Sari la conținut

Hai La Liberty Parade


AndreiThCat
 Share

Postări Recomandate

Liberty Parade e un eveniment la care lumea chiar vine sa se distreze, nu sa isi etaleze ultimele toale si cea mai tare masina de pe litoral ... Pentru restu' exista peste tot cluburi "selecte" unde s-a pierdut de mult ideea de distractie si care au devenit un fel de podium de concurs ...

Mie personal imi place mult Liberty si ideea pe care o promoveaza si sunt multi care mai cred inca in distratie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

liberti pareid e ocazia sa vezi cea mai mare densitate de imbecili pe metru patrat

In primul rand mai intereseaza-te cum se scrie si oricum comentariile de genul nu-si au locul aici.NU iti place ignora topicul si gata,sau ce numa rock-ul ii muzica?(sper ca nu asculti amnele)

 

Liberty Parade e un eveniment la care lumea chiar vine sa se distreze, nu sa isi etaleze ultimele toale si cea mai tare masina de pe litoral ... Pentru restu' exista peste tot cluburi "selecte" unde s-a pierdut de mult ideea de distractie si care au devenit un fel de podium de concurs ...

Mie personal imi place mult Liberty si ideea pe care o promoveaza si sunt multi care mai cred inca in distratie.

Eu as vrea sa vin,dar sunt cam departe si anul asta nu am cum sa ajung.Poate reusesc la anul :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noroc cu Dj Allen si Optick, ca mai salveaza ceva.. imi aduc aminte de vremurile bune, cand venea si Dj Profesor, Dj Radu.. s'a cam fasait in ultimul timp si Liberty Parade asta.. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum doi ani am aranjat cu pretenii o parada cu adevarat serioasa , in replica la "liberti pareid "aia ( chiar asa se scrie!) : am inchiriat o cotiga trasa de magar din2 Mai din fata de la Flamingo pana in Vama Veche.

 

Drumul a durat o gramada , sau facut tone de pauze pe drum (poze , cazaturi din caruta ,etc ) iar sosirea triumfala am facut-o cu tot cu caruta si magar in mijlocul carciumii The Jack (cea de-a doua ).

S-a chemat in schimb Metal Parade.

Ha ha ... liberti pareid ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca nu se mai tine in Vama. In fiecare an am avut ghinionul sa fiu acolo in perioada in care se organiza "liberti pareid" si de fiecare data mi-a stricat concediul. Se umplea vama de drogati si de ciorditori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...