitatea, cui ii trebuie calitate? :D

 

 

eu zic intai sa le asculti si apoi sa iti dai cu parerea daca stiu sau nu doar 3 acorduri.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

 

Organizatorii nu sunt Choppers Academy - doar sunt si ei pe acolo, presupun ca cu paza ceva...

 

Va puteti da seama - Festivalul International de Muzica Rock? PFFFFFF...cmon...sunteti cei mai tari :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

 

Organizatorii nu sunt Choppers Academy - doar sunt si ei pe acolo, presupun ca cu paza ceva...

 

Va puteti da seama - Festivalul International de Muzica Rock? PFFFFFF...cmon...sunteti cei mai tari :10:

DIFERENTA ESTE CA EI INCEARCA SA FACA CEVA IAR VOI PROBABIL CA FOLOSITI VARIANTE DE "CHICKEN LINE" SA AJUNGETI LA JOACA LA MCDONALDS PE MAGHERU :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P

 

Organizatorii nu sunt Choppers Academy - doar sunt si ei pe acolo, presupun ca cu paza ceva...

 

Va puteti da seama - Festivalul International de Muzica Rock? PFFFFFF...cmon...sunteti cei mai tari ;)

 

S-a inteles cocosel, ne iubesti si sa stii ca te iubim si noi :) nu festul e problema nr 1 pt tine, eu zic ca e ok doar sa "survolezi" acest eveniment

 

welcome!

Editat de d_paulo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci...sa vad daca am inteles bine: 150 lei eu + 150 lei pt. nevasta = 300 lei

Daca mai beau si ceva bere si mananc si eu ca omu' (de foame) mai pun inca 400 lei (400 lei am cheltuit si la Seawolves si era berea 2,5 lei)

Deci ma duce la un total de 700 lei (minim).

Cam multicel pentru bugetul meu. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MCiuli si CA, multa bafta, cred ca o sa iasa ceva frumos

 

 

OOO salve Filosofull, nu ne-am mai auzit de mult! Merci de urari, sper sa ne vedem pe vale, sau dac anu macar la berea aia de la Potcoava....

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar pt Belphegor si dadeam 150 ron, pacat ca este in aceeasi perioada cu WOA si pacat ca Romania este plina de manelisti (fara suparare sau aluzii) si pacat ca lumea nu intelege ca acest festival nu este unul strict moto si pacat ca in tarisoara noastra prin ROCK multa lume intelege doar Metallica si Directia 5 (si ce se mai da Rock la Mtv) si pacat ca ...

 

 

 

Multa bafta Chopper Academy!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DIFERENTA ESTE CA EI INCEARCA SA FACA CEVA IAR VOI PROBABIL CA FOLOSITI VARIANTE DE "CHICKEN LINE" SA AJUNGETI LA JOACA LA MCDONALDS PE MAGHERU :P

 

:) ma abtin sa nu stric topicul oamenilor :D

 

Paolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OOO salve Filosofull, nu ne-am mai auzit de mult! Merci de urari, sper sa ne vedem pe vale, sau dac anu macar la berea aia de la Potcoava....

 

:laugh:

 

 

Sunt bine, mai baga si tu ochiul pe la EN500 poate ne vedem la o bere

Daca nu aveam alte planuri in perioada aia veneam in vale

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar pt Belphegor si dadeam 150 ron, pacat ca este in aceeasi perioada cu WOA si pacat ca Romania este plina de manelisti (fara suparare sau aluzii) si pacat ca lumea nu intelege ca acest festival nu este unul strict moto si pacat ca in tarisoara noastra prin ROCK multa lume intelege doar Metallica si Directia 5 (si ce se mai da Rock la Mtv) si pacat ca ...

 

 

 

Multa bafta Chopper Academy!

 

Ai perfecta dreptate....

 

Tnx pt urari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...