Sari la conținut

23.07.2006 Seara La Constantza... Am Scapat Ushor...


papalici
 Share

Postări Recomandate

sunteti incredibili! :crack: :kiss: :lol: va multumesc enorm ,nu am mai ras asa de mult!

madcox ...ce pot sa spun... imi pare rau! imi cer iertare in numele la toti! esti sigur ca erau din constanta baieti care au ras? sa sti ca nu suntem multi aici ca sa nu stiu despre cine este vb. m-ai ajuta mult daca iti poti aminti motocicleta posesorului sau posesorilor care au ras! repet nu suntem chiar asa de multi ! adevarat ca sunt multi copii sunt vre-o 30 de 125cmc care nu am ani inca sa poata lua ceva mai mare, apoi copil sunt si eu si implinesc 22 de ani , mai sunt cativa de aceasi varsta cu mine si restu mai sunt mult mai mari! rautate exista peste tot, dar nu arunca cu batul si spune 90%... adrian ti-a zis de sala sporturilor pt ca este singurul loc unde ne intalnim .. si in schimb ce are vulcan... ? sunt si aici moto incepand cu anu 85 sau mai putin... eu am avut din 90 moto... stiu ca sunt cativa care rad.. dar este o forma de aparare daca poti sa ma intelegi! si sunt convins ca nu a ras cineva cu moto mai nou de 2003..

 

euinsumi: sunt de acord cu semnul pe care l-ai aratat! problema e ca uni din motociclisti de aici nu ne saluta nici pe noi sunt uni care sunt poate intimidati ca sunt moto mai noi sau mai mari... in schimb toti care s-au oprit au ramas...

 

si acum vb in numele meu ... fratilor daca veniti in constanta si vreti sa ne plimbam, sa povestim sa bem un suc sau doar in trecere si aveti nevoie de cineva care sa va mai conduca o bucatica din drum (dupa posibilitate) da-ti din timp un mesaj si vb schimb de telefoane si gata si asta mai repede pana nu se termina vara! :D

asteptam replik,intrucat nu pot sa cred ca 90%din moto,din orice localitate sunt :P orikre din noi putem avea azi motor de 20.000 euro si maine ij,sau nimik. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

"au o atitudine parca luata din filmu ala, Torque"

:D :crack: :kiss: :lol:

 

ba ..... :P sa stii ca ai dreptate!!!!!!!

 

numai ca n-au plete si poarta lanturi de aur..in loc de manusi!

 

Eu nu am lant de aur , ma mai primiti ? . :D .... nu ca as mai avea timp sa vin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"au o atitudine parca luata din filmu ala, Torque"

:D :crack: :kiss: :lol:

 

ba ..... :P sa stii ca ai dreptate!!!!!!!

 

numai ca n-au plete si poarta lanturi de aur..in loc de manusi!

 

 

Sunt nevoit sa-ti pun nota 4. Cred ca am vazut filme diferite, aia aveau si lanturi si manusi. :eek: Tema pentru acasa: te mai uiti o data la torque!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahhah :P :D ti-ai luat oras? >>>FilthyAnimal<<<< "Nu mi se pare normal ca cei din orasul meu sa fie luati la misto " tare ,,in schimb nu te cunosc! cred ca te uiti prea mult la filme! treaba e in felul urmator: despre lucrul asta vorbeam ca nu prea opresc la sala .. nu mai fiti asa cinea scos faza cu liniutzele? nu stiati ca liniutzale sunt ilegale? :crack: pe bune nu are nici o legatura! noi majoritatea ne permitem foarte multe glume fiind prieteni , asa ca venind cineva pe acolo si nu ne cunoaste intelege gresit , acordati o sansa mai bine! adevarat ca nu suntem uniti dar pe nicaieri in tara asta motociclisti nu sunt uniti ,u cresesti ca in loc sa faci o diferenta faci o impresie proasta aici celor care mai citesc, fiecare om are lucrurile lui si momentele lui proaste ,nimeni nu e perfect! adevarata voastra problema CONSTANTZENILOR este ca in loc sa ne intalnim cu toti sa incercati sa putem face o diferenta, iesiti cu moto numai noaptea tarziu si postati pe forum nemultumirile fata de niste persoane pe care nici nu le cunoasteti personal!

 

euinsumi: ma bucur ca am ajuns pe aceiasi lungime de unda, adevarat ce zici , dar Doamne fereste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

ce mahala de doi lei.. :scratch:

 

cand privesti din afara (ca pieton), iti faci alta impresie despre posesorii de motocicleta din oras, parca -prin simplul fapt ca au motor- sunt mai presus decat ceilalti, te-ai astepta sa dea dovada de mai multa maturitate si inteligenta - calitati necesare pentru a stapani bestiutele pe doua roti...

 

defapt.. nu sunt decat niste oameni ca noi ceilalti -cei care in fapt NU ii admiram pe ei, ci capodoperele mecanice pe care acestia le conduc - pusi pe cearta, invidiosi, rai, absurzi - cu tot inventarul calitatilor negative de care poate da un om dovada....

 

parca e un facut: intotdeauna cei mai - hai sa zicem "saracuti" la capitolul dotare- ii fac pe cei cu motociclete noi si puternice -snobi, basinosi, increzuti, etc. , iar acestia din urma au si ei apelativele lor pentru cei mai "mici" la capitol financiar: frustrati, pampalai, fraieri... s.a.m.d. , toate acestea fiind stropite din plin cu un maaaaare complex al NEBAGARII IN SEAMA - de ce nu saluta aia cu chopper, de ce nu saluta aia de la sala, cand se saluta, cine saluta primul....

 

mai bine ati fi sinceri cu voi insiva in primul rand: va doare pe voi fix in fund de cum sunteti perceputi ca comunitate, de ce zice lumea, de respectul pentru un alt motociclist cu care va laudati atata pe forum dar pe care il calcati in picioare ori de cate ori aveti ocazia

 

o dezamagire totala - nici inadaptatii de la colt care fac targetu la seminte in fiecare seara nu se cearta, nu se mascaresc si nu se musca de poponeata ca voi... ma intreb cum sunteti in "real life"...

 

eu stiu ca internetul denatureaza si are un fel aparte de a scoate ce e mai rau in om, dar totusi....

 

sa fie oare astenia de primavara? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si in Timisoara ne confruntam cu probleme din astea, si PRECIZEZ ca nu fac atac la cei din Constanta care au postat pe forumul acesta .. la inceputul fiecarei veri apar niste incordati , manelisti in toata regula, pe motoare de la 600 in sus, generatie dupa 2003, cumparate din banii din vanzare de droguri sau cantat pe la nunti :blbl: , in maieu si-n boxeri. stiti din ce cauza ii uram? sunt 2 motive ... 1. se aduna in serile calduroase, bineinteles la maieu, boxeri, shlapi, unii sunt si fara casca, cu ochelari de soare :cheers: si tureaza pana la durere motoarele in cele mai aglomerate piete ale Timisoarei, unde lumea sta la o cafea, bere ..etc. Si dupa aia, pleci linistit spre casa, si la primul colt te ia politia in suturi, ca ai facut scandal, ca esti "jmecher", te "introduc" pur si simplu in Shleahta alora, supranumiti Tzaranii. Mai era si punctul 2. , nu? deci.... 2. nu saluta!!!!! niciodata. nici macar n-au auzit de acest salut al motociclistilor, semnul de respect sau de urare "Asfalt uscat", de care ma bucur de fiecare data cand salut si sunt salutat de catre un motociclist!!! REPET .. aceasta povestioara nu se refera la voi, motociclistii din Constanta.... Daca a facut vreodata unul din voi ce fac exemplarele alea prin Timisoara (de fapt sunt sigur ca exista astfel de specimene in fiecare oras al Romaniei), atunci regret pentru voi! Bafta tuturor, asfalt uscat si ... nu va mai certati mai copii, ati vazut ca viata e pretioasa si frumoasa, si atat ... de fragila! nu se merita sa o traiti in certuri, invidii, barfe.... Numai bine tuturor!!!!!!!!!!!!!!!!! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce mahala de doi lei.. :scratch:

 

cand privesti din afara (ca pieton), iti faci alta impresie despre posesorii de motocicleta din oras, parca -prin simplul fapt ca au motor- sunt mai presus decat ceilalti, te-ai astepta sa dea dovada de mai multa maturitate si inteligenta - calitati necesare pentru a stapani bestiutele pe doua roti...

 

defapt.. nu sunt decat niste oameni ca noi ceilalti -cei care in fapt NU ii admiram pe ei, ci capodoperele mecanice pe care acestia le conduc - pusi pe cearta, invidiosi, rai, absurzi - cu tot inventarul calitatilor negative de care poate da un om dovada....

 

parca e un facut: intotdeauna cei mai - hai sa zicem "saracuti" la capitolul dotare- ii fac pe cei cu motociclete noi si puternice -snobi, basinosi, increzuti, etc. , iar acestia din urma au si ei apelativele lor pentru cei mai "mici" la capitol financiar: frustrati, pampalai, fraieri... s.a.m.d. , toate acestea fiind stropite din plin cu un maaaaare complex al NEBAGARII IN SEAMA - de ce nu saluta aia cu chopper, de ce nu saluta aia de la sala, cand se saluta, cine saluta primul....

 

mai bine ati fi sinceri cu voi insiva in primul rand: va doare pe voi fix in fund de cum sunteti perceputi ca comunitate, de ce zice lumea, de respectul pentru un alt motociclist cu care va laudati atata pe forum dar pe care il calcati in picioare ori de cate ori aveti ocazia

 

o dezamagire totala - nici inadaptatii de la colt care fac targetu la seminte in fiecare seara nu se cearta, nu se mascaresc si nu se musca de poponeata ca voi... ma intreb cum sunteti in "real life"...

 

eu stiu ca internetul denatureaza si are un fel aparte de a scoate ce e mai rau in om, dar totusi....

 

sa fie oare astenia de primavara? :cheers:

 

mare dreptate ai zazule....

ca sa nu mai spun ca multe posturi citite aici parca sunt scrise de acelasi om...chiar daca sunt opinii total diferite...dar stiti cum e vb aia padure fara uscaturi nu se poate...si citind toate astea uite ca gasiram si uscaturile....fratilor calmativa ca nu face bine la piele.....nu stiu din ce comunitatea lu papuc faceti parte voi astia de va plangeti ca nu sunteti salutati...poate ca ar trebui sa castigati acest drept sau aceasta dovada de respect,inainte de a scoate toate aberatiile astea...de ce ??deoarece comunitatea pe care eu o stiu e mai unita decat credeti.....hai noapte buna si vb aia asfalt uscat....

P.S. si tu ala de ai cazut..ma bucur ca nu s-a lasat doamne ferste mai rau ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare dreptate ai zazule....

ca sa nu mai spun ca multe posturi citite aici parca sunt scrise de acelasi om...chiar daca sunt opinii total diferite...dar stiti cum e vb aia padure fara uscaturi nu se poate...si citind toate astea uite ca gasiram si uscaturile....fratilor calmativa ca nu face bine la piele.....nu stiu din ce comunitatea lu papuc faceti parte voi astia de va plangeti ca nu sunteti salutati...poate ca ar trebui sa castigati acest drept sau aceasta dovada de respect,inainte de a scoate toate aberatiile astea...de ce ??deoarece comunitatea pe care eu o stiu e mai unita decat credeti.....hai noapte buna si vb aia asfalt uscat....

P.S. si tu ala de ai cazut..ma bucur ca nu s-a lasat doamne ferste mai rau ....

 

Iar deschideti topicuri moarte. De anul trecut si pana acum, probabil ca cei 2 din Ctza s-au si batut s-au si pupat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Multumesc ca mi-ati furat o ora din serviciu, chiar m-am distrat pe acest topic. Tot asa si in viitor, faceti si voi un grup si iesiti pe la public, o televiziune ca e misto...

 

EDIT: Se pare ca cineva a lipit 2 topicuri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...