Sari la conținut

Sambata Asta - 15 Iulie - Unde Pot Sa Schimb Un Cauciuc Fata?


Postări Recomandate

dupa ce am cautat o saptamana un cauciuc fata de strada pt un shadow , 100/90-19 (chiar s-au terminat toate?!! Au ramas doar cele peste 600 RON bucata?) am gasit un bridgestone (SeHas), caer arata mult mai bine decat actualul...si vreau sa il schimb ca sa pot pleca duminica la un drum mai lung.

Ma poate ajuta cineva cu o adresa de service unde pot rezolva problema asta si o echilibrare de roti?

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rezolvat. Pe Plevnei, exact inainte de a face stanga pe Witing. Intrebarea este: 610000 pt schimbat roata, echilibrare fata si aer in rotite....e un pret corect? Ca altfel mi-a placut despre ei...s-au miscat repede si cu grija

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rezolvat. Pe Plevnei, exact inainte de a face stanga pe Witing. Intrebarea este: 610000 pt schimbat roata, echilibrare fata si aer in rotite....e un pret corect? Ca altfel mi-a placut despre ei...s-au miscat repede si cu grija

Si eu cred ca e cam scump, dar stai linistit ca eu am patit-o si mai si. Am schimbat cauciucul spate la Piata Buzesti pt. 1 800 000, si parca nu era de ajuns, acum am si probleme cu prinderea tobelor pt ca s-au rup suruburile care le prind de chiulasa :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

40 mii schimbat cauciucul pe fundeni

 

Da si tu detalii te rog, ca am mai auzit de Fundeni, dar nu-mi e foarte clar. Unde e vulcanizarea ? Pretul include si echilibrarea + dat jos roata de pe motor si pus la loc ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da si tu detalii te rog, ca am mai auzit de Fundeni, dar nu-mi e foarte clar. Unde e vulcanizarea ? Pretul include si echilibrarea + dat jos roata de pe motor si pus la loc ?

echilibrarea nu stiu cat face, dat jos depinde de modelul motoretei si de tura care o nimeresti. daca e simplu o dau ei, daca e mai ciudat nuse baga si nici nu e bine.

 

vulcanizarea e pe dreapta, imediat cum cobori de pe pod cand vii din colentina. E un mare service de roti, culoare galben. Frumos e ca au la buda pasta speciala de curatat mainile si pleci de acolo curat pe maini :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...