Sari la conținut

Care Vii La Sighisoara La Festival?


sharpe
 Share

Postări Recomandate

care ai chef sa mergi la sighisoara cu motoru, sa-l lasi acolo intr-o curte si sa te imbeti :banana: :smoke: :laugh: ca porcu dupa aia?

Plecare pe vineri dimineata, mers linistit cam cu 90 asha... :lol: :-L :-L

Editat de sharpe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca va imbatati ca porcii nu e normal sa fuga lumea?

ce motociclist esti tu ?

si roacar pe d'asupra!

 

du-te singur!

Editat de LOTRU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca va imbatati ca porcii nu e normal sa fuga lumea?

ce motociclist esti tu ?

si roacar pe d'asupra!

 

du-te singur!

 

bineeee :crack: :crack: :crack: (ce oameni.... :burnout: :burnout: ...sunteti toti seriosi, aveti meserie de-aia care se pronunta numai in engleza, nu mai beti o bere doua.... :cheers: :D )

Editat de sharpe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca va imbatati ca porcii nu e normal sa fuga lumea?

ce motociclist esti tu ?

si roacar pe d'asupra!

 

du-te singur!

 

Ma, totusi cred ca glumea. E o expresie "a te imbata ca porcu". Asa zic unii ca sa sune mai amuzant.....

Probabil ca nu se inghesuie lumea din cauza altor evenimente care se petrec in acelasi weekend. Oricum, daca se gandeste cineva sa ajunga pe acolo cu cortul, va recomand un camping super: 100 mii lei/zi/pers; dus cu apa calda, piscina, terasa, stalpi de lumina si muzica buna aproape non stop (terenul fiind imens, in capatul opus terasei nu se aude muzica).

Editat de aadaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai zi cu campingul ala, vin si eu, dar cu masina ca motorul meu nu e de cursa lunga.

 

Pai cred ca am zis cam tot... Se numeste "La piscina", e aproape de gara si aproape de cetate.

Si eu vin tot cu masina.

Daca nu cu motoarele, de ce nu va intelegeti voi la benzina/masina, sa veniti impreuna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai pun altfel problema atunci si eu, ca singur nu plec ca nu e fun. care ai un loc in masina sa ma iei? :cheers: :D

Intr-adevar, super campingu, am fo acolo si anu trecut si acu 2 ani.

Editat de sharpe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

eu plec diseara pe la 9 sau 10 (21-22), pe la 01:00-01:30 sper sa ajung acolo! ce ziceti? reusesc performanta galati-sighisoara in 3-3.5 ore? :D

 

p.s. nu, nu cu iju' :cheers: zx10r 2005! hihihi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor...!Feriti-va de Ada (aadaa)...E dusa cu capu'...Un pic schizofrenica...Mi-a stricat si-o casca de 200 de euro si acuma inventeaza motive ca sa scape...daca nu ma credeti,intrebati-l si pe Zidu...El a trimis-o acasa cu trenul,de 1 Mai...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor...!Feriti-va de Ada (aadaa)...E dusa cu capu'...Un pic schizofrenica...Mi-a stricat si-o casca de 200 de euro si acuma inventeaza motive ca sa scape...daca nu ma credeti,intrebati-l si pe Zidu...El a trimis-o acasa cu trenul,de 1 Mai...!

 

 

ce motive inventeaza??? si cum ti-a stricat casca?? a aruncat cu ea dupa tine:)) si nu te-a nimerit

?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...