Sari la conținut

propuneri premiu de excelenta ptr activitatea depusa ptr enduro


Postări Recomandate

Free Bike Team in cadrul EMD editia a-5-a initiaza un proiect prin care doreste sa premieze anual o persoana cu implicare maxima in fenomenul enduro din Romania prin acordarea pur si simplu a unui trofeu mai special..

 

in acest sens astept din partea voastra(si aici ma refer la oricine participa la cursele de enduro prietenesti+FRM) propuneri concrete dupa care vom vota persoanele propuse, iar pe 11.09. la 24,00 in cadrul party-ului numit generic "EMD 5 ANI" ,vom inmana trofeul persoanei respective.va multumesc ptr ajutor si astept propunerile voastre..

 

ATENTIE,NU MA REFER LA PILOTI CARE AU REZULTATE FOARTE BUNE,CI LA ACELE PERSOANE CARE SE OCUPA SI SE IMPLICA IN FENOMENUL ENDURO IN GENERAL:ORGANIZARI,PROMOVARI,SPONSORIZARI ETC ETC..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incercati sa il ignorati pe nebunul asta de ionut(cu toate ca la faza cu iliescu are perfecta dreptate)si dati inainte cu propunerile..saptamana viitoare facem un vot mic(ca si asa ne-am obisnuit cu alegerile)si gata treaba..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa faci ceva serios si fair nu poate sa fie numai unu.

pentru ca sunt multi care fac lucruri. si sunt si mai multi care au facut dar din anumite motive au disparut temporar din vizor ... uite, acum sunt Patrick si Floyota care se agita, dar sa nu uitam cat de multe au facut unii ca Csaba Elekes sau Zsolt Szilvester. Si mai sunt ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa faci ceva serios si fair nu poate sa fie numai unu.

pentru ca sunt multi care fac lucruri. si sunt si mai multi care au facut dar din anumite motive au disparut temporar din vizor ... uite, acum sunt Patrick si Floyota care se agita, dar sa nu uitam cat de multe au facut unii ca Csaba Elekes sau Zslt Szilvester. Si mai sunt ....

Propunem, propunem, propunem, trage Stef o linie in cateva zile si dupa incepe votarea, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa faci ceva serios si fair nu poate sa fie numai unu.

pentru ca sunt multi care fac lucruri. si sunt si mai multi care au facut dar din anumite motive au disparut temporar din vizor ... uite, acum sunt Patrick si Floyota care se agita, dar sa nu uitam cat de multe au facut unii ca Csaba Elekes sau Zslt Szilvester. Si mai sunt ....

 

 

 

era vorba despre romani.......... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca nimeni nu pricepe esenta..propuneti cateva persoane,dupa care votam si gata...

 

PS premii de genul asta se vor da in fiecare an la noi asa ca e loc ptr toti..in continuare astept propuneri.

pana acum avem propuneri concrete:patrick,somodean,floyota..inca 2,3 si dam drumul la vot..

 

PS HAI BRE CA SE POATE.. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propuneti cateva persoane,dupa care votam si gata...

 

pai si ce relevanta va avea acest vot?

Poate sa voteze si mama si bunica.

Doar de dragul demonstratiei, eu il propun pe Jumba si fac pariu cu tine ca o sa stranga cele mai multe voturi. Tii pariul?

 

Lucrurile astea nu se fac asa, cu voturi pe forum. Daca vrei sa dai un premiu simbolic il dai si gata - e o decizie subiectiva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ionut,si asa cred ca am sa fac,dar am zis totusi sa nu aud apoi cine stie ce comentarii..ma gandeam ca ceva idei in plus si un vot mic mai scot forulul din dezmorteala ca prea sunt toti pe coclauri.. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

premiu de excelenta primesc de obicei numai aceia ce sunt foarte batrini in bransa , au primit diverse premii si altele in plus nu ar conta nici in plan sentimental iar comunitatea nu le mai poate alina batrinetile decit cu premiu de excelenta pentru intreaga activitate ..... ( si mai lasa-ne in pace, du-te ...pa .. pa.. pa :laugh: )

 

premiul ar trebui sa se numeasca putin altfel sa evitam confuzia ca respectivul este la sfirsitul carierei .

 

il sustin pe Patrick si sper ca nu e la sfirsitul carierei :D

Editat de blue_led
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnilor am specificat clar ca ma refer la cei care se implica intr-adevar in enduro si ne ajuta pe noi toti sa dam inainte..nu se refera la sfarsitul sau inceputul unei cariere(cred ca de aici confuzia)..ideea lui dragos este cea mai buna..voi face o lista cu propunerile voastre si seara la chef votam ..gata treaba..daca mai sunt ,mai astept propuneri..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc pentru sustinere, in sfarsit fanii mei isi pot dezlantui frenetic incurajarile in cadrul acestei campanii. doresc sa multumesc pe a ceasta cale tuturor acelora care m-au sustinut dealungul timpului in momentele grele din acesti ultimi ani in care am incercat sa va atrag de partea mea. A venit vremea sa spunem ce vrem tov... stimati colegi.

Dupa lupte seculare care au durat aproape 5 ani se vad in sfarsit roadele activitati noastre. Va multumesc stimati colegi si accept candidatura cu bratele deschise!

 

sloganul campaniei mele este: VOI FII, VOI FACE, VOI DREGE....SI NIMENI NU VA INTELEGE!!!!

 

---corul sustinatorilor--- "URAAAA!!!!!,URAAAA!!!!!,URAAAA!!!!!!"

 

VA MULTUMESC, asezati-va la locurile dumneavoastra, VA MULTUMESC!!

 

doresc pe aceasta cale sa propun la randul meu candidatura domnului Ionut Mosteanu, cunoscut sub numele de Ionut 73 in lumea virtuala a forumurilor. Ominprezentul Ionut 73 a fost alaturi de noi ince din cele mai vechi timpuri, si pe mirc discutam despre enduro.... asadar propun acordarea titulaturii de ENDURISTUL CIBERNETIC al tuturor timpurilor!

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu, si baietii de la ciolpani, il propunem pe dobrescu, pt ca fara eforturile lui, canci salon moto adevarat, canci forum profi pt bikeri fara sa te doara ochii de la reclame, si canci site moto arhicunoscut unde sa iti pui mobra, oglinda sau cauciucul second-hand la vanzare.

 

si plus ca are husqvarna (pe care scrie KTM :smoke: ) deci e cu noi, cu capre de enduro-supermoto-motocross.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok,lasand gluma la o parte propuneri concrete sunt:Dobrescu,Floyota,Patrick,Somodean..vedem la valcea ce aleg bikerii..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok,lasand gluma la o parte propuneri concrete

 

JUMBA

Propunere concreta. Care va fi si votat de cei mai multi. o sa vezi

Daca zici ca o faci democratic, hai sa facem asa. Eu insist sa iti demonstrez ca nu e bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am contact cu sportu' ăsta numai de vreo 2 ani încoace ... iar din numele menționate mai sus doar patrick îmi spune ceva.

Dacă vreți să fie pe bune detaliați "realizările" fiecărui candidat altfel va fi caterincă ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...