Sari la conținut

23.07.2006 Seara La Constantza... Am Scapat Ushor...


papalici
 Share

Postări Recomandate

Dreamstar. Alexandru in cauza, mersi ptr. incurajare si ptr. post, nici nu ma ashteptam sa te vad pe forum... nu are rost sa te bagi, mersi oricum. Iar ptr. Suspans, nu am jignit pe nimeni care nu se simte jignit... iar daca cei de la sala au citit postul, desi ma indoiesc ca l-au citit, eu cred sincer ca doar le-ai povestit tu ce scrie pe acolo... vor intelege supararea mea pe Tine in special, la care am adaugat si precizarea "labari", facand o mare greseala, ce-i drept pe care o recunosc si pe care mi-o asum. Fiind suparat pe tine, am facut gafa de a-i jigni pe altii, carora le cer mii de scuze, am realizat abia ulterior gresala pe care am facut-o, si imi voi cere scuze si Face2Face la momentul potrivit. Cat despre tine... gresala ta este ca ai uitat de unde ai plecat. Acum cateva zile imi povesteau baietzii ca acum ceva timp duceai copii la scoala ptr. 100.000 lei. Nu este un lucru rau, chiar este de laudat, cu acuma ash duce o scoala intreaga... daca ash avea pe cine. Dar ideea este sa nu uiti niciodata de unde ai plekat. Nu conteaza cate sute de mii, milioane, zeci, sute, miliarde ai akuma. Conteaza sa fii un om integru ceea ce tu nu prea esti. Cate femei ti-au zis tie ca eu sunt cancerul lor ??? Cat despre acest nick il am de pe la 11 ani si mi l-am pastrat, ca o amintire vesela a copilariei. Ba chiar, pe acest forum nickul meu adevarat este papamoto dar i l-am dat tatalui meu ca sa nu se mai complice sa isi faca. Vezi tu, eu sunt un om simplu care nu isi bate capul cu detaliile vietii. Asta este treaba femeilor... detaliile. Eu ma axez pe lucrurile cu adevarat importante din viatza mea. Cel mai mult m-a deranjat: Este un terminat.... in primul rand nu sunt un terminat ca nu ma termin repede... iar in al doilea rand nu mai vorbi ca un intelept de 80 de ani cand tu ai cu 6 luni mai mult ca mine... nu cred ca am ce invata de la tine. Iarasi, asa cum scrie si mai sus. Eu imi doresc ca lumea sa fie perfecta si ca tot ce am scris eu aici sa nu fie adevarat, si ca eu sa ma insel. Si azi noapte mia spus Ion ca atunci cand ma prinzi imi rupi oasele. Parerea mea e ca daca ma vei atinge, mie oricum nu imi este frica, dar daca ma vei atinge vei deveni un animal. Ceea ce ne separa pe noi de animale este gandirea. Faptul ca tu nu mai ai ce sa imi spui sau nu mai vrei sa gandesti pentru a comunica sau a NU COMUNICA , si sa dai intr-un om te transforma intr-un animal. Iar fizic daca tu vei face acest lucru... ramane de vazut, dar totusi cred ca erai nervos. Doar atat. Dar ce ma face cel mai, dar cel mei curios, este de ce nu ai reactionat tu aseara la ce aivazut pe topic, de fata cu toata lumea<<???>> Nu vreau sa spun aici pe forum ca sa vada toti, dar, sincer, CRED, doar CRED ca stiu raspunsul........................................

Editat de papalici
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

te rog dreamstar... nu te mai baga. Este problema mea... nu ii cunosti, shi asha cum a zis Suspans, si are dreptate, nu ai de ce sa postezi aicea, decat sa vb cu mine daca vrei. Te rog... Knosmin... lasa-ma te rog cu expresiiile astea... mi-am cerut scuze fata de voi mai sus si imi voi cere si face 2face, nu mai jigni oamenii de aiurea asha.. daca ai ceva de spus... spune... va rog nu mai postati chestii ca "esti o femeie", "pro5tule" ca nu stiu ce si nu stiu ce. Ceea ce am spus despre suspans nu numai ca mi-au mai spus si cativa de la sala ca cum si-a luat r 1 gata, mi-am dat seama din comportamentul lui fata de mine, knosmin, daca cu tine, nu s-a comportat asha este ptr ca ai f. multi bani... Cu toate astea, tu te-ai comportat fata de mine f. frumos nu mi-ai zis nimic nu am nimic cu tine.

Editat de papalici
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai zis de mine in special.... ai zis de toti ! si intre aia toti intru si eu ... asa ca pana nu vii si iti ceri scuze fata de toti tot o femeie vei ramane pentru ca doar pe forum ai tupeu sa comentezi si pe la sala nu ai mai trecut de ceva timp....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din punctul meu de vedere acest topic este inchis... gresesti mult pampalici sa sti ca nu am dus niciodata pe cineva cu bani si chiar daca am impartit taxiul nu am impartit si plata ,iar gresesti pt ca detalile fac diferenta detalile conteaza! si baiatul respectiv " visatoru star" sau cum se intituleaza am crezut ca e ceva de capul tau... :crack:) am incheiat ce am avut sa zic ,am ales sa cedez eu in schimb pampalici treburile noastre nu s-au incheiat aici dar se vor incheia in aceasta seara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact dupa cum ma asteptam. nu poti termina niciodata ..."Pampalici" ... ok. Voi vb cu un administrator sa mute topicul asta la alte discutii si sa il inchida... nu mai vreau sa vb. Si apropo, treaba dintre noi se termina cand vrem amandoi, nu cand vrei tu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vei fii pedepsit , iar pedeapsa ta va fii sa iti alegi unul dintre copii cu rs-uri si sa fii mai rapid decat el , in caz contrar , noi , umilii "labari" , s-ar putea sa te consideram femeia noastra pe timp nelimitat , prieteneste vorbind .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdane la liniutza nu au sanse rs-urile,iar prin trafic trebuie sa aleaga un incepator...:crack:)..Daca il ia pe Mario...nu stiu...vedem...

 

am eu traseu pentru el ... no worries ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdane la liniutza nu au sanse rs-urile,iar prin trafic trebuie sa aleaga un incepator...:what:)..Daca il ia pe Mario...nu stiu...vedem...

 

 

 

hahaha tu nu te baga in seama aiurea ca din cate stiu ,U esti deja "femeia" lu tzitzi si a lu aia de la forte! :crack: :crack: :what: a fost o gluma sper ca intelegi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

solutia ta din cate ti-am zis daca se mai repeta e politia.. nu de alta dar altfel nu prea ai cum ... noi ne bagam sa nu de-a in tine atat dar persoana respectiva e genul magarului care s-a obijnuit cu bataia si tot nu te mai asculta! si cu politia este familiar.. dar obtineai restrictie..

P.S. TI-AM ZIS CA ASTA O SA SE INTAMPLE DACA TOT LASI DE LA TINE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

credeam ca doar cativa din Bucuresti suntem afectati de caldura(subsemnatul,vrajitorul din oz, deskullz,andreiC,etc)Nu stiu cum era formul inainte,dar acum ,uneori ,il facem varza si cred ca o sa o las balta.Parca suntem comunitatea dusmanilor din R..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu pe cineva care s-a oprit sa-i salute pe "motociclistii din cta" si aia l-au

luat la misto ca are vulcan,ca-i vechi,si sa plece de acolo.mujisti.in CONSTANTA

90% dintre cei cu motoare sunt niste copii prosti care n-au decat viteza si curse in cap.

s-a vazut din posturile de mai sus.motoare,viteza,femei,cluburi.atat. valoare 0.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu pe cineva care s-a oprit sa-i salute pe "motociclistii din cta" si aia l-au

luat la misto ca are vulcan,ca-i vechi,si sa plece de acolo.mujisti.in CONSTANTA

90% dintre cei cu motoare sunt niste copii prosti care n-au decat viteza si curse in cap.

s-a vazut din posturile de mai sus.motoare,viteza,femei,cluburi.atat. valoare 0.

pentru cei kre au facut asa ceva : :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt. madcox ...Cred ca ai visat ... noi de la sala sporturilor salutam pe oricine trece shi ajutam pe oricine are nevoie...e plina tara de carcotasi...

 

 

prietene nu ma lua ca ai visat ca nu am baut cafele impreuna.

am zis eu de cineva anume si mai ales de cei de la sala sporturilor?

sau te crezi cu musca pe caciula?daca nu esti ca cei 90% inseamna ca faci

parte din partea buna.ce te ataci asa?

 

pace

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunteti incredibili! :P :D :crack: va multumesc enorm ,nu am mai ras asa de mult!

madcox ...ce pot sa spun... imi pare rau! imi cer iertare in numele la toti! esti sigur ca erau din constanta baieti care au ras? sa sti ca nu suntem multi aici ca sa nu stiu despre cine este vb. m-ai ajuta mult daca iti poti aminti motocicleta posesorului sau posesorilor care au ras! repet nu suntem chiar asa de multi ! adevarat ca sunt multi copii sunt vre-o 30 de 125cmc care nu am ani inca sa poata lua ceva mai mare, apoi copil sunt si eu si implinesc 22 de ani , mai sunt cativa de aceasi varsta cu mine si restu mai sunt mult mai mari! rautate exista peste tot, dar nu arunca cu batul si spune 90%... adrian ti-a zis de sala sporturilor pt ca este singurul loc unde ne intalnim .. si in schimb ce are vulcan... ? sunt si aici moto incepand cu anu 85 sau mai putin... eu am avut din 90 moto... stiu ca sunt cativa care rad.. dar este o forma de aparare daca poti sa ma intelegi! si sunt convins ca nu a ras cineva cu moto mai nou de 2003..

 

euinsumi: sunt de acord cu semnul pe care l-ai aratat! problema e ca uni din motociclisti de aici nu ne saluta nici pe noi sunt uni care sunt poate intimidati ca sunt moto mai noi sau mai mari... in schimb toti care s-au oprit au ramas...

 

si acum vb in numele meu ... fratilor daca veniti in constanta si vreti sa ne plimbam, sa povestim sa bem un suc sau doar in trecere si aveti nevoie de cineva care sa va mai conduca o bucatica din drum (dupa posibilitate) da-ti din timp un mesaj si vb schimb de telefoane si gata si asta mai repede pana nu se termina vara! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ce s-a demonstrat in postul de aici ca motociclistii din Constanta nu sunt absolut deloc uniti. Si sincer sa fiu, din cele vorbite pe forum, nici nu au cum sa fie uniti daca se comporta in continuare asa. Din cate observ, o parte din baietii care spun ei ca stau pe la sala sporturilor au o atitudine parca luata din filmu ala, Torque. Cu o atitudine din asta, gen "daca nu-l faci pe x la liniuta esti femeia noastra" eu nu stiu ce sa inteleg. :P Singurul lucru care l-as putea face, este sa ii acord mai multa credibilitate lui madcox in legatura cu povestioara lui.

Nu mi se pare normal ca cei din orasul meu sa fie luati la misto de restul celor de pe forum pentru ceea ce zic cativa insi. Totusi, as vrea sa se inteleaga ca standardele nu sunt impuse de un grupulet mai marisor care se intalneste intr-un anume loc. Cel mai bine ar fi ca noi sa ne cunoastem mai bine, sa deschidem o rubrica separata pentru cei cu aceeasi pasiune din Constanta si sa vedem ce subiecte putem dezvolta si cum putem invata unii de la altii. Astept raspunsurile voastre. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...