Sari la conținut

Accident Cauzat De Scurgerea De Ulei


rfuchs
 Share

Postări Recomandate

Nu spune unde si cand s-a intamplat ... eu am trecut ieri pe Take Ionescu si erau unele portiuni acoperite cu un fel de nisip si semnalizate pentru reducerea vitezei ... poate acolo a fost ...

 

Oricum, nu asta conteaza, insanatosire grabnica motociclistului !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt satul pana peste caaaaaaaaaap!!!! toata timisoara e in reparatii, toate liniile de tramvai scoase, gropi, benzi, bolovani, nisip, ulei si devieri cam prin tot orasul...si oricum in 3 ani iar e varza, lucrarile sunt de alea "castigate" la licitatie ce trebuiesc "castigate" si peste 2-3 ani din nou sa mai intre odata banu'...cretinii draqu' :banana:

 

ii doresc numai bine ghinionistului ce a prins pata de ulei...are cineva habar cine e?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai am aflat cine e protagonistul...Adi cu KTM-ul LC4, tocmai am vb cu el la telefon, e relativ ok, piciorul in ghips pentru o luna, dar la cum il stiu eu peste 2 saptamani taie ghipsu si hop in sa... mi-a povestit ca habar n-a avut ce se intampla, doar ca a inceput sa danseze motoru' in toate partile si poc de pamant. Norocul lui ca venea de pe camp si avea toate protectiile pe el ca altfel era mult mai nashpa situatia. Clapari de aia de enduro nu cred ca avea, ca nu l-am vazut niciodata cu ei. Mi-a mai zis ca ambulanta care a venit sa-l ia de acolo, a derapat si ea pe ulei si era sa se urce peste o femeie de pe trotuar, la fel si un bmw...

vrea sa dea in judecata pe BG Golf sau nu mai stiu cum se numeste firma aia de transport...oricum aiurea, mai ales ca numai ce-si facuse motorul dupa ce a dat un (cuvant urat) beat in el acu' vreo 2-3 saptamani, si atunci din nou noroc cu armura si protectiile...ce ghinion frate pe capul lui...

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...